Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
FEST SHOP(ka) Kościół robi szum, czyli rklamę wtykańskich pomysłów. Bierze też przykład ze znienawidzonego KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW dbając także o ciało ludzkie – nie tylko o duszę. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆORGANISTOW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY dorzuca kila niebieskich pomyslów festivalowo-smakowych: 1)dla rozwiedzionych KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje: Ciało Pańskie z Grilla i Krew Pańską z Gwinta. 2)Dla Duchowieństwa – Skrzydelka Anielskie z Grilla , mogą być w sosie np. z Litanii do NMP (z Róży Dawidowej) lub w ssie greckim Kyrie Eleison). Krew Pańską serwowaną w Diabelskich Rogach. 3)Dla wszystkich pozostałych – Pączki smażone na Świętych Olejach! Zamiast tradycyjnego „Gloria...” - „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT...” Zostańcie z B(L)OGIEM. Rektorem ASC jest ********************* **********************, tel. ** *** *** ***, www.***************.***********.**, e-mail: *****************@*******/*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NA SZOPKI TO BUDŻET PAŃSTWA STAĆ A NA OPERACJĘ W SZPITALU TRZEBA CZEKAĆ W KOLEJCE RO . RADUJMY SIĘ Z SZOPKI.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TE HISZPAŃSKIE SAŁATKI NIE BĘDĄ PRZYPADKIEM SPORZĄDZANE WEDŁUG PRZEPISU JOSE LUISA RODRIGUEZA ZAPATERO (ON MA WIELE CIEKAWYCH PRZEPISÓW I NA UROCZYSTOŚCI JASEŁKOWE PASUJĄ JAK ULAŁ)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CHOLERA GDZIE NIE SPOJŻYSZ TO SAME MYCKI WYGRYWAJĄ-A CO Z KRAKOWSKĄ Z PAWIM PIÓREM,GDZIEŚ W KĄCIE LEŻY ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZOŁZA napisał:
FEST SHOP(ka) Kościół robi szum, czyli rklamę wtykańskich pomysłów. Bierze też przykład ze znienawidzonego KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW dbając także o ciało ludzkie – nie tylko o duszę. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆORGANISTOW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY dorzuca kila niebieskich pomyslów festivalowo-smakowych: 1)dla rozwiedzionych KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje: Ciało Pańskie z Grilla i Krew Pańską z Gwinta. 2)Dla Duchowieństwa – Skrzydelka Anielskie z Grilla , mogą być w sosie np. z Litanii do NMP (z Róży Dawidowej) lub w ssie greckim Kyrie Eleison). Krew Pańską serwowaną w Diabelskich Rogach. 3)Dla wszystkich pozostałych – Pączki smażone na Świętych Olejach! Zamiast tradycyjnego „Gloria...” - „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT...” Zostańcie z B(L)OGIEM. Rektorem ASC jest ********************* **********************, tel. ** *** *** ***, www.***************.***********.**, e-mail: *****************@*******/*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) Dla mnie BOMBA !!!! Brawo, 10/10.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: