Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brawo marzenia się spełniają,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo chłopaki ! Tak trzymać. Warto mieć w życiu pasję, warto mieć marzenia, warto dla paru takich chwil poświęcać czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam trochę muzykuję i wiem ile trzeba pracy żeby nauczyć się grać i wyćwiczyć technikę nawet jeśli się posiada talent i słuch muzyczny dlatego wielkie gratulację za wytrwałość i odwagę w realizacji marzeń. Brawo chłopaki! Mam dwóch synów  (10 i 7 lat) i marzę żeby mieli jakieś pasję ale jedyne co ich interesuje to granie na kompie... Robię wszystko żeby ich zachęcić do czegokolwiek innego,  sporty także motorowe, muzyka, taniec, fotografika, teatr itp i na razie nic... ale mam nadal nadzieję. Zazdroszczę rodzicom dzieci z pasją...! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydały się te loty do Stockholmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jOOj, nie zrażaj się tylko dawaj przykład. Pokazuj. Każdy ma ten sam problem, ale trzeba pamiętać, że dzieci na nas patrzą i przyjdzie taki czas, że coś zaskoczy, choć może być to pasja inna, niż przewidywałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pod pewexem stalem, change money good price ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Gratulacje !!! Niesamowita przygoda, power dla muzyka na całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwielbiam takich wariatów! SUPER chłopaki, jesteście wielcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten nieudacznik z TVN24 prezenter pokazał wasz koncert ale nie wiedział że TO WY GRACIE a a wielka warszawianka jego koleżanka powiedziała że śpiewaliście z pod sceny jak wam podetknęli mikrofon, , załamka. GRATULACJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=QEfaUYAUl4c   Dłuższa wersja (razem z wejściem na scenę). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCESZ- MASZ !!! G R A T U L A C J E za pomysła i jeszcze większe za upór !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można? Można. Trzeba tylko coś zrobić w tym kierunku. Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super chłopaki . Chłopak z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje chłopaki! I nie ma jadu i zawiści w komentarzach!!! U2 the best!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki wymiatacie!!Gratulacje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah jaka masakra! gratuluję!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRR !!!! Gratulacje. Bono mógłby ich zatrudnić na stały etat w kapeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje chłopaki. Świetnie zagraliście. Miło popatrzeć na wasz występ. BRAWO. I słowa szacunku dla U2, że pozwolili wejść na scenę dwóm nieznanym sobie osobom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdykam ale przeżycie.Zazdroszczę i jednocześnie gratuluję chłopakom że dali radę.Być na koncercie U2 to już jest coś.A w dodatku zagrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...