Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czyim on dzieckiem jest? Sędziowskim czy prokuratorskim? A może rodzinka na Wiejskiej ma kogoś i dlatego taki nietykalny?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
21-latek przestał udostępniać większość swoich nagrań na portalach
  Osrała się ciota! Bohater! :D :D :D
0
Czekamy, aż ten pirat kogoś zabije ? Bo policja chyba na to czeka, albo jest bezradna i głupia.
0
oddaje pelny szacunek policji sadowi prokuratorowi i innym w walce z tym bandyta ulicznym  i zycze zeby trafil kogos z rodziny wymienionych wyzej
0
Mnie zastanawia tylko dlaczego autor tego wyssanego z palca artykułu na tyle wariatów drogowych łamiących przepisy i stwarzających dużo większe zagrożenie na drogach uwziął się akurat na tego jednego chłopaka... Pewnie ci "więksi" mają na prawdę koligacje i "plecy" więc ich boi się opisać i w taki sposób wylewa swoją frustrację na młodym chłopaku, któremu (jak większości młodych kierowców) zdarzają się błędy ( takie jak np. uślizg na naszych wspaniałych drogach). To właśnie tacy ludzie, jak autor artykułu stwarzają realne zagrożenie szerząc nienawiść na drogach!!! Żałosna próba wzbudzenia sensacji poprzez nagonkę na młodego motocyklistę i chore insynuacje. Chyba nie można upaść niżej.
0
Mnie zastanawia tylko dlaczego autor tego wyssanego z palca artykułu na tyle wariatów drogowych łamiących przepisy i stwarzających dużo większe zagrożenie na drogach uwziął się akurat na tego jednego chłopaka... Pewnie ci "więksi" mają na prawdę koligacje i "plecy" więc ich boi się opisać i w taki sposób wylewa swoją frustrację na młodym chłopaku, któremu (jak większości młodych kierowców) zdarzają się błędy ( takie jak np. uślizg na naszych wspaniałych drogach). To właśnie tacy ludzie, jak autor artykułu stwarzają realne zagrożenie szerząc nienawiść na drogach!!! Żałosna próba wzbudzenia sensacji poprzez nagonkę na młodego motocyklistę i chore insynuacje. Chyba nie można upaść niżej.  
0
Kiedy będzie informacja jaka jest tym razem decyzja sadu?
0
Czy jego rodzice o tym wiedza? Łatwo namierzyć - mama to doktor z ul lubartowskkej Dorota Toka...a O ojcu nie wiadomo nic. Interweniujcie!!
0
Czy jego rodzice o tym wiedza? Łatwo namierzyć - mama to doktor z ul lubartowskkej Dorota Toka...a O ojcu nie wiadomo nic. Interweniujcie!!
  Chyba zbyt wielu ludzi tutaj nie ma własnych problemów. Dziwne zacięcie do mieszania się w sprawy innych. To, czy rodzice wiedzą jest osobistą sprawą tego chłopaka (i jego rodziców). Jest pełnoletni.
0
  słuchaj, wczoraj ok 19. przez skrzyżowanie Andersa z Walecznych taki właśnie debil na hulajnodze przepakował grubo ponad 100 km / godz jakieś 4-5 sek po zapaleniu się czerwonego światła, na przejściu mogli równie dobrze być ludzie lub na skrzyżowaniu mogły się znajdować inne pojazdy ... ciekawe czy wtedy była by to żałosna nagonka jak by twoje flaki rozbryznęły się w promieniu 50 metrów gdybyś wlazł/wlazła na to przejście za takie akcje to powinno się po pierwsze dożywotnio odebrać prawko o ile to puste coś co jechało je ma, motor zutylizować, a kretyna bez wyobraźni na 30 dni do Abramówka na obserwacje wziąć ... Bo potem taki zasraniec ze spuszczoną miną siedzi w sądzie, płacze i pierdzieli że nie wiedział i przeprasza ... 
0
Potrzeba nerki, Jakub dawaj dalej :)
0
Potrzeba nerki, Jakub dawaj dalej :)
jak gdzieś przypakuje to nerka do niczego...
0
Trzeba zakazać OC i szybko ludzie zmądrzeją jak za szkody będą płacili sami. OC jest zrzutką dla tych co powodują kolizje - taka odpowiedzialnośč zbiorowa. I jest to o tyle dziwne, ze jednocześnie występuje zakaz zrzucania się na płacenie kar.
0
mógłyby się zabić i spokój
0
Czekamy, aż ten pirat kogoś zabije ? Bo policja chyba na to czeka, albo jest bezradna i głupia.
POlicja to jest dzisiaj taka POsrana jak i te POskomunistyczne POsrane rządy !!!  POlicja dzisiaj  to zbrojne ramię na usługach tej POstkomunistycznej bandy,działa tylko w stosunku do wybranych-niePOkornych.
0
słuchaj, wczoraj ok 19. przez skrzyżowanie Andersa z Walecznych taki właśnie debil na hulajnodze przepakował grubo ponad 100 km / godz jakieś 4-5 sek po zapaleniu się czerwonego światła, na przejściu mogli równie dobrze być ludzie lub na skrzyżowaniu mogły się znajdować inne pojazdy ... ciekawe czy wtedy była by to żałosna nagonka jak by twoje flaki rozbryznęły się w promieniu 50 metrów gdybyś wlazł/wlazła na to przejście za takie akcje to powinno się po pierwsze dożywotnio odebrać prawko o ile to puste coś co jechało je ma, motor zutylizować, a kretyna bez wyobraźni na 30 dni do Abramówka na obserwacje wziąć ... Bo potem taki zasraniec ze spuszczoną miną siedzi w sądzie, płacze i pierdzieli że nie wiedział i przeprasza ... 
Właśnie tak, jak napisałeś. Taki debil, ale nie ten sam. Wrzucacie wszystkich do jednego worka i pochopnie osądzacie tylko dlatego, że to motocykliści. Na Andersa ostatnio był także wypadek, gdy na przejściu dla pieszych (jak to nazywasz wariat) potrącił SAMOCHODEM pieszą. Właśnie o to tylko chodziło autorowi artykułu: o szerzenie nienawiści na drogach. A tak na marginesie, to skoro tak się wszystkiego, co mogłoby się stać boisz, to siedź w domu i nigdzie się nie ruszaj, bo wszędzie czychają potencjalne zagrożenia.
0
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Oj nata, nata! Dotychczas wiedziałam, że miłość zaślepia - ale żeby aż tak rozum odbierała... Żal mi ciebie!
0
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Oj nata, nata! Dotychczas wiedziałam, że miłość zaślepia - ale żeby aż tak rozum odbierała... Żal mi ciebie!
Czy ty wiesz czym w ogóle jest miłość? Szczerze wątpię.O mój rozum i moje życie uczuciowe się nie martw :) Pozdrawiam i gratuluję tego, jak wiele wniosłaś/łeś do tematu dyskusji :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: