Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
skończyć z tym darmowym rozdawaniem pieniędzy, ja na swoje dzieci pracuje, dać ale porządne wynagrodzenie, a nie żeby alimenty wynosiły po 400 -600 zl na dziecko a wynagrodzenie było po 800 zl - 1 tys. z za pracę, gdzie te osoby też mają dzieci na utrzymaniu. Przecież to paranoja, bo mając 2-3 dzieci to się wcale nie opłaci pracować tylko korzystać z funduszu alimentacyjnego, podając ojca dzieci o alimenty, a niech dalej on na czarno dorabia. Co z tego, że mogą zabrać prawko, jak ktoś biedny i pracuje za te grosze to i tak nie stać go po pierwsze na prawko, po drugie na samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem że dziwie się po co takie artykuły w prasie odnośnie sytuacji finansowej w świadczeniach rodzinnych Pan dyrektor Mopr i Zastępca Prezydenta F. chyba nie wiedzą jak pomogli tym artykułem kobietom aby odebrały wcześniej zasiłki i rożnego rodzaju zobowiązanie finansowe petentów wczesniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundusz alimentacyjny to największy syf jaki mogli zrobić nasi parlamentarzyści. To jedno wielkie oszustwo, teraz wszystkie panie wierzycielki na gwałt podnoszą kwoty alimentów do 500 zł na dziecko bo tyle można max. wyciągnąć . W takim razie nie opłaca się pracować bo przy trójce dzieci dostajemy do rączki 1500 zł samego świadczenia z funduszu plus oczywiście zasiłki rodzinne co nieraz daje kwotę bliską 2000 zł na miesiąc. Eeeech co w taki razie mają powiedzieć ludzie którzy utrzymują swoje dzieci a zarabiają minimalne wynagrodzenie po 955 zł netto??? taką mamy smutną rzeczywistość, szczególnie na ścianie wschodniej w Polsce B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic innego mi nie wypada jak podać mojego męża o alimenty, 3 dzieci i chłop się męczy codziennie dojeżdżając do pracy za 1200 zł. Przecież to za darmo dostanę na dzieci 1.500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...