Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal Kolorów w Lublinie (wideo)

Utworzony przez Mat, 6 czerwca 2014 r. o 20:20 Powrót do artykułu
chujowe jak zamieszki na ukrainie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś chujowy lewusie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś chujowy lewusie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałuję, mogłem pójść z przyjaciółmi ;), dobra, stracone, ale kiedyś znów będzie w Lublinie :3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezla spierr..d...lina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy da się to odeprać;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debilizm i tyle w tym temacie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super było!!!!!!!!!!! malkontetny wypad na impre pod pomnik kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogli im dac cement to by dopiero była impreza, moze za rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle komuś się musi coś nie podobać.  Super wydarzenie :) Życzę więcej radości każdemu z nas i jak najmniej narzekania!  Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mamy nową imprezę. Młodzi ludzie świetnie i kolorowo się bawili, starsi stali z biku i się uśmiechali, a jak się barwne towarzystwo rozeszło po mieście, to był ogólny ubaw. Tylko że w Indiach to święto ma głęboki sens filozoficzno - religijny. U nas jest to radosne obrzucanie się kolorowymi farbami. I fajnie było, tylko szkoda, że tak to spłycone. No ale mamy już Walentyni, Hallowin, Dzień Świętego Patryka i inne - czyli wiele "czysto polskich" świąt. A kiedyś mieliśmy naprawdę własne! I bywało jeszcze weselej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po weekendzie otwieram firme-malowanie proszkowe, wszystkich dobrze bawiacych sie zapraszam,popryskam a jakby ktoś chciał to jeszcze zrobie piaskowanie, RABAT!!! :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w innych miastach bylo o wiele lepiej, kolory spoko  luz ale przy tym powinna byc inna piosenka , kazdy powinien rzucac to w tym samym czasie a nie obsypywac siebie wczesniej, w dodatku po  wysypanniu kolorow powinna byc muzyka a nie byla cisza powyłączane wszystko i kazdy sie rozszedl.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kolorowej fety w chuuuj :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety, ale impreza nie do końca dobrze zorganizowana. Gigantyczna kolejka, żeby zakupić kolor (nawet 1,5 h przeciskania się w spoconym tłumie! Gorzej niż pod sceną na niejednym rockowym kocnercie!), do tego brak wystarczającej liczby proszków, już nie mówiąc o tym, że ktoś chciałby wybrać sobie sam kolor. Bitwa na poduszki zaczęła się nie wiadmo kiedy i nie wiadomo gdzie, bez żadnych informacji. Wysypywanie kolorów - też klapa. Każdy czekał na jakieś odliczanie itp... po czym na scenie ktoś powiedział "no to teraz" - część zareagowała, część nie. Jakaś inna zachęta, ale dalej nic konkretnego. Sama nie wiem, na jakie hasło ludzie zaczęli to wyrzucać w górę - ja żadnego nie słyszałam... Ogólnie niestety żal i rozczarowanie, bo wyobraziłam sobie naprawdę dużo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER !!! Szczególnie kolejki do monopolu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyczna impreza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie żałuję że nie poszłam jednak.Czytając komentarze okazuje się to lekkim nie wypałem co do proszku,muzyki,jakiegoś kontaktu organizatora z uczestnikami. A po za tym z tego co mi wiadomo jak ktoś robił zdjęcia lub filmiki bez zgody organizatora może być pociągnięty do odpowiedzialności w sądzie...co też jest chore.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszki za darmo? Pierwsze słysze jedna paczuszka kplorowego proszku kosztowała 10 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...