Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i co pisiorki? pewnie zatkało was. gdzie te wasze godne pożałowania komentarze? n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że do ochrony nowej fabryki potrzebna będzie Solidna, nowoczesna i dobrze zorganizowana ochrona !!! Bo ta "prahistoryczna" z Rapackiego chyba do nowoczesnosci ma pod "górkę" ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moze prezes pochwali sie ile płaci w tej fabryce. Lotnisko-dyrdymał.Już widze klientów,którzy zasuwają na stansted aby przylecieć do Lublina. Frazesy prezesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą zatrudnić nowe osoby? Chyba jakiś żart zwłaszcza, że szukają taniej siły roboczej za najniższą krajową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pege  :mellow: bo to własność  członka Ruchu Narodowo Katolickiego. Tak trzymać Robert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co pisiorki? pewnie zatkało was. gdzie te wasze godne pożałowania komentarze? n
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uzbrojenie strefy to dobrze wydane pieniądze, generalnie świetna inwestycja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie dostali dobrą dotacje bo wątpie zeby sami mieli tyle pieniedzy na rozwój,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łowco skór, nie masz się czym podniecać, bo gdyby w Polsce było normalnie, to tych fabryk byłoby więcej. TO, że jednak przedsiębiorcy sobie jakoś radzą, to nie jest zasługa PO, tylko spryt przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem. Robi wrażenie!! Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zaklad to jedna wielka sciema! Zarobki na poziomie najnizszej krajowej wyzysk pelna geba chanstwo prostactwo i totalny brak organizacji! Pracuje to wiem i widze jak jest. Ten tekst to zwyczajne mydlenie oczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Tereska to jeszcze tam pracuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łowco skór, nie masz się czym podniecać, bo gdyby w Polsce było normalnie, to tych fabryk byłoby więcej. TO, że jednak przedsiębiorcy sobie jakoś radzą, to nie jest zasługa PO, tylko spryt przedsiębiorców.
Dlatego ten kaszubski żyd z całym tym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść. POmocy z nikąd, my przedsiębiorcy i biznesmeni musimy sobie radzić sami i brnąć nieraz po uszy w bzdurnych przepisach,utrudniających działalność po uszy !!! Muszą te POje by odejść !!! koniec i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecam pracy tam, tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...