Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Feliniada: komunikacyjny skandal

Utworzony przez nick, 11 maja 2008 o 19:34
No tak. MPK winne jest temu że organizatorzy imprezy nie zorganizowali transportu dla motłochu. Skąd ten Dziennik bierze dziennikarzy? Prosto z ulicy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe czy redaktorzy dajac to zdjecie wiedzieli co p[okazuje ten koles napewno nie jest to Victory
0
pomiedzy kosciolem kul a collegium jana pawla jest plac budowy stoi dzwig ,barakowozy i lezy kupa zlomu.Wiec na budowie raczej nie mozna imprezowac.
0
pociesze Was ( marnie wiem;/) w Krakowie MPK tez nie raczylo zwiekszyc czestowtliosci albo chociazby zmienic autobusy z 12m na 18m(przegubowe) w komunkacji nocnej. 610 spod Rotundy i Żaczka to byla tragedia!!
0
a kto przy zdrowych zmysłach podstawiłby spitym oszołomom sprzęt żeby go sobie mogli zdewastować
0
Niestety w nienormalnym i chamskim srodowisku trudno o zorganizowanie imprezy na poziomie z odpowiednia oprawa. Przykre to, ze w tym porabanym kraju neka i tepi sie mlodych ludzi ktorzy maja jakiekolwiek ambicje, radze uciekac z Polski gdzie pieprz rosnie.
0
~wstretny kanadol~ a kto tu neka i tępi ludzi którzy mją ambicje? Człowieku, do czego chcesz uciekać do zmywaka w UK? ambitni ludzie radzą sobie całkiem dobrze także w Polsce. Rok temu bylo podobnie na felinie i za rok bedzie pewnie to samo. Jak się komuś nie podoba może wybrać sobie kulturalne i bezproblemowe imprezy na UMCS albo wybrać kompromis pomiędzędzy tym wszystkim na Politechnice. MPK nie podstawiło dodatkowych autobusów itp bo organizatorzy pewnie o to nie poprosili.
0
Już po raz kolejny MPK "wypina" sie na pasażerów....tam gdzie może zarobić nie robi NIC, natomiast straty umie liczyć i domagac się od Miasta KASY! A może zrobić "redukcję"...niektórych etatów????? w Zarządzie jak i dyspozytornii...!!!!!!!!!
0
Jaka impra tacy ludzie a jak organizacja taki transport. nic dodac nic ująć.
0
Mało inteligentnych mamy studentów.Po wszystkich postach widać nieznajomość prawa (ustawa o krajowym transporcie drogowym) MPK nie może sobie mieć kaprysu zwiększyć ilość pojazdów bo akurat jest impreza i można zarobić.Każdy kurs musi wcześniej(dużo wcześniej)uzyskać pozwolenie z odpowiednich urzędów i dodajcie sobie jeszcze ich opieszałość w wydawaniu decyzji.
0
Nalepiej zamknijcie Lublin i nie róbcie rzadnych imprez !! każdy sie przyzwyczaił do narzekania!! a dlaczego wszystko jest zrzucone na policje i ochrone a sami sie już nie możecie pilnować??!! ja tam byłam i jestem zadowolona z imprezy a to że ktos nie ma hamulca do alkoholu i później się nie może opanować to niech skończy z piciem albo zacznie pić z umiarem. dzięki studentom mamy trochę rozrywki w Lublinie a co do transportu to można było sobie długo wcześniej zorganizowac powrót bo informacja o feliniadzie nie była podana z dnia na dzień! dzięki organizatorom za fajna impreze
0
nie wiem jak to wyglada w lublinie ale znajac sciane wschodnia na takichimpreazach moze bawic dzicz. W krk jest normalnie, impreza studencka to bawia sie studenci. no gorzej troszki maja na miasteczkach Politechniki i AWF ktore leza na czyzynach tam swego czasu chlopaki z huty lubili sie zapuszczac ale juz sie nauczono z nimi radzic!!
0
to sobie przypomnij pare zajsc w krk np zaczek lub sceny pod 38 i nie krytykuj sciany wschodniej (nie wspominajac o wjazdach na imprezy 2 niezaprzyjaznionych klubow)
0
nick napisał:
No tak. MPK winne jest temu że organizatorzy imprezy nie zorganizowali transportu dla motłochu. Skąd ten Dziennik bierze dziennikarzy? Prosto z ulicy?
popieram - zwłaszcza że mieszkam w akademikach na felinie, jak były imprezy w okolicach miasteczka to nikt nie martwił się o tych co muszą wrócić na felin. kto chciał to przyjechał i sam organizował sobie transport. pretensja garbatego że ma dzieci proste. ludzie zastanówcie się o co wam chodzi.....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: