Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hehe tak jak piasalem na kurierze artykul ze ratusz sie zastanawia nad druga strefa ale ja za to co sie stalo bojkotuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melo napisał:
to miasto powinno się nazywać PIERDZISZEWO albo WYGWIZDÓW.
W obecnej sytuacji to chyba WYGWIZDANE PIERDZISZOWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
2500x5=12500 idac twoim tokiem myslenia to na impreze pana RK ledwo na toitoie i ochrone starczy a tam 2 telebimy scena i ten nieszczesny drogi prad do tego doliczyc obluge i to juz tragos ostatnio widzialem jak sie stol zlamal na meczu z rosja pod ciezarem kibicow to tez sobie dolicz jest mi przykro ze najwieksze miasto na wschodzie polski robi najwieksza wies w tej czesci kraju i nie dotra do mnie te argumenty bo tyle jest pieniedzy wyrzucanych w bloto ze szok a najbardziej dziwi mnie ze nawet w takiej sytuacji znajda sie tacy ludzie jak ty bo to raczej powinno jednoczy ale moze nie umiesz zyc w grupie albo mecze ogladasz przed tv wspolczuje [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1339616302' post='638898'] 2500x5=12500 idac twoim tokiem myslenia to na impreze pana RK ledwo na toitoie i ochrone starczy a tam 2 telebimy scena i ten nieszczesny drogi prad do tego doliczyc obluge i to juz tragos ostatnio widzialem jak sie stol zlamal na meczu z rosja pod ciezarem kibicow to tez sobie dolicz jest mi przykro ze najwieksze miasto na wschodzie polski robi najwieksza wies w tej czesci kraju i nie dotra do mnie te argumenty bo tyle jest pieniedzy wyrzucanych w bloto ze szok a najbardziej dziwi mnie ze nawet w takiej sytuacji znajda sie tacy ludzie jak ty bo to raczej powinno jednoczy ale moze nie umiesz zyc w grupie albo mecze ogladasz przed tv wspolczuje
Wyliczenia dotyczyły imprezy plenerowej, której tak wszyscy się domagają. Zapewniam, że impreza we wnętrzu hali jest duuuuuuuużo tańsza w realizacji. Poza tym w mniejszych miastach są "strefy" dla 500-1000 osób z małym ekranikiem. Jakbyście coś takiego za 50 tysięcy dostali np. pod Zamkiem, to dopiero listy do gazet by się posypały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ŻUK i złodziejska spółka kolesi! Byłem na ostatnim meczu Polaków w Warszawie i było rewelacyjnie, zabawa, śpiewy, doznania bezcenne. W Lublinie, który kocham nieudacznik Żuk nic nie potrafi zoorganizować nawet praktykowanej przez wszystkie miasta FANZONE. W miejscu gdzie miała być Strefa stoi....czeskie wesołe miasteczko!!!! Jak to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko zysk obchodzi POpleczników nie(rządu) a zwykłego prostego człowieka mają za śmiecia. Wiedzieli od miesięcy że będą Targi a mimo to nie pozwolili na zorganizowanie bezpłatnej strefy obok zamku. To sie nazywa chciwość i obłuda. brak słów. Tłumaczenie względami bezpieczeństwa jest jeszcze większą kpiną bo przecież jest Policja, straż miejska i firmy ochroniarskie więc po co wciskać kity. mają nas za idiotów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakty 1. w kwietniu sprzedano Niedziałkowi 90% biletów na ostatni mecz Polaków z Czechami 2. na około 2 tygodnie przed Euro2012 miasto rezygnuje ze Strefy Kibica pod Zamkiem (błonia) 3 czas meczy Euro2012 na Błoniach stoi .....wesołe miasteczko. Pytanie: Panie Żuk, o co tu chodzi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy którakolwiek z osób tak głośno i wyraźnie domagających się "darmowej" strefy kibica od Prezydenta Żuka, czyli od Miasta Lublin zastanowiła się ile to by kosztowało i kto miałby za to zapłacić? Otóż licencja UEFA to chyba najmniejszy koszt - 20 - 30 tys. Taka impreza w plenerze np. na Błoniach pod Zamkiem z pewnością zostałaby zakwalifikowana jako impreza masowa o podwyższonym ryzyku. Co oznacza nie tylko zwiększoną wymaganą prawem liczbę pracowników ochrony, ale także wymóg posiadania przez wszystkie te osoby licencji. Przez 24 dni to jakieś drobne 180- 220 tysięcy złotych. Stały dyżur zespołu medycznego - 25- 35 tys. Telebim, a najlepiej pewnie dwa - 95 - 150 tys. No i oczywiście scena, bo w Warszawie mają, więc i my chcemy - 80 - 150 tys. A na scenie artyści - i tu, to już pełna dowolność - 15 - 150 tys. (przy czym zapewniam, że te 6000 przyjęte w maksymalnej wersji to z pewnością nie Budka Suflera). No to jeszcze dorzućmy prąd, płotki zabezpieczające, sprzątanie tego co po sobie zostawią kibice, przenośne toalety itd. - ok. 80 tys. A więc ta "darmowa" strefa to szacunkowo koszt 520 - 800 tys.
Buhahaha, żenua roku. Wyliczenia godne kreatywnego księgowego z ratusza. Parczewy i inne pewnie obligacje wypuściły, żeby pokazać parę meczy... Po co kibicom scena? Żeby się jakiś pierdoła lansował przemówieniami? Po co na tej scenie gwiazdy? W studenckim mieście może być przegląd zespołów młodzieżowych. Więcej ochrony? Im lepiej uszczelnisz imprezę tym więcej zarobisz. A w Gdańsku piwa zabrakło. Z resztą - potrzebujemy strefy na mecze polaków i ewentualnie później na piękne spotkania w playoff. A porównując to do zdezelowanych gwiazd od 30 lat śpiewających to samo to jest koszt żaden. Tym bardziej, że publika jest gwarantowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wyliczenia dotyczyły imprezy plenerowej, której tak wszyscy się domagają. Zapewniam, że impreza we wnętrzu hali jest duuuuuuuużo tańsza w realizacji. Poza tym w mniejszych miastach są "strefy" dla 500-1000 osób z małym ekranikiem. Jakbyście coś takiego za 50 tysięcy dostali np. pod Zamkiem, to dopiero listy do gazet by si
nie wierze ze ty jeszcze dyskutujesz bylem na ostatnim meczu z rosja prosze cie wylicz mi koszt tej imprezy ponad 20 ochroniarzy scena stoi telebimy sa z 10 osob z oblugi toitoie byly to twierdzisz ze do tego miasto nie doplaca to daj wyraz swojej kreatywnej ksiegowosci i wal cyferkami prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dzisiaj olewam targi i Niedziałka, nie chodzę, nie kupuję, nie daję zarobić....jak mają nas w du*** to my ich też możemy: KTO NA TARGACH KIBICUJE NIECH MNIE W DUPĘ POCAŁUJE....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta firma to nie RK Niedziałek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta firma to nie RK Niedziałek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skomentowałbym artykuł, skomentowałbym Panią Prezes Targów, skomentowałbym Prezydenta Żuka, skomentowałbym Wojewodę ... ale obawiam się, że po moim szczerym komemntarzu zostałoby wszczęte przeciwko mnie postępowanie o znieważenie osób publicznych, władzy oraz o naruszenie mienia żenująca postawa lubelskich władz ... żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targi Lublin S.A to nie żadna "strefa kibica" tylko prywatna blaszana buda, która jest wynajmowana temu kto zapłaci za wynajem (czyli 5 zeta od łebka codziennie na czas meczów w fazie grupowej). 350 tysięczne miasto (+ studenci - kilkadziesiąt tysięcy dodatkowo) nie mają strefy kibica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalna porażka jak zwykle w LUBLINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to RK Niedziałek, mój znajomy współpracuje z nimi i dostał zaproszenie od nich w ramach współpracy !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, podobno RK Niiedzialek chyba po tej imprezie stracą sporo klientów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje na reszte meczy olac strefe kibica niech szukaja sobie firm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświadczenie Zarządu znajduje się na www.rk.com.pl W związku z informacjami w mediach odnośnie Firmy RK Niedziałek i Lubelskiej Strefy Kibica pragniemy sprostować nieprawdziwe informacje i wyjaśnić zaistniałą sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświadczenie Zarządu RK Niedziałek w sprawie Strefy Kibica W związku z informacjami w mediach odnośnie Firmy RK Niedziałek i Lubelskiej Strefy Kibica pragniemy sprostować nieprawdziwe informacje i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Oświadczenie Zarządu znajduje się na www.rk.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmie RK Niedziałek gratulujemy specjalistów od PR )) hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...