Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mogą skoczyć, kolesiom w niklowanych samochodach, na sam koniuszek. Już sprzedają "ziele" z przyczep campingowych w miejscowościach turystycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obecnej sytuacji prawnej dopalacze są legalnym biznesem. I teraz proszę spójrzcie, jak państwo potrafi zrujnować handel legalnym towarem. Jak zechce to zgnębi każdego, nie tylko przestępców. Komuś z decydentów zechce się wykończyć pralnie chemiczne (przykład), to przyśle skarbówkę, PIP, Sanepid. Beznadzieja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo, brawo - jeśli deb***ne prawo pozwala legalnie sprzedawać śmierć, to należy ten biznes wykończyć administracyjne. Tak trzymać !!!! Myślę, że jeszcze inspekcja ochrony środowiska powinna sprawdzić sposób postępowania z opakowaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J. napisał:
Brawo, brawo, brawo - jeśli deb***ne prawo pozwala legalnie sprzedawać śmierć, to należy ten biznes wykończyć administracyjne. Tak trzymać !!!! Myślę, że jeszcze inspekcja ochrony środowiska powinna sprawdzić sposób postępowania z opakowaniami.
Alkohol, papierosy... jeśli nie palisz i nie pijesz, nie jesteś patriotą, świadomie uszczuplającym budżet państwa. To gigantyczna hipokryzja naszej kultury- ściganie za prowadzenie LEGALNEGO biznesu, za to na każdej ulicy i każdej stacji benzynowej 24h na dobę kupisz alkohol, nie zawsze mając dowód osobisty w kieszeni. Nie piszę o http://pl.wikipedia.org/wiki/Marihuana której wpływ nie jest groźniejszy dla zdrowia (wg WHO) niż alkohol i nikotyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Polska to jest kraj głupiego prawa - że w ogóle pozwala się na istnienie takich sklepów. Przecież każdy wie, kto tam kupuje: MŁODZIEŻ i co robi z towarem, zakupionym? ZJADA i idzie na imprę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Ale Polska to jest kraj głupiego prawa - że w ogóle pozwala się na istnienie takich sklepów. Przecież każdy wie, kto tam kupuje: MŁODZIEŻ i co robi z towarem, zakupionym? ZJADA i idzie na imprę.
W Puławach na Alei Partyzantów jest taki sklep. Z tego co się zorientowałem to również "młodzież" go prowadzi. Przed sklepem non stop stoją samochody na Opolskich blachach (ktoś z Opola Lub. albo okolic to gówno ma chyba). Wcale mnie to nie dziwi, bo Opolaki to (nie wszyscy, ale sporo...) banda ćpunów i festyniarsko-odpustowych deb***i w dresach i drętwo podrasowanych autkach (rebrach)... Zresztą do sklepu zajeżdźają młodzi, spragnieni wrażeń weterani i dopiero rozpoczynający przygodę z pigułkami... Tak się młodzież bawi korzystając z durnego prawa pozwalającego na sprzedaż tego gówna. Czyli politycy nie potrafią z tym zrobić porządku, a młodzież ćpa w najlepsze... bo weź człowieku i pilnuj takiego synka, albo córuni. Chce to i tak kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękujemy Ci ojcze napisał:
W obecnej sytuacji prawnej dopalacze są legalnym biznesem. I teraz proszę spójrzcie, jak państwo potrafi zrujnować handel legalnym towarem. Jak zechce to zgnębi każdego, nie tylko przestępców. Komuś z decydentów zechce się wykończyć pralnie chemiczne (przykład), to przyśle skarbówkę, PIP, Sanepid. Beznadzieja!
Otóż to. Komorowski, zrób coś z tym, bo jak na razie pielesisz o budowaniu Polski. Ładnie się buduje... zielem i pigułkami w legalnym handlu. Bo co to za pokolenie Polaków wyrośnie... ćpunów kupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! opamiętajmy się! Może jeszcze nasłać Ligę Obrony Zwierząt - bo przecież głupia krowa może niechcący to zjeść. A gdzie jest Straż Pożarna - przecież gaśnice mogą być niesprawne, albo brak planu ochrony przeciwpożarowej. Tylko krzyż postawić - i bronić do upadłego... My wiemy lepiej. Postawić pomnik ofiarom dopalaczy. Zdymisjonować ministra zdrowia. A potem się dziwimy, że jakiś facet strzela przez okno......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dilerzy nadal wam sprzedają moczone zioło!! Ja chcę aby sanepid sprawdził dilerów ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A dilerzy nadal wam sprzedają moczone zioło!! Ja chcę aby sanepid sprawdził dilerów ;D
A w jakim rejestrze sa zarejstrowani? Bo u nas w sanepidzie nie figurują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak Mały napisał:
Otóż to. Komorowski, zrób coś z tym, bo jak na razie pielesisz o budowaniu Polski. Ładnie się buduje... zielem i pigułkami w legalnym handlu. Bo co to za pokolenie Polaków wyrośnie... ćpunów kupa.
Czy to komuna? Prezydent nie jest od stanowienia prawa, ani od egzekwowania. Jak rodzice nie wychowali to tak mają. Swoją drogą ludzie nic nie dbają o sowoje zdrowie bo leczenie jest darmowe (przynajmniej z definicji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...