Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest miasto wojewódzkie a nie wieś na 700 mieszkańców. Jak komuś nie pasują TIR-y, magazyny i hale produkcyjne to powinien się wyprowadzić do Cycowa albo Snopkowa. Tam jest cisza i spokój.
Następny głos przewodni narodu, prawie jak przemowy sekretarza KC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bielak proste pytanie: chce pan żeby w Lublinie była praca czy nie? 1000 nowych miejsc pracy to olbrzymi zastrzyk dla lubelskiego rynku i nie wolno z tego rezygnować tylko dlatego, że po drogach będą jeździły samochody!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a PiS-iorki jak zwykle straszą i jątrzą, szczerze współczuje Żukowi, że codziennie musi się użerać z opozycją dla której liczy się wyłącznie polityczna wojenka
W Ratuszu to wazelina idzie na kilogramy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam wolę hale i magazyn zamiast pomnika katastrofy smoleńskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie jest niezrozumiałe dlaczego czegoś takiego jak plan zagospodarowania przestrzennego nie można zmienić. Kto to słyszał, aby pod blokami budować centrum logistyczne??????????????? Centra powinny być za osiedlami, a nie pomiędzy. A druga sprawa to skoro stać inwestora na kupno działki, skoro stać na budowę magazynów to stać chyba na zrobienie dojazdu???? To powinien być WARUNEK zgody na tego typu działalność!!!! P. Żuk postawił sobie za cel utrudnić życie mieszkańcom. Z jednej strony magazyny i setki tirów, a z drugiej dwie spalarnie odpadów i biomasy. Może czas, aby Tatary, Felin, Bronowice przemyślały usunięcie p. Żuka z funkcji prezydenta miasta, skoro dla niego wola mieszkańców nie ma żadnego znaczenia i wszystko jest niemożliwe. Widać tylko słomiane inwestycje wychodzą mu najlepiej - stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bielak proste pytanie: chce pan żeby w Lublinie była praca czy nie? 1000 nowych miejsc pracy to olbrzymi zastrzyk dla lubelskiego rynku i nie wolno z tego rezygnować tylko dlatego, że po drogach będą jeździły samochody!!!
Ludzie problem jest w tym, że są jeszcze dwie alternatywne drogi omijające osiedle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cebulakom zawsze coś nie pasuje, fabryki za dużo dymu, magazyny za dużo tirów, galerie za mało płacą, i tak w kółko ..........................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tych TIR-ów nie będzie prawie w ogóle słychać. Gdzie droga a gdzie osiedla? Standardowo jeszcze nawet jeden TIR nie przejechał a tu już jazgot i przepowiadanie końca świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie jest niezrozumiałe dlaczego czegoś takiego jak plan zagospodarowania przestrzennego nie można zmienić...
Oczywiście, że można, ale w Lublinie jest tradycja już czasów Mącikowej, że istnieją plan dla bogatych deweloperów, inwestorów i drugi dla reszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie mają budować hale jak nie w dzielnicach przemysłowych? LSM? Czechów? nie bądź śmieszny guest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie mają budować hale jak nie w dzielnicach przemysłowych? LSM? Czechów? nie bądź śmieszny guest
yyy jaki przemysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie hale buduje sie wzdłuż autostrady lub ekspresówki a nie przy osiedlach. Tak jak przed Poznaniem, Łodzia, Piotrkowem Tryb i w wielu innych miejscach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pusta ulica Dunikowskiego, to dzbany zatwierdzili przez Doświadczalną. Protest jak najbardziej słuszny. Ratusz tylko podlizuje się zagranicznym inwestorom, a plebs niech który to wszystko finansuje niech zamknie mordę! Polakowi w tym kraju tylko kłody pod nogi, a zagraniczny? same ulgi i dogonienia, zwolnienia z podatków itd! Jesteśmy dyskryminowani we własnym kraju przez tą rządzącą hołotę! 
Nie Dunikowskiego tylko Dekutowskiego tłumoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Dunikowskiego tylko Dekutowskiego tłumoku
Tłumoków poszukaj sobie w rodzinie, jeśli fakt przekręcenia nazwy ulicy jest powodem wyzywania ludzi to współczuję twoim bliskim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie TIRy, gdzie osiedle? A później jeden z drugim narzeka, że nie ma pracy i inwestorzy omijają wielkim łukiem burakolandię zwaną Lubelszczyzną
Wjazd będzie od ul. Doświadczalnej a przy tej ulicy stoją bloki...jest stokrotka, pętla...czyli można powiedzieć, że przez osiedle...a spróbuj teraz w godzinach szczytu wyjechać lub wyjechać z osiedla...już jest ciężko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana Smagi: Inwestor nie buduje przy Drodze Męczenników Majdanka tylko przy ul. Franczaka, tak gwoli ścisłości. Dałeś Pan po raz kolejny ciała pisząc swoje wypociny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budować i nie zwracać uwagi na grupkę wiecznych malkontentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejni, którzy kupowali taniej mieszkanie a teraz dziwią sie czemu tyle tirów i taki ruch :]
Nikt nas nie uprzedzał że będą tam jakieś hale...jest od tego strefa ekonomiczna...ja kupując tam mieszkanien wiedzialam że jest tam tor motocrosowy i mi to w zupełności nie przeszkadza jak jeżdżą...ale to że nie będę mogla dojechać do domu bo tiry będą blokować ulicę to juz mi sie nie podoba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pusta ulica Dunikowskiego, to dzbany zatwierdzili przez Doświadczalną. Protest jak najbardziej słuszny. Ratusz tylko podlizuje się zagranicznym inwestorom, a plebs niech który to wszystko finansuje niech zamknie mordę! Polakowi w tym kraju tylko kłody pod nogi, a zagraniczny? same ulgi i dogonienia, zwolnienia z podatków itd! Jesteśmy dyskryminowani we własnym kraju przez tą rządzącą hołotę! 
Ja w swojej rodzinie paru takich niestety mam ale Ty pisząc o dzbanach sam/a nie znasz topografii miasta wię c dla mnie jesteś tłumokiem i tyle .Jamen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie mają budować hale jak nie w dzielnicach przemysłowych? LSM? Czechów? nie bądź śmieszny guest
Felin to nie dzielnica przemyslowa tylko mieszkalna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...