Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał WOŚP 2018 w Lublinie: Wolontariusze w galeriach Olimp i Felicity [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 o 16:33 Powrót do artykułu
Dominikanki obchodząc Dzień Pingwina, zebrały 5 milionów złotych na nowy dom dla swych niepełnosprawnych podopiecznych. Nie ciagaly do akcji nieletnich...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziś ratuje się noworodki a cały pozostały rok wspiera się aborcjonistów mordujących dzieci. To logika WOŚP.
0
undefined napisał:
Dominikanki obchodząc Dzień Pingwina, zebrały 5 milionów złotych na nowy dom dla swych niepełnosprawnych podopiecznych. Nie ciagaly do akcji nieletnich...
 Za to Owsiak nie bzyka ministrantów.
0
undefined napisał:
Dziś ratuje się noworodki a cały pozostały rok wspiera się aborcjonistów mordujących dzieci. To logika WOŚP.
 Ja czytma te twoje wypociny, to jestem za aborcją. Przynajmniej taka menda jak ty nie pisałaby takich głupot
0
zakłamane sk..wiele w sylwestra nie mozna było fajerwerków bo psy sie stresują a teraz napier..ają i mają w du...pie psy. Owsik kazał
0
a przy galerii orkana wolontariusze stali na dworze do godziny 16 bo dyrekcja zakazala ich wpuszczać ochronie do środka - s***synstwo
0
piękne zdięcie nr.7 maleństwo z karabinkiem . Jakie to piękne zestawienie. Dziecko trzymające w rekach karabin maszynowy.
0
wośp srośp ;)
0
wośp rządzi
0
twoje pewnie trzyma cie za reke całe zycie :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: