Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co w tym dziwnego ? Teraz to plaga, pozatrudniali ludzi z łapanki, kierunkowskaz ? Przepisy ? Mnie to nie dotyczy... A będą uczyć pasażerów jak pisze konkurencja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjeżdżanie na czerwonym świetle, wjazd na skrzyżowanie bez możliwości zjazdu, wymuszanie pierwszeństwa przy zmianie pasa to w MPK normalka. Wystarczy pójść na pierwsze lepsze skrzyżowanie / rondo i 5 minut nie trzeba czekać żeby zobaczyć jak kierowcy MPK łamią przepisy ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać czytelnik który przesłał filmik również jest "mistrzem" kierownicy. Sam nie potrafi korzystać z ronda będąc jednocześnie "mistrzem" lewego pasa a ma pretensje do innych(tak- kierowca trolejbusu też popełnił wykroczenie i go nie bronie). Uprzedzając- kierujący autem osobowym miał obowiązek zjechać na prawy pas już skręcając na rondzie(nie mam mowy o próbie uniknięcia kolizji), a nie dopiero za nim(zresztą na filmiku widać że chciał skręcić w ul. Kalinowszczyzna stąd zmiana pasa) więc pewnie w Lwowską dalej jechał by lewym bo jemu wolno. Ja całe życie myślałem że w Polsce jest ruch prawostronny, ale jak widać niektórzy uważają że jest lewostronny. IMO obaj kierujący popełnili tutaj wykroczenie, w tym jeden się tym publicznie przez przypadek chwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło Jezu, rzeczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wyhamować z tej prędkości?? Bez przesady... jak zwykle chwytny tytuł a jak wchodzisz to szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bełkot ....:))) ja tu widzę tylko kierowcę który ma za mało problemów - tzw społeczniaka .... Idź pan wpizdu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to ma być zagrożenie. Kierowca trolejbusu slusznie dostrzegł ze jakaś slamazara wlecze się po rondzie. Po co ma stawać i blokować ruch. Płynnie sobie przejechał a kierowca sieje panikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbmy sensacji z d*py. Fakt, kierowca trajtka się nie popisał ale bez przesady przecież nie zrobił tego z premedytacją... Bardziej denerwująca jest ślepota niektórych kierowców mpk na czerwone światło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt faktem 50% kierowców MPK jest uprzejma i jeździ z kulturą , a reszta to chyba nie powinna jeździć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajmy! Każdy się wyrobił! Nie było wymuszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i niby co się stało? Co za pieniacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W momencie, kiedy trolejbus wjeżdżał na skrzyżowanie, ten jeszcze nawet nie skręcił, więc zagrożenia nie było. Ale co tam. Pewnie kupił sobie dopiero co kamerkę i chce się popisać, na siłę pokazać, ze coś nagrał. Teraz będzie jeździł i szukał sytuacji, które nagra i wrzuci do internetu. Typowy pieniacz - podp****alacz. Taki gorszy sort. Niech lepiej sobie wyjedzie z tego kraju, bo takich wątpliwie pomocnych nam tu nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standard na Racławickich trajtki śmigają jak auta osobowe. Kilka razy widziałem i w szoku byłem jak potrafi się zbierac taki trajtek i skakać po pasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to nie zawodowy kierowca tylko amator po przeszkoleniu programem "I Ty możesz zostać kierowcą"? Jakby był dzwonek to MPK niewąsko beknęłoby z tytułu odszkodowań dla pasażerów. Tfuuuu to znaczy my byśmy beknęli, a nie MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glab z osobowki mysli, ze mu beda ustepowac duzymi pojazdami bo on specjalni przyspieszyl na rondzie jeszcze... tu sie puknij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu kierowców mpk tak właśnie jeżdzi, słabo z kulturą u nich, w domu im kultury nie pokazali rodzice, to tak robią. Jakiś czas temu na Filaretów, wyjeżdżając za zatoczki zepchną mnie na lewy pas (ruszył nagle bez migacza, jak koło niego przejeżdżałem), ledwo zdążyłem. Na następnym przystanku wysiadłem z auta i poszedłem do prostaka, powiedziałem mu co myślę. Szkoda, że mpk tak słabo kontroluje swoich "mistrzów kierownicy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakom kulturą ? Jak to papiery ma za kope jaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca auta osobowego mial duzo czasu ze by zareagowac, trolejbus widoczny byl juz jak kierowca auta osobowego wjezdzalo na rondo. moze jeszcze ledwo wychamowal?wogole tego nawet nie powinno byc w dziennikuwschodnim, smiech na sali :D :D "o krok od zderzenia z trolejbusem" hahahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, że kierowca osobówki miał pierwszeństwo, jednak nie oszukujmy się, dopiero wjeżdżał na rondo, trolejbus mając już dobrą prędkość spokojnie mógł przeskoczyć. Lepsze to niż gwałtowne chamowanie by pozarzucało ludźmi jak ziemniakami w worku. Dużo krzyku o nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogówce ten filmik trzeba było wysłać i niech "rozsądzają" sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...