Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fiskus wezwany na Jasną Górę

Utworzony przez STARY KATOLIK, 22 września 2007 o 06:39 Powrót do artykułu
takie zachowania "naczalstwa" są podobne do zachowań KPZR (i PZPR) ale także do NSDAP.Jesteśmy historycznie pomiędzy dwoma systemami i teraz tworzymy własny - Narodowy Socjalizm, bo nie jest to Solidaryzm - SMUTNO I STRASZNO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SKANDAL
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w normalnym państwie taki gostek ,który wzywa do pielgrzymki zostałby wykopany w dupę z ministerstwa... a katogrodzie nie bo tu rządzi czarna mafia.Rozliczymy czarną mafię i kaczystów, to już niedługo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego nie napisano,ile za "posługę" otrzyma abp Józef?On za Bóg Zapłać nic nie zrobi!W tej sytuacji nasuwa mi się pytani:Dlaczego nie dano zarobić na modlitwie za skarbówkę biskupowi emerytowi Bolesławowi tylko kazano mu za darmo odprawiać ceremonię na Majdanku
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ILU PRACOWNIKÓW SKARBÓWKI WYBRAŁO SIĘ NA COROCZNĄ PIESZĄ PILELGRZYMKĘ? JA OBSERWUJĘ DZIWNE ZACHOWANIE , CI KTÓRZY DO 1990 NIE CHODZILI DO KOŚCIOŁA DZISIAJ PCHAJĄ SIĘ PRZED OŁTARZE, A CI CO CHODZILI , GDY TO BYŁO NIEZBYT MILE WIDZIANE OBECNIE STALI SIĘ MNIEJ PRAKTYKUJĄCY.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jdźcie, jedźcie i nie wracajcie już do Lublina.................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
już sami nie wiedzą co czynią , pchają się do naszego życia z buciorami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dlaczego w ten sposób postępujecie miało być przecież inaczej czym się różni praca pracowników żeby przy tak niskich wynagrodzeniach robić dalej takie kominy nawet przy nagrodach przebitka ponad 3 razy jaką motywację do pracy mają inni, czy aby na pewno macie rację tak ma wyglądać prawo i sprawiedliwość chyba rozumiane tylko w waszym pojęciu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie mieszajcie Stwórcy Wszechrzeczy do sposobu funkcjonowania instytucji ściągających podatki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...a wszystkiemu winny PiS - babdyci!!!Polakom wstyd!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
każdy was pamięta sztandarze ludu, teraz to juz was pokopało. jaki problem z pielgrzymką, kto chce to jedzie i tyle. Szmaciarz ludu, hahahah tow.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BO CI KTÓRZY PRZED 90 ROKIEM UFALI KOŚCIOŁOWI, WIERZYL NAPRWDĘ PO TYM OKRESIE GDY KLER ZGŁUPIAŁ NA PUNKCIE KASY, WŁADZY, ZACZĘLI ODCHODZIĆ OD KOŚCIOŁA,TAK JAK JA A ŁAWY ZAPYCHAJĄ PSEUDOWIERNI ALE WIERNI OPCJI POLITYCZNEJ ,PRZEKUPNEMU KLESZE ITP!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak was zabolało? Nikt nikogo nie wezwał ani na siłę nie ciągnął. Artykuł na zamówienie zresztą w tym szmatławcu non stop piszą coś o skarbówce. Byle dokopać. czerwoni żłopali z koryta to wam nie przeszkadzało. Ci chcą sie pomodlić i od razu krzyk. A rozliczać trzeba. Tylko że jak przychodzi co do czego to czerwoni widzą tylko koryto.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oddajcie moje podatki, zlodziejski kraj
Zaloguj się, aby oddać głos
0
podobno najciekawiej bylo w autokarach w czasie powrotu do domu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odprawił mszę za darmo, jakbyś był na niej to wiedziałbyś jakie jest stanowisko arcybiskupa zapłaty za posługę duszpasterską.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
buciory to już przeżytek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie mam nic przeciw pielgrzymkom, ale nie agitowanym przez aparatczyków Ministerstwa i finansowanym ze środków publicznych. Nie ulega wątpliwości, że ZFśS nie jest przeznaczony na takie cele! Finansowanie takich imprez jest sprzeczne z ustawą, nawet jeśli to było organizowane jako impreza turystyczna. Ciekawe, że jeszcze nie tak dawno pracownicy tejże Izby z dziką rozkoszą kierowali dysponentów środków publicznych na komisje dyscyplinarne!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1. Była to XI pielgrzymka - nie 1 albo 2 tylko XI !2. W większości Urzędów pracownicy sami pokrywali koszty po dofinansowaniu z ZFŚS i to dofinansowanie było w takiej samej wysokości procentowej jak do każdej innej wycieczki a więc nie były to pieniądze publiczne tylko potrącane z funduszu wynagrodzeń tak jak w każdym innym zakładzie pracy!3. W Izbie pracuje sto kilkadziesiąt osób a w sumie było nas w autokarze (razem z US L-tów i I US) ok.40 osób i to z członkami rodzin - i to raczej nie były przypadkowe osoby. Ten ktoś kto odczuł nacisk - powinien się chyba leczyć i to nie na odciski.4. Uważam, że naszą służbę należy oprzeć na wartościach i jeżeli ktoś wyznaje wartości chrześcijańskie i chce to w czasie wolnym od pracy manifestować to ma do tego konstytucyjne prawo.5. Pielgrzymki nie organizowało ministerstwo czy kierownictwo poszczególnych jednostek ale nasze Duszpasterstwo przy współudziale związków. Dzięki tym ludziom była dzisiaj piękna Msza Św, mam nadzieje, ze będą również rekolekcje.6. Pozdrawiam wszystkich skarbowców. Nie dajmy się stłamsić takimi artykułami pisanymi na zamówienie Robercika i Krzysia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: