Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fashion in Lublin: Targi mody w Domu Kultury (zdjęcia)

Utworzony przez izka, 9 października 2014 o 11:35 Powrót do artykułu
Jak otworzą w Lublinie Outlet Center to dopiero będzie modnie :D 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak otworzą w Lublinie Outlet Center to dopiero będzie modnie :D
  outlet będzie czynny od grudnia.
0
o widzę, że nie tylko ja czekam na otwarcie i szukam newsów w necie :D @Halka, dziękować :)
0
outlet będzie czynny od grudnia.
  Znacie już dokładną datę otwarcia?
0
Jeszcze nie podali, ale dobrze, że teraz, bo ostatnio wieczorem już tak zmarzłam, że muszę się wybrać po cieplejszą kurtke!
0
dzięki, w takim razie będę śledzić ich stronę z niecierpliwością ;)
0
Na fb jest więcej info, np takie że otwierają od 3 grudnia :))
0
To za dwa dni! A wiadomo jakie będą fanty na otwarcie?
0
Podobno 4000 zl i bony do sklepow, nagrody rzeczowe, upominki, chyba samemu sie trzeba wybrac zeby zobaczyc jakie
0
Pochwalcie się kto się obłowił? Bo nagród sporo, a i na święta była okazja zrobić sobie prezent :D
0
Dla mnie największą nagrodą za tak wczesne wstanie była możliwość kupna prezentów dla całej rodziny w jednym miejscu.
0
jakbym chciała zrobić jeszcze zakupy dla rodziny na prezenty w outlecie to bym musiała tirem przyjechać ;)
0
Uwielbiam tą galerię, jestem zwolenniczką zakupów wszelkich towarów w cenach promocyjnych, czyli takich jak powinny mieć od samego początku. W końcu można się ubrać po ludzku, modnie, w rzeczy porządnej jakości, dobrych marek i po prawidłowej, taniej cenie! tak ma być!
0
Uwielbiam tą galerię, jestem zwolenniczką zakupów wszelkich towarów w cenach promocyjnych, czyli takich jak powinny mieć od samego początku. W końcu można się ubrać po ludzku, modnie, w rzeczy porządnej jakości, dobrych marek i po prawidłowej, taniej cenie! tak ma być!
Zupełnie jak gdybym słyszała moją mamę, ona też uważa że najlepiej kupować na promocji, ale ja się w sumie też z tym zgadzam, lubię z nią jeździć do nowego Outletu, bo zawsze kupuje mi to co chcę i nie mówi później że za dużo wydała, ostatnio nawet kupiła takie same bluzki dla mnie i dla siebie:)
0
Wreszcie promocje na letnie bootki, studniówka się zbliża, matko co ja na siebie włożę ;(
0
ciekawe czy BigGwiazda wciąż w formie na permanentnych promocjach -50% :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: