Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro taki dobry to ciekawe czy będzie bronił się sam czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Skoro taki dobry to ciekawe czy będzie bronił się sam czy nie ?
Ciekawe co dzieje sie z fałszywym mecenasikiem????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie. Ciekawe co się z nim dzieje ? Czyżby dalej prowadził działalność ? Jakieś info by się przydało, bo jeszcze nie daj boże zacznie lobbować za jeszcze szerszym otwarciem dostępu do zawodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem jedny z oszukanych naraził mnie na koszty sądowe i mnie unika kancelaria dalej działa a klijęci dalej wpadają nic z tym nie robią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie jest na wolności siedzi w czerwonym borze koło łomży dostał 4 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co teraz się z nim dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal robi to samo, zero skruchy nie dosc, ze i tak ludzie maja problemy, to jeszcze dokłada, jego numer to +48791489292
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszka sobie wygodnie na ponikwodzie w Lublinie i szuka naiwnych. Od czasu do czasu kładzie sie w szpitalu w abramowicach na OLAZA zeby uniknac odpowiedzialnosci. Tym razem podaje sie za bylego prokuratora, obecnie adwokata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...