Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
b.r.nie!!! bo co!? bo widać jak przyśpieszasz bo widzisz rozpędzony trolejbus i za wszelką cenę musisz być przed nim!!? żenada "Karny K..." dla autora filmu trochę myślenia!! jedziesz małym pryszczem i próbujesz zmusić 18 tonowy trolejbus z ludźmi w środku do gwałtownego hamowania..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSY PSY PSY !!!!!!!!!!! ŚMIERĆ TYM BRUDASOM!!!!!!!!!!!!!!! ZERO TOLERANCJI DLA KIEROWCÓW MPK!!!!!!!!!!!! DO PIECA Z NIMI!!!!!!!!!!!! WYMUSZAJĄ, WYJEŻDŻAJĄ Z ZATOCZEK WYMUSZAJĄC, NIENAWIŚĆ DO MPK TAK ZOSTAŁEM WYCHOWANY! KAJETAN POZNAŃSKI TO MÓJ PAN!!!! ZROBIĘ TO CO ON Z WAMI MPKOWCY BRUDASY KIEROWCA BMW!!!!!!!!!!!11
 twoim zasranym obowiązkiem jest umożliwienie wyjechanie autobusowi z zatoczki jeśli tego nie wiesz idź na kurs b.r.nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te bydlaki z MPK jeżdżą jak chcą, codziennie jestem świadkiem jak 159 na mełgiewskiej skręca z pasa do jazdy na wprost albo wciska się na chama albo jedzie dwoma pasami tworząc korki, ręce opadają do tych baranów.
 
Te bydlaki z MPK jeżdżą jak chcą, codziennie jestem świadkiem jak 159 na mełgiewskiej skręca z pasa do jazdy na wprost albo wciska się na chama albo jedzie dwoma pasami tworząc korki, ręce opadają do tych baranów.
to bydlaku zobacz jak jest sieć położona inaczej się nie! da włącz myślenie... a baranów i bydlaków poszukaj w śród swoich bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b.r.nie!!! bo co!? bo widać jak przyśpieszasz bo widzisz rozpędzony trolejbus i za wszelką cenę musisz być przed nim!!? żenada "Karny K..." dla autora filmu trochę myślenia!! jedziesz małym pryszczem i próbujesz zmusić 18 tonowy trolejbus z ludźmi w środku do gwałtownego hamowania..
No wiesz poczciwy idioci spoleczniaki sa wsrod nas :) milego piatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie zwrócił uwagi, że autor nagrania skręca bez kierunkowskazu i to zmyliło kierowcę trolejbusu, który w pierwszej chwili był przekonany, że auto pojedzie na wprost.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokarz głąbie przepis nakazujący sygnalizować kierunek jazdy po rodzie kierunkowskaz masz obowiązek włączyć gdy zmieniasz pas lub opuszczasz rondo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem odwrotne zdarzenie jadąc autobusem grzał koleś osobówką tak jak trolejbus i nawet nie hamował prosto pod moje koła zmusił mnie do mocnego hamowania w dodatku lewy skrajny pas szkoda żę nie udostępniłem tego filmiku a tu widać jak ewidentnie przyspieszasz i jeszcze miałeś czas normalnie wyhamowac więc się tak nie ekscytuj tym filmikiem. Swoją drogą to pokaż filmik ile razy ty tak zrobiłeś jak trolejbus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokarz głąbie przepis nakazujący sygnalizować kierunek jazdy po rodzie kierunkowskaz masz obowiązek włączyć gdy zmieniasz pas lub opuszczasz rondo .
I to jest idiotyzm tych przepisów, szczególnie na rondach takich jak to. To musiał wymyślić taki sam rozgarnięty , jak ty :)   Logiczna i czytelna sygnalizacja przy wjeździe na rondo powinna być taka:    - skręcam w prawo w pierwszą ulicę na rondzie - włączam kierunkowskaz prawy i             wyłączam dopiero po skręcie    - jadę na wprost  - nie włączam kierunkowskazu   - skręcam w lewo lub zawracam - włączam lewy kierunkowskaz i przy zjeździe z ronda włączam prawy kierunkowskaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...