Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fatalny wypadek na Lubartowskiej. Moment zderzenia nagrała kamera (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2016 r. o 15:37 Powrót do artykułu
Wróćmy do prawa naturalnego a selekcja naturalna potwierdzi kto ma pierwszeństwo na drogach czy jezdniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nesiaaa napisał:
A to nie było tak że kierowca zbyt szybko jechał i specjalnie wjechał na lewą stronę Być może...
To już bardziej prawdopodobne jest to, że rowerzysta musiał uciekać w lewo, bo mu na czołówkę Sokół Milenium pędził :) Ech, wy fantaści. Pedalarz postanowił zawalczyć o nagrodę Darwina i prawie mu się to udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie postępowanie rowerzystów - przejeżdżanie przez przejścia dla pieszych, łamanie przepisów, brawura i nieodpowiedzialność !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilkunastu lat śmigam po lublinie rowerem, czasami naprawdę szybko, dynamicznie na równi z samochodami i prawdą jest, że widziałem różne rzeczy, zarówno głupotę kierowców jak i rowerzystów.Samochodem też jeżdżę dla jasności. Natomiast faktem jest, że rowerzysta nie miał prawa przecinać alei, ponieważ jest tam zakaz wjazdu poza trolejbusami. Najprawdopodobniej faktycznie chciał skręcić w lewo przejściem dla pieszych, ale czy to zrobił tego przecież nie widać, tak samo jak i tego czy zawinił kierowca. Dlatego, po co pisać jakieś beznadziejne komentarze ? Macie po 13 lat i syndrom gimby ? Każdy rower to mniejsza ilość samochodów i mniejsze korki Panowie, a ludzie są różni, nie zależnie kto czym jedzie. Czasami jadę na maksa przy krawężniku, a i tak ktoś prawie ociera się o mnie lusterkiem, bo na rowerze to już nie człowiek, można potrącić, a czasami, aż mi głupio, że ktoś tamuje ruch i wpuszcza mnie na siłę na dany pas. Myśleć i uważać trzeba nie zależnie czym się jedzie. Z tą różnicą, że rowerzysta nie ma strefy zgniotu. To też do rowerzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f_u_c_k a sam pomykam bez kasku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacie się , przecież nie musi znać przepisów żeby jeździć rowerem po ulicy, takie prawo wprowadził bredzisław wspaniały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie postępowanie rowerzystów - przejeżdżanie przez przejścia dla pieszych, łamanie przepisów, brawura i nieodpowiedzialność !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEPIEJ JEŹDZIĆ Z KASKIEM NA GŁOWIE I OLEJEM W GŁOWIE p.s. ciekawe czy ktoś odstawił rower miejski A na serio dobrze że nic mu sie nie stało w sumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerem nalezy jezdzic chodnikiem wtedy nie powstaja takie sytuacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rowerzysta tylko pewnie zwykły tamtejszy patol te gnoje ciągle tam jeżdżą po ulicy i nie patrzą na nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin omijać szerokim łukiem, to niebezpieczne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowery na tory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nie można skęcać w lewo! Nie można też jeżdzić po bus pasie. A pedaliści jeżdżą jak im się podoba, za nic mają przepisy ruchu i innych użytkowników dróg. Potrafią tylko pyskować i wygrażać (osobliwie często używając tzw. gestu Pyzika). Do tego nie mają dokumentów i nie płacą OC (jak któś chce mieć prawa to powinien też mieć i adekwatne obowiązki). Mam nadzieję, że ten pajac już więcej na rower nie wsiądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda. jako grabarz na tym debilu dzisiaj nie zarobię. ale znając mentalność pedalistów na brak klientów nie będę narzekał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten szofer robił po lewej stronie jezdni??? "Moment zdarzenia nagrała kamera" - szkoda że tego nie pokazaliście, bo widać jedynie jak człowiek leci a potem auto jedzie lewym pasem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nesiaaa napisał:
A to nie było tak że kierowca zbyt szybko jechał i specjalnie wjechał na lewą stronę Być może rowerzysta chciał skręcić w lewo ale nie wiadomo w tym czasie czy stał czy jechał tak samo niewiadomą z jaką prędkością jechał samochód Bo zdarza się że kierowca wolno jedzie a później szybko na złość Może być tak i często kierowców wkurza się na widok rowerzystow Moim zdaniem jeden i drugi ponieśli wine Jeden nie uważnie patrzy drugi zbyt szybko jechal
próbowałem zrozumieć ten tekst, ale się poddałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzie rowerem i nie widzi, że z naprzeciwka jedzie auto? Nie wiem - co za ślepe kury....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYKLISTA -Pan i basta reszta się nie liczy.Kierowca samochodu w pudle musi mieć oczy dookoła głowy ,rowerzysta Pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Rowerzysta wjechał na buspas, czego nie powinien robić. Prawdopodobnie chciał jeszcze skręcić w lewo przejeżdżając linię ciągłą. .... Z tego co widać na zdjęciu to samochód wjechał na lewy pas przecinając linię ciągła a nie rowerzysta. muślę że wina jest większa kierowcy samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...