Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Grunt, że widzom będzie wygodnie siedzieć ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi, kto nad remontem inspektorował, że po remoncie - wydawałoby się dla poprawy sytuacji - muzycy poszczególnych sekcji nie słyszą się i że wszystko wskazuje na to, że do czerwca wszystkie koncerty symfoniczne będziemy musieli organizować w wynajmowanych salach. To po cholerę był ten remont?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorzy tego cudu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze będą u nas podobne problemy, skoro ważne, odpowiedzialne stołki okupują niekompetentne barany bez zielonego pojęcia w sprawach, za które odpowiadają. Byleby tylko kasę brać, nieważne, że za "goownorobienie". Skoro te stołki udało się zdobyć po znajomości, czy z nadania partyjnego, lub za łapówki... ot taka polska szara, smutna i tragiczna rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze będą u nas podobne problemy, skoro ważne, odpowiedzialne stołki okupują niekompetentne barany bez zielonego pojęcia w sprawach, za które odpowiadają. Byleby tylko kasę brać, nieważne, że za "goownorobienie". Skoro te stołki udało się zdobyć po znajomości, czy z nadania partyjnego, lub za łapówki... ot taka polska szara, smutna i tragiczna rzeczywistość.
Masz absolutną rację!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na benefisy i kabaretony wystarczy Filharmonia, buahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pełen uznania dla środowiska muzycznego Warszawy i Wrocławia, którzy już w lipcu podczas wspólnej rozmowy pytali mnie czy to prawda, że FL ma akustykę do DU.... ? Ja lublinianin przeczytałem o tym dzisiaj ! Znowu w Lublinie brak kompetencji i matactwo ? To już STANDART w naszym mieście !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorzy tego cudu ?
no ja kto: oczywście Stelmach! nie wiem gdzie zyjecie na co dzień ale ten temat jest od dawna gorąco dyskutowany : http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=428768&page=125   cały wątek poświęcony temu jak spartolił Stelmach projekt jak tam jest brzydko, trwa dyskusja od dawna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ale już planowany na 29 listopada koncert grupy Raz Dwa Trzy i późniejsze występy m.in. Piotra Selima, Hanny Banaszak i Grażyny Brodzińskiej będziemy mogli udać się do gruntownie wyremontowanej siedziby Filharmonii Lubelskiej przy ul. Skłodowskiej. Takie są plany. Bo dokładny termin oddania obiektu nie jest jeszcze jednak znany." ... czyli Teatr w Budowie (budowany od 1974 roku, czyli od 41 lat) to kiedy będzie wreszcie gotowy i bez fuszerek ?  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka ma być akustyka przy tych gołych cegłach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda,ze tak sie stało.Akustyka jest tu najważniejsza.Ktos tego nie dopilnował i to na rożnych etapach realizacji.Powinny byc wyciągnięte wnioski i to kategoryczne.Sama polityka nie załatwi tematu, potrzebni są fachowcy i mam tu tez na myśli organy ścigania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt, że widzom będzie wygodnie siedzieć ;)
Chociaż nie wiadomo co usłyszą , bo orkiestra sama siebie nie słyszy, a chór to chyba na chodniku koło filharmoni bo na scenie się nie mieści.....ale oj tam ... oj tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to w Filharmoni najważniejsze są siedzenia!!!!????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż nie wiadomo co usłyszą , bo orkiestra sama siebie nie słyszy, a chór to chyba na chodniku koło filharmoni bo na scenie się nie mieści.....ale oj tam ... oj tam...
Orkiestra w jednej części Lublina , chór w innej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta inwestycja kompletnie nie ma przygotowanego profesjonalnego projektu akustycznego, ani filharmonia ani sala widowiskowa CSK, a tam to dopiero będzie pudło. To jest robione na zasadzie "wydaje mi się". Do tego przygotowują to ludzie, którzy pierwszy raz pracują przy takiej inwestycji i to są właśnie tego skutki. Szkoda bo znów coś jest robione na opak, a pieniędzy była na to cała góra i mamy to co mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutny widok. Tu może pomóc tylko Palikot, czyli ktos, kto nie boi się władzy. Jak rozpoczął protesty, to i s17 pociągnęli i lotnisko mamy. A tu, nie dość, że jesteśmy najbiedniejsi, to jeszcze - jak widać najgłupsi, bo niszczymy to, co mamy najlepszego. Przecież ta sala była jedną z najlepszych w Polsce pod względem akustyki. Co z tego zostało? Nikt się nie wstydzi? Kiemś trzeba potrząsnąć! Tylko kto to zrobi? Wszyscy sie boją! Palikocie na pomoc! Lublin bez Ciebie ginie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bardzo Ważny pan architekt nadal twierdzi że muzycy nie znają się na tym jak powinna wygląda taka sala? Bo tak właśnie powiedział kiedy zwracano mu uwagę że spartaczył i położył akustykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie był gospodarz tego miejsca - dr Jan Sęk (politolog z ZSL)? Teraz się obudził!!!!!! W nagrodę za przyjęcie tego skandalicznego remontu dostał jeszcze czas i pieniądze na dalsze rozkładanie zarządzanej przez siebie instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszystko co pod Marszałkiem musi być w stanie rozkładu? Wspomnę tylko o szpitalach i bibliotekach pedagogicznych...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skala zniszczenia jest wprost nieprawdopodobna - ręce opadają! Gołe mury, stary zgrzebny beton ciosany byle jak szlifierką etc. Ktoś z władz województwa musi za tę potworność odpowiedzieć, to pewne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...