Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewakuacja Felicity. Klienci i pracownicy musieli opuścić centrum handlowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 o 18:44 Powrót do artykułu
Mój kolega z nerwów zapomniał alfabetu i nie mógł się odnaleźć na parkingu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakieś informacje jak sytuacja w chwili obecnej ? Można iść na zakupy ? :D
0
To tyle? Nie będzie relacji LIVE? Może chociaż jakieś zdjęcia tej rury. No postarajcie się. Konkurencja ma już ze 40 ujęć.
0
nie zdążyłem założyć swoich majtek, bo mierzyłem nowe slipy, co teraz, moje były znaczone.....
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie zdążyłem założyć swoich majtek, bo mierzyłem nowe slipy, co teraz, moje były znaczone.....
Zostań w nowych. Twje najwyżej ktoś kupi.
0
Bylam z przyjaciolkami wlasnie weszlysmy do sklepu i od razu alarm sie wlączyl
0
Z napisał:
Bylam z przyjaciolkami wlasnie weszlysmy do sklepu i od razu alarm sie wlączyl
Szok i niedowierzanie!
0
to wina PiS-u według dziennika wschdodniego i jego zachodnich mocodawców jak zwykle zresztą :)
0
Byłam z moją 2 lata starszą siostrą  na zakupach akurat zachciło nam się do Felicity , niby schorowana wszystko ją boli a gdy usłyszałysmy komunikat o op uszczeniu galerii Marzenka jako pierwsza z wielu stała już przy samochodzie ledwo ją dogoniłam takze schorowana jak i ona, po zaledwie 5 minutach byłyśmy juz przy zamku TERAZ PYTANIE ... MOZNA W GODZINACH SZCZYTU PRZESKOCZYĆ KAWAŁ MIASTA W 5 MINUT ? .......... jak widać można..... Pozdrawiam Judyta .
0
Przynajmniej trochę rozrywki w tych nudnych sklepach...
0
Z kina też wyganiali w połowie seansu ??
0
Judyta mi zaimponowała.Dobra jest
0
Na stówę 
0
A co z rurą ???
0

Dodaj odpowiedź: