Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fashion in Lublin: Targi mody w Domu Kultury (zdjęcia)

Utworzony przez izka, 9 października 2014 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Jak otworzą w Lublinie Outlet Center to dopiero będzie modnie :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak otworzą w Lublinie Outlet Center to dopiero będzie modnie :D
  outlet będzie czynny od grudnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o widzę, że nie tylko ja czekam na otwarcie i szukam newsów w necie :D @Halka, dziękować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
outlet będzie czynny od grudnia.
  Znacie już dokładną datę otwarcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie podali, ale dobrze, że teraz, bo ostatnio wieczorem już tak zmarzłam, że muszę się wybrać po cieplejszą kurtke!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki, w takim razie będę śledzić ich stronę z niecierpliwością ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na fb jest więcej info, np takie że otwierają od 3 grudnia :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To za dwa dni! A wiadomo jakie będą fanty na otwarcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno 4000 zl i bony do sklepow, nagrody rzeczowe, upominki, chyba samemu sie trzeba wybrac zeby zobaczyc jakie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwalcie się kto się obłowił? Bo nagród sporo, a i na święta była okazja zrobić sobie prezent :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie największą nagrodą za tak wczesne wstanie była możliwość kupna prezentów dla całej rodziny w jednym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakbym chciała zrobić jeszcze zakupy dla rodziny na prezenty w outlecie to bym musiała tirem przyjechać ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam tą galerię, jestem zwolenniczką zakupów wszelkich towarów w cenach promocyjnych, czyli takich jak powinny mieć od samego początku. W końcu można się ubrać po ludzku, modnie, w rzeczy porządnej jakości, dobrych marek i po prawidłowej, taniej cenie! tak ma być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam tą galerię, jestem zwolenniczką zakupów wszelkich towarów w cenach promocyjnych, czyli takich jak powinny mieć od samego początku. W końcu można się ubrać po ludzku, modnie, w rzeczy porządnej jakości, dobrych marek i po prawidłowej, taniej cenie! tak ma być!
Zupełnie jak gdybym słyszała moją mamę, ona też uważa że najlepiej kupować na promocji, ale ja się w sumie też z tym zgadzam, lubię z nią jeździć do nowego Outletu, bo zawsze kupuje mi to co chcę i nie mówi później że za dużo wydała, ostatnio nawet kupiła takie same bluzki dla mnie i dla siebie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie promocje na letnie bootki, studniówka się zbliża, matko co ja na siebie włożę ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy BigGwiazda wciąż w formie na permanentnych promocjach -50% :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...