Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał sprawy Agaty (wideo)

Utworzony przez Gość, 18 czerwca 2008 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Biedna dziewczyna, teraz dopiero poczuje co to znaczy "katolicka miłość bliźniego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sady w Polsce orzekaja teraz na podstawie krazacych po miescie plotek...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zabijaj mnie mamo pozwól mi żyć jak Tobie pozwolono kochaj mnie mamo nawet jeśli będę kaleką to Bóg posłał mnie do Ciebie nie usuwaj mnie ze swojego łona nie pozwól by mnie zamordowano mamo ja Cię kocham prosze nie usuwaj mnie słuchaj Boga głosu i pozwól mi żyć nie zabijaj mnie ja tak bardzo pragnę dla Ciebie żyć kocham Cię mamo pozwól mi być dla Ciebie Darem Bożym nie zabijaj mnie pokochaj sercem i życie ofiaruj nie zabijaj mnie mamo nie zabijaj,mnie mamo!! ja już żyje w Twym łonie mamy krew taką samą i już rosnął mi dłonie nie zabijaj mnie mamo!! ja chcę żyć w Twoim świecie Tyś jest mą życia ramą a ja jestem Twe dziecię nie zabijaj mnie mamo!!! nie chcę pójść w ręce kata choć już skazał mnie tato ja chcę żyć i mieć brata nie zabijaj mnie mamo!!! ja Twym dzieckiem,rodziną ciało mamy to samo połączone pępowiną zabij myśl o ABORCJI!! nie rozstawiaj się z niebem nie zabraknie nam porcji podzielimy sie chlebem pozwól mi się urodzić!! daj mi szanse na życie nie daj się złemu zwodzić Bogu oddaj się skrycie On nam w życiu pomoże nie będziemy żyć same Ciebie proszę,mój Boże weź w opiekę mą mamę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONA JEST MOJĄ RÓWIESNICĄ!!!!!I W TYM WIEKU W TANGO IŚĆ??LUDZIE ŚWIAT SIĘ KOŃCZY.I WIEM ŻE WIĘKSZOŚC Z WAS TAK MYŚLI JAK JA.JAK ZROBIŁA SE DZIECKO TO MOGŁA URODZIĆ A NIE USUWAĆ.I JUŻ JEST EKSKOMUNIKOWANA.BO KOŚCIÓŁ NAKAZUJE CHRONIĆ LUDZKIE ŻYCIE.I MA RACJE.I TERAZ JUŻ PRAWDOPODOBNIE NIE BĘDZIE MOGŁA MIEĆ DZIECI.A SZKODA........ DZIĘKUJE DOBRANOC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu poczuło ulgę, niektórzy sie śmieją, inni są zadowoleni "bo czarni dostali nauczkę"- a mi chce się płakać bo wiem że moja matka kiedyś też stała przed taka trudna decyzją- lecz ja dzis żyje i dziekuję jej za to. www.abortionno.org
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONA JEST MOJĄ RÓWIESNICĄ!!!!!I W TYM WIEKU W TANGO IŚĆ??LUDZIE ŚWIAT SIĘ KOŃCZY.I WIEM ŻE WIĘKSZOŚC Z WAS TAK MYŚLI JAK JA.JAK ZROBIŁA SE DZIECKO TO MOGŁA URODZIĆ A NIE USUWAĆ.I JUŻ JEST EKSKOMUNIKOWANA.BO KOŚCIÓŁ NAKAZUJE CHRONIĆ LUDZKIE ŻYCIE.I MA RACJE.I TERAZ JUŻ PRAWDOPODOBNIE NIE BĘDZIE MOGŁA MIEĆ DZIECI.A SZKODA........ DZIĘKUJE DOBRANOC
Ale głupoty wypisujesz. Widać, ze nie masz pojęcia o niczym. Dziewczyna była o wiele za młoda na ciążę. W przyszłosci na pewno urodzi zdrowe dzieci, gdyż aborcja nie jest wyrokiem bycia do końca zycia bezpłodną. Dziewczynę chyba niewiele obchodzą jakieś tam bzdurne wierszyki bo już sam fakt, ze zdecydowała się na zabieg świedczy o tym, ze jednak dokonała wyboru i nie chciała tego dziecka. Oprócz krzyku i zastraszania organizacje prolife i kościelne nie zrobiły nic aby pomóc, nawet finansowo dziewczynie oraz jej dziecku. Niestety ich interesuje tylko zycie poczęte, od istniejącego umywają ręce. Jak łatwo jest kogoś oceniać kiedy nie jest się na jego miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co teraz ? Witamy w cywilizowanym kraju! Dziewucha chciala usunac, sad zezwolil, miala prawo. Stalo sie co sie stalo, ZGODNIE Z PRAWEM. Rzecz dyskusyjna zapewne dla dla jednych, niepodwazalna dla innych. Ok, tylko czy na dyskusji sie jedynie skonczy w naszym urodziwym kraju? Alez skad! Kosciol katolicki juz szykuje sie z inkwizycja. Wtorowac mu bedzie katolicki narod polski. Potepia, zaszczuja, zniszcza, zadepcza, bo w tym kraju prawo nic nie znaczy. Niech to dziecko stad ucieka, jak najdalej, bo to co do tej pory przezylo to tylko namiastka tego, co czeka ja z rak tych 'obroncow wiary i moralnosci'..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne to. Kto wie, kto to mógł być? A teraz Agata, lżej ci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 napisał:
Nie zabijaj mnie mamo pozwól mi żyć jak Tobie pozwolono kochaj mnie mamo nawet jeśli będę kaleką to Bóg posłał mnie do Ciebie nie usuwaj mnie ze swojego łona nie pozwól by mnie zamordowano mamo ja Cię kocham prosze nie usuwaj mnie słuchaj Boga głosu i pozwól mi żyć nie zabijaj mnie ja tak bardzo pragnę dla Ciebie żyć kocham Cię mamo pozwól mi być dla Ciebie Darem Bożym nie zabijaj mnie pokochaj sercem i życie ofiaruj nie zabijaj mnie mamo nie zabijaj,mnie mamo!! ja już żyje w Twym łonie mamy krew taką samą i już rosnął mi dłonie nie zabijaj mnie mamo!! ja chcę żyć w Twoim świecie Tyś jest mą życia ramą a ja jestem Twe dziecię nie zabijaj mnie mamo!!! nie chcę pójść w ręce kata choć już skazał mnie tato ja chcę żyć i mieć brata nie zabijaj mnie mamo!!! ja Twym dzieckiem,rodziną ciało mamy to samo połączone pępowiną zabij myśl o ABORCJI!! nie rozstawiaj się z niebem nie zabraknie nam porcji podzielimy sie chlebem pozwól mi się urodzić!! daj mi szanse na życie nie daj się złemu zwodzić Bogu oddaj się skrycie On nam w życiu pomoże nie będziemy żyć same Ciebie proszę,mój Boże weź w opiekę mą mamę
...SRANIE W BANIE,MÓJ PANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz Joasiu, lzej ci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po co dziennik pisze o dokonaniu aborcji?! Czy 14-latka nie ma prawa aby ten fakt pozostał nienagłośniany. Czy media jeszcze za mało narobiły złego tej dziewczynie? Generalnie sprawa chyba jest trudna, uważam że Kościół ma prawo do tego aby starać się o zaniechanie takiego zabiegu, problem natomiast polega na dopuszczalnej granicy oddziaływania. I w tym przypadku wydaje mi się że została przekroczona. Ps. nana14 - wydaje mi się że 14 lat miałaś, ale jakieś pół wieku temu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiła zgodnie ze swą wolą i to do czego miała prawo. Rozumiem dziewczynkę, współczuję jej. Gdyby księzulkowie i swiątobliwe opiekunki nie wtrynili się, nie byłoby całej zadymy. Wskutek tego dziewczynka będzie mieć poważny zgryz, bo katole ją zaszczują. Klechy dadzą jej popalić na każdym kroku. Najlepiej byłoby gdyby mogla gdzieś wyjechać wraz z rodziną. Z dala od macek czarnej mafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda slow, agaty i jej (bylego) dziecka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 napisał:
to Bóg posłał mnie do Ciebie
Może i ty lub twoja córka zostanie zgwałcona,wtedy zmienisz zdanie i szybko po cichu poszukasz "baby" do spędzenia płodu, zyczę ci tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joasia napisał:
Smutne to. Kto wie, kto to mógł być? A teraz Agata, lżej ci?
pocałuj ją w pochwe jak jesteś taka ciekawa moherowa babo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie powinna usuwać co z tego ze ma 14 lat ? Jak bedzie miala 20 to bedzi etego bardzo załować co zrobiła, a sąd nie powinien miec nic do gadania w tej sprawie, jesli zeczywiscie byla naklaniana do aborcji powinna zaskarzyc rodzicow sama. 13 lat miala dziewczyna w łukowie i urodzila normalnie wszystko jest nikt na nikogo źle nie patrzy ona i dziecko żyją zdrowo od jakiś pieciu lat ... głupota straszna sądów ... mordercy i ignoranci (gwałt to rozumiem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ernest z łukowa napisał:
nie powinna usuwać co z tego ze ma 14 lat ? Jak bedzie miala 20 to bedzi etego bardzo załować co zrobiła, a sąd nie powinien miec nic do gadania w tej sprawie, jesli zeczywiscie byla naklaniana do aborcji powinna zaskarzyc rodzicow sama. 13 lat miala dziewczyna w łukowie i urodzila normalnie wszystko jest nikt na nikogo źle nie patrzy ona i dziecko żyją zdrowo od jakiś pieciu lat ... głupota straszna sądów ... mordercy i ignoranci (gwałt to rozumiem)
Ty nie usuwaj, ródź co chcesz, daj się gwałcić co wieczór, co dzień, dawaj na okrągło, i ródź sobie co zechcesz ile zechcesz, od innych WARA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Agata zapłaciła za zabieg? Jeśli nie, to oznacza, że ja jako POdatnik sfinansowałem tę aborcję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawy obrońca napisał:
Czy Pani Agata zapłaciła za zabieg? Jeśli nie, to oznacza, że ja jako POdatnik sfinansowałem tę aborcję .
Nie, nie zaplacila, za to zaplacilo ubezpieczenie, tak jak za wszystkie inne konieczne dla zdrowia psychicznego i fizycznego zabiegi medyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawy obrońca napisał:
Czy Pani Agata zapłaciła za zabieg? Jeśli nie, to oznacza, że ja jako POdatnik sfinansowałem tę aborcję .
Jako podatnik finansujesz inne gorsze rzeczy w tym KK Dziewczynie prawo do aborcji przyznał sąd, który działał w myśl istniejacego prawa i ustawy, przyjętej zresztą przez prawicowy rząd, wiec w czym problem? Ci wszyscy co teraz tak krzyczą, że morderstwo, ze zło itp. dlaczego nie ofiarowali nastolatce pomocy w tym finansowej? Łatwo jest krzyczeć kiedy ta sprawa nie dotyczy nikogo z bliskich. Wspolczuję dziewczynie, teraz dopiero ją zaszczują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...