Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Film "Wołyń" walczy o Złote Lwy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2016 o 03:08 Powrót do artykułu
nie jakieś badziewie o tym że macierko nasrał w gacie !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podobno większość ukraińskich aktorów odmówiła gry w tym filmie. Mam nadzieje że teraz Ukraińcom (przynajmniej tym dwóm milionom w Polsce) otworzą się oczy. Mam nadzieję że po tym filmie tego pseudo historyka wiatrowycza na taczkach z Ukrainy wywiozą. Może dzięki temu filmowi przynajmniej te dwa miliony Ukraińców w Polsce zobaczy jakich"bohaterów" ich politycy podają im jako wzór do naśladowania. Jeżeli po tym filmie nie będzie jakiegoś otrzeźwienia u Ukraińców i dalej będę słuchał że upa, oun, ss galicja, nachtigall i roland bohaterowie Ukrainy walczący o jej niepodległość to nie ma o czym z tymi ludźmi rozmawiać. Najlepiej zostawić ich Putinowi. Znowu banderowcy wrócą do kanałów i "kryjówek".
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: