Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fałszywy policjant chciał do aresztu. Sąd poszedł mu na rękę

Utworzony przez SekIMi inhabitant, 15 grudnia 2012 r. o 13:13 Powrót do artykułu
Ciepło,wikt i opierunek zapewniony .Byle do lata.wtedy wypuszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwy i porządny chłop z niego jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi przebierańcami co występowali w kominiarkach na wiecu niepodległościowym ???? Fałszywi w końcu czy prawdziwi ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś może czy policja może mi sprawdzać telefon w czasie kontroli drogowej,prosi o telefon i sprawdza nr wewnętrzny czy nie kradziony czy ja mam obowiązek dać policjantowi od tak taki telefon czy nie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa. Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...