Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał konkursu Miss Lubelszczyzny 2017. "Obawiam się tego jak wypadnę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2017 o 09:00 Powrót do artykułu
Przeciętne kupy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miss 'lubelszczyzny'? Czyli czego? Nie ma takiego powiatu, ani gminy, ani województwa. Ktoś powinien leczyć się z manii wielkości.
0
U mnie w szkole na przerwie można lepsze spotkać!
0
                   DZIĘKUJĘ!!! Mania wielkości, to złudzenia Lubliniaków, i bardzo dziękuję, że pouczasz cwaniaków! Dumny jestem, a dusza starego się raduje, iż mnie wspierasz i że ktoś mnie zastępuje, a więc przyjacielu - mądrością dąż do celu, bo takich, co obłudę wytykają jest niewielu!                >>>>>>>> Uczeni oraz inni Lubelszczyznę im zawęzili, do lubelskiej ziemi i urojenia wytłumaczyli, a matoły z koziego grodu, się nie pogodzili i dalej historię tuszują, bo fisia-bzika mają! Morał! Rodacy - brońcie swojej tożsamości, godności i pięknej historycznej przeszłości! 
0
Ta zaneta grzeluk z miss lubelszczyzny to jakies nieporozumienie, wszedzie ja widze i juz wymiotuje jak ja spotykam
0
Dlaczego dziewczyny są takie blade? Rozumiem że zima i wiosna nie rospieszcza, ale nie można pójść na "solkę" ? :) Nigdy tego nie zrozumie, skąd taka bladość :D. Dziewczyny do solarium.
0
BO4GO? hehe, Oni sami nie potrafią się ubrać, a co mówić innych, hehe :D
0
Straszne rzeczy pokazujecie w tej gazecie
0
Większość tych dziewczyn wygląda chyba ładniej w wersji naturalnej, bez mejkapu. Ale ciężko się ocenia urodę po pojedynczych sterylnych zdjęciach bo brak punktu odniesienia. Nie wiadomo czy dziewczyna na zdjęciu jest wysoka czy niska jakie ma proporcje w porównaniu do koleżanek. Straszne brzydule tam raczej nie trafiają ale zjawiskowe piękności też rzadko. Większość ma po prostu w miarę regularną buzię i niezłą sylwetkę. Na takie konkursy wystarcza. Gdyby jeszcze tylko w głowach nie poprzewracane było.
0
Szarpałbym jak Reksio szynkę!
0
nogi mają brzydkie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: