Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szukałem kierowcy... jednemu za mało, drugi narzekał na nadmiar pracy, trzeci przyszedł na dzień próbny na bani... Więc o czym tu mowa ?? Praca jest, tylko ludziom się nie chce, bo z MPOSU, UP dostaną tyle - że wezmą byle co na czarno i są ustawieni dwa razy lepiej niż uczciwie pracujący. PS. Po miesiacu próbnym na umowę zlecenie proponowałem najniższą krajową z umową o pracę na rok, oczywiście na początek... I praca na dobrą sprawę lekko ponad 7 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wszystkie agencje to jedno wielkie dziadostwo złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian pewnie jestes kolejnym dziad transem polskim i szukasz frajera zrozum jedno kierowców nie ma i nie bedzie bo wszyscy wola jezdzic u Merkel gdzie jest poszanowanie, a za najniższa sam żyj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma dziwne,ze Ukrainców zatrudniaja,bo Ukrainiec bedzie za polowe tego robil co Polak.Taki to juz swiat.My jedziemy do Niemiec,Anglii, i innych krajów UE i pracujemy za polowe tego co tamci tubylcy,wiec nie ma co narzekac tylko pakowac walizki i jechac na zachód i bedzie sie nam godniej zylo niz w Polsce kraju i tak juz wrogim swoim obywatelom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10,40 za godzinę brutto ... jak widzę taką stawkę to od razu boli mnie głowa i absolutnie nie mogę iść na rozmowę kwalifikacyjną, bo bardzo źle się czuję i zbiera mi się na wymioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie ściągają lekarzy lub prawników? tylko tania siłę do brudnej roboty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie firmy zatrudniają, ale dziady. Ta było bardzo modne w Białej, Łukowie czy Siedlcach - dopóki dziad-firmy nie zrozumiały, że Ukraińcowi nie da się nie zapłacić. U nas też się to skończy jak się kilka prezesowskich nóg i rąk złamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez zatrudniam i będę ich chciał jeszcze więcej bo są dużo solidniejsi niż polaczki ! Niech te nasze madrolki co im zawsze za mało i narzekają wiecznie - spieprzają u Angolą za pół ceny robić czy szwaba ! Ukraińcy przynajmniej szanują prace !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pracodawcy chętnie zatrudniają osoby przyjeżdżające zza wschodniej granicy. I nie chodzi tylko o optymalizację kosztów" - Nie zgodzę się. Znam pracodawcę, który niedawno podziękował swoim dotychczasowym pracownikom i powiedział, że zaprasza znów za jakiś czas, jak ukraińcom się skończą pozwolenia na pracę, a na razie ich woli, bo tańsi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian pewnie jestes kolejnym dziad transem polskim i szukasz frajera zrozum jedno kierowców nie ma i nie bedzie bo wszyscy wola jezdzic u Merkel gdzie jest poszanowanie, a za najniższa sam żyj
  O proszę koleny dr. prof. mgr inż.... Widzisz praca z kategorią B, jeżdżenie busem po okolicy Lublina. Ciekawe ile ty byś płacił i z zusem czy bez ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez zatrudniam i będę ich chciał jeszcze więcej bo są dużo solidniejsi niż polaczki ! Niech te nasze madrolki co im zawsze za mało i narzekają wiecznie - spieprzają u Angolą za pół ceny robić czy szwaba ! Ukraińcy przynajmniej szanują prace !
Za taki tekst dostałbyś w dziób wredny pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taki tekst dostałbyś w dziób wredny pajacu.
  Typowy polaczek... Prawda zabolała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy polaczek... Prawda zabolała ?
Zgadzam się ! Polaki do roboty i szacunek dla pracy a jak nie to do Angola won !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo oni będą większymi niewolnikami od Polaków. Mentalność właścicieli polskich firm to często mentalność ludzi z prowincji którym się udało a pracownik to niewolnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukałem kierowcy... jednemu za mało, drugi narzekał na nadmiar pracy, trzeci przyszedł na dzień próbny na bani... Więc o czym tu mowa ?? Praca jest, tylko ludziom się nie chce, bo z MPOSU, UP dostaną tyle - że wezmą byle co na czarno i są ustawieni dwa razy lepiej niż uczciwie pracujący. PS. Po miesiacu próbnym na umowę zlecenie proponowałem najniższą krajową z umową o pracę na rok, oczywiście na początek... I praca na dobrą sprawę lekko ponad 7 godzin.
Daj namiar , podejmę pracę u Ciebie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma dziwne,ze Ukrainców zatrudniaja,bo Ukrainiec bedzie za polowe tego robil co Polak.Taki to juz swiat.My jedziemy do Niemiec,Anglii, i innych krajów UE i pracujemy za polowe tego co tamci tubylcy,wiec nie ma co narzekac tylko pakowac walizki i jechac na zachód i bedzie sie nam godniej zylo niz w Polsce kraju i tak juz wrogim swoim obywatelom.
A jest jeszcze Polska? Na mapie raczej. Ja tez miałem firmę i płaciłem 15-20 zł/godz. Ale musiał znać robotę. Ja żyłem i oni zadowoleni w miarę. Też chcieli by więcej. Żadnych obcych u mnie nie było. Tylko Polacy. Bałem się, że mnie okradną i pojadą w świat a sprzętu trochę było. Ciężki to kawałek chleba w obecnych czasach. Chcesz żyć dobrze po bandycku to ludziom najniższa a na dodatek korupcja konieczna. Większość przekupna. Przetarg każdy ma wkalkulowane prowizje. Zakłada firme pod konkretne zamówienia załatwiane w rodzinie albo w 'Sowie & Przyjaciele" . Znam to od podszewki. A to kosztem płac. Odbudować przemysł i po "Bulu". Same usługi między ludźmi to wegetacja albo upadek. 10% ludzi coś buduje. Reszta od wypłaty do wypłaty w marketach się zywi albo wegetuje. To upadek Polski definitywny. Przemysł i jeszcze raz przemysł odbudować. merkel wszystko z Tuskiem i poprzednikami zlikwidowała i przejęła . Nam Lidle dała i kase Unii odbierając z nadwyżką. A pRezydent nadal chce aneksu ze swoimi WSI agentami pilnować. Co więc robić. Ratować się ukraińcami. Po to tam zadyma bo w polsce niewolnicy kończą się i na zachodzie brak rąk do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się ! Polaki do roboty i szacunek dla pracy a jak nie to do Angola won !
Czy wiecie, że w IX i X wieku i wcześniej podobno handlowali niewolnikami z obecnych terenów Polski muzułmanom nim chrzest przyjęto. Podobno nawet piramidy budowali i byli poszukiwani.  Ważnym punktem handlu niewolnikami (słowianami) była Praga czeska. Niewolnictwo mamy we krwi. Dzięki przyjęciu Chrztu oraz Św. Wojciechowi i Królom mieliśmy moc i mielismy własne państwo i Naród bez niewolników. Czy poddanych uznać za niewolników. Chyba nie.  Od XVII w znowu szliśmy w niewolę do dzisiaj. Za Piłsudskiego trochę byliśmy wolni. Teraz to szkoda gadać. Namiestnicy z Pałacu pilnują nakazów  Cara Putina i Carycy Merkel . Dlatego straszą rozbiorem i wojną gdyby utracili władzę. Jednemu zrobili Nocną zmianę w 1992r bo chciał się wydostać z pod bata a drugi w 2010r  wyłamał się to nie wylądował w Smoleńsku. Liberum weto wprowadzą w sejmie jak za Cara Piotra i Katarzyny a nie oddadzą władzy. Straszą wojną. Polska nie ma prawa się odrodzić. Zachód wspiera w tym cara Putina jak Stalina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę koleny dr. prof. mgr inż.... Widzisz praca z kategorią B, jeżdżenie busem po okolicy Lublina. Ciekawe ile ty byś płacił i z zusem czy bez ?
Jeszcze lepiej jakby ci dopłacił. Na łapówe brakuje? Po co brałeś tę robotę. Jeździj sam na trzech po 48 godz. na dobę. Ja też miałem firme i wiem jak to działa. Zatrudniałem 8 osób na umowe o pracę i regularne kontrole z I.P. i sanepidu. Przyjechał taki cwaniaczek i wygrał przetarg na balu w zakopanem przez 3 dni. Robił na dodatek trochę taniej. Zatrudniał 3 osoby na umowe o dzieło po 24 godz.. ani I.P. ani sanepidu bo nie odpowiadał za nich.  Ubrań nie kupował. Ubezpieczenia nie płacił. Ostatniej wypłaty nie dał. Kasa ile się da i do przodu. Nie myslisz o ludziach. Tak niszczy sie własny kraj cwaniaczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy polaczek... Prawda zabolała ?
A ciebie na bagnetach z mongolii przywieźli? Ile Polek zgwałciłeś w 45r .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku nie jestem zadnym magistrem, i wez sie nie osmieszaj ,dziwisz sie zyj se sam za minimalna krajową... siadaj sam i zapie.........i wpisz sobie w banie umowe zlecenie. Człowieku oszczedz wstydu i nie wypisuj idiotycznych tekstów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...