Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro sól wypadowa nie różni się od soli spożywczej i nie wpływa negatywnie na zdrowie to po co jest wogóle sól spożywcza i wypadowa niech to bedzie poprostu sól do wszystkiego nie ważne czy z zakładów chemicznych czy z kopalni. Po co są normy spożywcze itp mydlą nam oczy i robią z nas deb***i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sól nie różni się od spożywczej...czas na rychłe zmiany niedouczonych kontrolujących. Karać, zamykać, upubliczniać łapówkarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgroza napisał:
Sól nie różni się od spożywczej...czas na rychłe zmiany niedouczonych kontrolujących. Karać, zamykać, upubliczniać łapówkarzy...
Niczemu się już nie dziwię w państwie Tuska, najgorsze jest to że jeszcze nikt za to nie siedzi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgroza napisał:
Sól nie różni się od spożywczej...czas na rychłe zmiany niedouczonych kontrolujących. Karać, zamykać, upubliczniać łapówkarzy...
Niczemu się już nie dziwię w państwie Tuska, najgorsze jest to że jeszcze nikt za to nie siedzi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a dlaczego nie napisali wprost ze Lubella kupowała ... paluszki solone i makarony ... mniam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie też zakłady mięsne z naszego województwa ją stosowały. Kurde, sanepid powinien upublicznić raport, która firma to stosowała, ale wiadomo, ręka rękę myje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa Piekarnia Krzysztof Karwowski - Łuków Piekarnia ciastkarnia Eugeniusz Onysk - Łuków oraz ich filia w Krzywdzie Piekarnia PSS Społem ul Stasia i Nel Łuków Piekarnia PPH Reypol Janowiec Piekarnia tesco Puławy Ciastkarnia PSS Społem Radzyń Pdl> ul Miedzyrzecka Kwaszarnia Dyspol Wanda Wnukowska - ciecierzyn Wytwórnia paluszków Lubella ( szok jak dla mnie) Sklep Spozywczo przemysłowy w Trebiniu Centrum dystrybucji mięs wedlin i drobiu ul listopada 4a Hrubieszów Hurtownia Alpek Chełm Hurtownia Merkur Lublin Hurtownia PPH Standard sp Zoo Lublin Te firmy sa na liście Myślę że jako konsumenci powinnismy im podziekować i omijac z daleka ich wyroby oraz te miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuję się pod wszystkim co powyżej obiema rękoma. Deb0308 - Polecam:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...