Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewelina Hylińska została Miss Lublina 2009 (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Pierwszy kongres PR, 19 kwietnia 2009 r. o 12:04 Powrót do artykułu
Co za głupie pytania! Jeżeli ktoś ma reprezentować nasze miasto to miło by było .... i miało na czym oko zawiesić. A to,to po prpstu pomyłka,wielka pomyłka aż wymiotować się chce... To widzę że to czy ktoś ma 180cm czy 150cm wzrostu nie ma znaczenia ważne co wpisze sobie w ankiete, paranoja. Hylińska powinna poddać się operacji plastycznej bo syfiasta morda to do wymiany! Ale widocznie większe znaczenie ma to,że ........!
Ostatnio edytowany 30 kwietnia 2009 r. o 16:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jedziecie po niej ciekawe czy naprawde sobie zasluzyla ;p nie wiem bo jej nie znam, z wygladu jest troche tandetna i to jest prawda, az strach brac udzial w takich konkursach w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie wiadomo i sa to informacje na 100% pewne.Znana w całym mieście nasza miss pod pseudonimem MEMELINKA .......... ostała wybrana jako miss tylko dlatego(jak stwierdziło to po całej imprezie jury)ze i tak nie było w czym wybierac..Powiem wam jak to bedzie dalej z nia bo wiem to z pewnego zródła.Wygra miss lubelszczyzny pojedzie dalej ale tak ja odrzucal z powodu 1.zbyt niskiego wzrostu(ona nie ma nawet 170)2.ma straszne problemy z cera które ma od zawsze...i jakos nie próbuje z tym nic zrobic.WSTYD DLA REGIONU.Jako mezczyzna nie mam jej czego zazdroscic bo moim zdaniem nasze miasto powiniem reprezentowac ktos kto ma do tego predyspozycje.Nawet znam takiego kogos.
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2009 r. o 15:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem nie powinny się wypowiadać te osoby które nie były na wyborach. Ja byłem i z czystym sumieniem moge powiedzieć że Ewelina ma napewno 170 cm i jest bardzo zgrabna. A osoby które piszą że nie było w czym wybierać niech się schowają. Było kilka naprawdę ślicznych dziewczyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam nie była najgorsza , wyróżniała się ale myśle teraz jej się nie uda! Troche konkurencji będzie miała w regionie! ... :D A wy jak myślicie?
Ostatnio edytowany 30 kwietnia 2009 r. o 16:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na wyborach,gratulowałam osobiście i mamę Alinę znam, ale myślę że to nie za wygląd ani za wymiary Ewelina dostała ten tytuł... Każdy głupi by się poznał,że MEMELINA po prostu zrobi i da każdemu aby ją ktoś zasponsorował!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Madzia~ napisał:
Byłam na wyborach,gratulowałam osobiście i mamę Alinę znam, ale myślę że to nie za wygląd ani za wymiary Ewelina dostała ten tytuł... Każdy głupi by się poznał,że MEMELINA po prostu zrobi i da każdemu aby ją ktoś zasponsorował!!!!!
To musiały być naprawdę szczere gratulacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myśle że ona już w regionalnych nic nie zajmie. Dużo ładniejszych dziewczyn jest w woj. lubelskiego !I tak miss Lublina to dla niej za dużo Życze powodzenia reszcie dziewczyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelinko jesteś piękna nie przejmuj sie tymi komentarzami , które piszą zazdrosne i zawistne suki!!trzymaj się powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina jest piękną dziewczyną, ma piękne dużę naturalne usta, piękne oczy i włosy, ponadto jest bardzo zgrabna. A pisać komentarze anonimowo może sobie każdy co chce, zawistnych zazdrosnych i zakompleksionych dziewczyn nie brakuje!! prawda jest taka żę same się nigdzie nie nadają i siedzą przy komputerach i potrafią tylko krytykować innych. Ewelina pracuje jako modelka, ma za sobą wiele sesji zdjęciowych, w marcu mogliśMy ją oglądać na okładce magazynu Hot , reklamuje również ciuchy TO CHYBA RÓWNIEŻ ŚWIADCZY O JEJ URODZIE!!!! A WASZYMI KOMENTARZAMI ZADZROSNE I ZAWISTNE SUKI ONA WCALE SIĘ NIE PRZEJMUJE NAJWAŻŃIEJSZE TO IŚĆ SWOJĄ DROGĄ NIE DAC SATYSFAKCJI WROGOM!! A TE DENNE KOMENTARZE ŚWIADCZĄ O WASZEJ INTELIGENCJI ŻEBY NIE MIEC CO ROBIĆ I SIEDZIEĆ WYPISYWAĆ BZDURY ŻĘNADA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka ona ladna co ma ladnego????? hahaha oczy,wlosy? ty chyba memelina ladnych dziewczyn nie widzialas!!! a slabizno sama siebie na tym forum bronisz! ja juz to wiem!........ ......
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2009 r. o 14:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy za to z pewnoscia jestescie piekni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram KAROLA z cała pewnoscia ona (...)
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2009 r. o 14:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paniusia naprawdę nisko się ceni skoro poniża się do takiego stopnia żeby ...... ŻENADA i OBRZYDZENIE s........... kto tego .......... wybrał??? jak wam nie wstyd przecież to się w głowie nie mieści. przecież ona tułów ma dłuższy niż nogi strasznie niewymiarowa...........
Ostatnio edytowany 30 kwietnia 2009 r. o 16:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak lubi ten sport i d... to niech daje ale niech nie przynosi wstydu naszemu miastu!!! Po prostu jest wstrętna i obrzydliwa. Gdzie ta uroda przecież to paskudna i wstrętna chabeta.....
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2009 r. o 14:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.........mistrzostwo!!!!proponowałbym się przekonać! a że wstyd dla miasta to fakt!!!!
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2009 r. o 14:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Siedziałam w jury więc wiem jak wygląda wybór tej najpiękniejszej. Sędziów było kilkunastu, jedni robili to po raz pierwszy, inni zasiadają w takim jury od lat. Każdy z nich dostał listę dziewczyn i miał prawo dać jednej 3 punty, innej 2 punkty, jeszcze innej 1 punt. Potem te punty zostały zliczone i Miss została ta, która otrzymała największą ilość punktów, następna w kolejności została I wice Miss, jeszcze następna II wice Miss. Druga rzecz to fakt, że jeśli ktoś był na gali w Chatce Żaka, to wie dokładnie jak prezentowały sie dziewczyny na scenie. wiele z nich robiło to pierwszy raz, nie brakowało tez takich, które nigdy wcześniej nie chodziły na szpilkach. Efekt jest taki, że nawet jeśli miały śliczne twarze i piękne figury wcale nie powalały na kolana. Ewelina zdobyła jury pewnością siebie, pięknym uśmiechem, obyciem ze sceną itp. Przyznam, że też miałam inną faworytkę, ale Ewelinie (choć to zupełnie nie mój typ urody) dałam dwa punkty. Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłam sprawę Pozdrawiam Agnieszka Mazuś, kierownik działu on-line Dziennika Wschodniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koneser piekna napisał:
To żałosne że takie brzydule w dodatku niskie dostaja tytuł miss, widac ze wybory przeprowadzily nieprofesjonalne podrzedne pseudo agencje modelek. Kobieta piekna, to jest kobieta wysoka, smukła. o szczuplej buzi, duzych niebieksich oczach, pelnych ustach, naturalnych blond wlosach i duzych piersiach, minimum 175cm wzrostu. A ta wyglada jak buła na twarzy.
Kwestia gustu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Eweline doskonale i wiem ,że zasłużyła na Koronę Najpiękniejszej Lublinianki . Jest kobietą atrakcyjną o pięknym uśmiechu , nienagannej figurze oraz pewności siebie! Dziewczyna poświęciła mnóstwo pracy i czasu ,aby zaistnieć w branży. Jednak nie każdy potrafi docenić trud i odwagę jaką włożyła , aby osiągnąć sukces... Jeżeli chodzi o komentarze : Pewna mądra kobieta zawsze mi powtarzała... '' Choć by się dusza w strzępy rwała ,a serce z bólu płakało ... Pokaż ludziom uśmiech ,bo ludzie to sepy spodlą,wyśmieją i jeszcze im mało'' GRATULUJE Ewelinko serdecznie i życzę POWODZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina bardzo ładna dziewczyna, zasłużyła na ten tytuł ! Mimo to na miss wojewódźtwa nie ma szans są ze 3 o wiele ładniejsze dziewczyny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...