Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i co pisiorki? pewnie zatkało was. gdzie te wasze godne pożałowania komentarze? n
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślę, że do ochrony nowej fabryki potrzebna będzie Solidna, nowoczesna i dobrze zorganizowana ochrona !!! Bo ta "prahistoryczna" z Rapackiego chyba do nowoczesnosci ma pod "górkę" ????
0
to moze prezes pochwali sie ile płaci w tej fabryce. Lotnisko-dyrdymał.Już widze klientów,którzy zasuwają na stansted aby przylecieć do Lublina. Frazesy prezesie.
0
Chcą zatrudnić nowe osoby? Chyba jakiś żart zwłaszcza, że szukają taniej siły roboczej za najniższą krajową.
0
Tak pege  :mellow: bo to własność  członka Ruchu Narodowo Katolickiego. Tak trzymać Robert.
0
No i co pisiorki? pewnie zatkało was. gdzie te wasze godne pożałowania komentarze? n
JUDE ???
0
uzbrojenie strefy to dobrze wydane pieniądze, generalnie świetna inwestycja
0
pewnie dostali dobrą dotacje bo wątpie zeby sami mieli tyle pieniedzy na rozwój,
0
Łowco skór, nie masz się czym podniecać, bo gdyby w Polsce było normalnie, to tych fabryk byłoby więcej. TO, że jednak przedsiębiorcy sobie jakoś radzą, to nie jest zasługa PO, tylko spryt przedsiębiorców.
0
Byłem, widziałem. Robi wrażenie!! Gratulacje!
0
Ten zaklad to jedna wielka sciema! Zarobki na poziomie najnizszej krajowej wyzysk pelna geba chanstwo prostactwo i totalny brak organizacji! Pracuje to wiem i widze jak jest. Ten tekst to zwyczajne mydlenie oczu
0
A Tereska to jeszcze tam pracuje?
0
Łowco skór, nie masz się czym podniecać, bo gdyby w Polsce było normalnie, to tych fabryk byłoby więcej. TO, że jednak przedsiębiorcy sobie jakoś radzą, to nie jest zasługa PO, tylko spryt przedsiębiorców.
Dlatego ten kaszubski żyd z całym tym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść. POmocy z nikąd, my przedsiębiorcy i biznesmeni musimy sobie radzić sami i brnąć nieraz po uszy w bzdurnych przepisach,utrudniających działalność po uszy !!! Muszą te POje by odejść !!! koniec i kropka.
0
nie polecam pracy tam, tyle w temacie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: