Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Feliniada 2013. Koncert zespołu Weekend (zdjęcia)

Utworzony przez Jajq, 19 maja 2013 r. o 11:12
Ja myślałam, że to imprezy skierowane do studentów, a tu prawie same baby 30-40lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada... co to za zespół?... kto go zaprosił... zamiast imprezy kulturalnej dla studentów coraz częściej mamy w Lublinie festyny wiejskie disco polo Dożynki to czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod pachami by się ogoliły hehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
foto 14 , piwo cyc ) ciepła perełka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna wielka farsa... niby impreza studencka a studentów było ok 20-30 procent... kupa dresów, żulików, starych bab... na umcs odwrotna sytacja pełno gimbusów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rozumiem ze muzyka moze sie nie podobac, ale jesli sami piszecie ze studentow bylo 20-30% to jakby sami studenci by sie mieli bawic, to sponsorzy by sie calkowicie wycofali bo nie mieli by zadnego zysku gdyby na feliniadzie bylo 50 osob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jajq napisał:
Ja myślałam, że to imprezy skierowane do studentów, a tu prawie same baby 30-40lat...
a przepraszam bardzo, kto jak nie Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie i sam UP organizował tą imprezę i dobierał zespoły które mają wystąpić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
a przepraszam bardzo, kto jak nie Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie i sam UP organizował tą imprezę i dobierał zespoły które mają wystąpić?
nie ma za co. samorzad uczelniany jest od zbierania profitow z organizacji takich imprez. kto byl w samorzadzie ten wie jak mile to koryto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie coś z tą przeglądarką zdjęć bo ch*** mnie strzela jak przełączam zdjęcia. Po przełączeniu zdjęcia muszę zjeżdżać na dół żeby zobaczyć zdjęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powie mi ktos co to za sliczna bladyneczka? <ślinotok>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iksssdeee napisał:
a powie mi ktos co to za sliczna bladyneczka? <ślinotok>
To Radek Liszewski, lider Weekendu... ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcja nie ma innych zdjęć
Ostatnio edytowany 20 maja 2013 r. o 17:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=4U-dICxd8Ug&feature=youtu.be FELINIADA 2013 FILMIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEBAĆ DISKOPOLO, NO NIE!!! ku*** DO REMIZJI Z TĄ WIOCHĄ A NIE W MIASTO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blondyneczka tańczyla ślicznie i śpiewała cigle stad chyba takie ujecia. i to ze jej tyle fotek robili to nie znaczy ze jakas napalona a tu buraki juz cos wypisuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ masakra... dobrze, że mnie tam nie było... tylu wieśniaków w jednym miejscu dawno nie było... co trzeba mieć w głowie, żeby piszczeć pod sceną i mieć mokro w majtach przy takich artystach????????????????????????????? ja jebie co za kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda źe zysków
Ostatnio edytowany 20 maja 2013 r. o 17:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc skoro ja mam 24 lata i nie jestem studentką to niby nie mam prawa wjazdu na takie imprezy?Żałośni jesteście,raz do roku jaka kolwiek impreza w pleneże i jeszcze wam źle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki poziom, takie imprezy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś śpiewa, wieś tańczy... PS "sponsorzy by sie calkowicie wycofali bo nie mieli by zadnego zysku" Czegoś tu nie rozumiem, to ma być impreza studencka i komercyjna? Jeśli komercyjna to dla czego jest dotowana z publicznych środków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...