Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Feliniada 2011: Boys na wielkim koncercie disco polo

Utworzony przez ssnd, 13 kwietnia 2011 o 14:00
Nic dodać nic ująć. Degrengolada. I to jest studencka impreza, przyszłość Polski. niczym nie różniąca się od dresów na osiedlu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo muzyka jest żeby się barwić, a nie wieszać na strychu jak to niektóre "piosenki" przekazują. Disco polo to jedyny sposób by polska muzyka przetrwała w czasach hamerykańkiego łubudubu...
0
I znowu, jak co roku, najedzie się hołoty, porozjeżdżają wszystkie trawniki dookoła swoimi "golfami" i innym złomem, a po Al. Witosa będą napruci spacerować środkiem ulicy jak po deptaku... Eeeech, szkoda tej garstki kulturalnych ludzi, którzy chcąc posłuchać swojej ulubionej muzy zbiorą joby za niekulturalną większość.
0
piwko disco polo i jest zabawa
0
Ja mam 35 lat,ale obserwuję moją siostrę w "wieku studenckim" i jej znajomych. Prawda jest taka: wszyscy niby "oficjalnie" gardzą tą muzyką-ale też prawie wszyscy na weselach czy imprezach bawią się przy takiej muzyce i -co ciekawe- znają teksty piosenek... Więc taki z tego wniosek: chyba coś w tym jest...
0
Znowu chamy party na felinie. Zjadą się wiochy na czele z włodawą, świdnikiem i łęczną swoimi bejcami z rynnami pod zderzakami... I jeszcze to disco w polu... Plastiki w białych kozaczkach i miniówkach(o ile będzie można to miniówką nazwać) będą się prężyć... ojjj będą, a potem na czworaka do domu będą wracać..
0
gość napisał:
a po Al. Witosa będą napruci spacerować środkiem ulicy jak po deptaku...
Ojj niech ja będę w te dni jeździć na ciężarówce to małolaty się w gacie posrają...
0
Gość napisał:
Znowu chamy party na felinie. Zjadą się wiochy na czele z włodawą, świdnikiem i łęczną swoimi bejcami z rynnami pod zderzakami... I jeszcze to disco w polu... Plastiki w białych kozaczkach i miniówkach(o ile będzie można to miniówką nazwać) będą się prężyć... ojjj będą, a potem na czworaka do domu będą wracać..
ale jaka satysfacja = w LUBLYNIE beda porzygaja sie i posilkaja ale w LUBLYNIE~!
0
Ostatnio edytowany 13 kwietnia 2011 o 16:42
0
masz coś do włodawiaków???
0
Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. I wcale nie dlatego że to taki rodzaj muzyki. Byłem raz na felinie i grał właśnie jakiś disco polo. żeby było śmieszniej grał z playbacku. Uwłaczające. Ten gość nie szanował osób które przyszły go posłuchać. Na miejscu organizatora nie zapłaciłbym.
0
Truck napisał:
Ojj niech ja będę w te dni jeździć na ciężarówce to małolaty się w gacie posrają...
A to to chyba już groźba...
0
Wydaje mi sie, ze atmosfera imprezy zalezy od znajomych z ktorymi sie tam wybieramy.
0
WWW.MAJOWKA.INFO.PL
0
jjj napisał:
Wydaje mi sie, ze atmosfera imprezy zalezy od znajomych z ktorymi sie tam wybieramy.
a mi sie wydaje ze odwrotnie
0
A Lublyn to też wyocha!Wyenc o co chodzi?-disco polo yest tu yak naybardziey heppy!
0
Truck napisał:
pewnie juz sraja ale na ciebie
0
Nim zorganizujecie koncert BOYS zapytajcie Tekturowych członków, czy nie burzy to neutralności przestrzeni?
0
z tego co pamiętam a jestem na każdej Felińskiej scenie największy koncert jaki był zorganizowany to był rok 2008 gdzie bawiło się nieco ponad 40 tyś osób... zresztą największy koncert chyba w historii miasta
0
Boys to już klasyka, to jedni z Przedwiecznych Nieśmiertelnych! Jest Boys - jest impreza!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: