Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Feliniada 2011: Kult, Blenders, Jamal i disco polo

Utworzony przez Gość, 25 maja 2011 o 14:06
caly rok czekalem na sobote
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja też czekam na DISCO W POLU!!! w sobotę szalejemy!!
0
no tak. czekając na sobotę...
0
ktoś wie jak z transportem na Felin ? kiedyś czytałem że ma być zapewniony darmowy, teraz nie mogę znaleźć info Pozdrawiam
0
a przerżnąć będzie co ? w czwartek i piątek pytam bo na "disco w polu" to będą się ******* jak kotki;)
0
to dzis sie szykuje darmowe ruhańsko na felynie,moze i lody benda krecic
0
Spod akademików będzie w nocy odjeżdżać 3 lub więcej autobusów przegubowych (darmowe) i nocny z Aleii Witosa. Więc jest czym wrócić, dojazd na imprezę też jest bardzo dobry, można dojechać na: * pętla na Majdanku (5 min drogi do akademików-po 2 min drogi widać akademiki widać już akademiki) * pętla na Felinie (5 min drogi do akademików-z przystanku widać już akademiki) * 56 (dojeżdża pod sam akademik) * przystanek Grykowa na Alejach Witosa (prawie pod samymi akademikami). Dojazd jest na prawdę bardzo prosty i odjazd też w miarę.
0
jak są akademiki to i SEX będzie ! w akademikach zawsze ma kto wiatrak z chuja zrobić pozdrawiam gościnne w kroku studentki, a szczególnie "KULwy"
0
gratuluje kultury osobistej:)
0
ja też gratólóje . ... skoro wolisz marszczyć freda w kiblu odtwarzając z pamięci dekolt koleżanki :/ hmmm tfoja spraawa. tzw pamięciówa
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: