Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłam pewna,że w naszym województwie mieszkają ładne dziewczyny, to co zobaczyłam to załamałam się!!!!Patrząc na te "gwiazdy" to widzę przeciętność i brak samokrtytyki!!!. Te kostiumy mogłyby być bardziej sexi,ja dostrzegłam jedną a może dwie panie w miarę nadające się na "wybieg". Widocznie te ładniejsze wyjechały z Lublina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziewczyny faktycznie piękne,ale ich fryzury do niczego.Wyglądają jakby były doczepione na chwilę.Włosy są ozdobą każdej kobiety i mogą wyglądać jak sztuczne.
0
Nie mogą wyglądać ja sztucznie doczepione.
0
pragnę nadmienić, że na modelke trzeba mieć odpowiednie wymiary oscylujące koło 90-60-90 i wzrost powyżej 170cm... uroda schodzi na dalszy plan. amen
0
jaaa napisał:
pragnę nadmienić, że na modelke trzeba mieć odpowiednie wymiary oscylujące koło 90-60-90 i wzrost powyżej 170cm... uroda schodzi na dalszy plan. amen
Dziewczyno jak bedziesz miała takie wymiary nigdy nie zostaniesz modelką... coś ci się modelling z wyborami miss pomylił
0
Panienki są doskonale aseksualne Może i coś by z nich było gdyby nie te fryzury w których wyglądają jak wiejskie dziewuchy oderwane od udoju a nie jak damy Niech DW poda nazwisko fryzjera-stylisty
0
boże same anorektyczki! czy jedynym keryterium jakie te dziewwczyny musiały spełniać to wystające żebra i brak piersi??
0
hmmm , generalnie to słabe fryzuy, makijaże i kreacje. Dziewczyny może i są spoko, ale nie zostały jakoś szczególnie wystylizowane, a szkoda, bo może byłoby na co popatrzeć ;-) pozdrawiam.
0
te fryzury to porażka
0
bo fryzjer to ten Wieczorek od ministry Muchy................
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: