Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
flash trwa 30 sek, pojawia sie jak grom z nieba i tak samo znika. Tu 2 osoby zaczely a reszta sie jeszcze wstydzi:P powodzenia w przyszlosci, brawo za pomysl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie mylić pojęć, to na pewno nie był flash mob: ci ludzie się znają, układ był wcześniej przygotowany, po za tym 4 min to stanowczo za długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to zalosnie troche wyszlo: 1. za dlugie 2. jak ktos pow 2 zaczely reszta sie chwile powstydzila 3.malo zgrane to bylo 4. w uj sztywne przy tym sie trzeba bawic a nie krepowac ;D no ale i tak gratuluje czekam na kolejny ;p moze ja do was dolacze dajcie wiecej info gdzie co i jak ;D mam kolezanki ktore tez b. chetnie by sie przylaczyly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tłumaczenie że nie był flashmobem jest blednę... flashmoby są różne i mogą trwać nawet dłużej... a że wszyscy się znali to też nie prawdą jest, połączył nas fb a jak przyszedłeś na próbę dopiero w tedy poznawałeś ludzi bo atmosfera wydarzenia sprzyjała warunkom do nauki a i tak na pewno nie dałbyś rady poznać wszystkich. Poza tym jak stworzyć cokolwiek bez przyjaciół i znajomych?? Raczej się nie da, bo tu nawet przekaz słowny dużo zdziałał i każdy na pewno komuś powiedział i dlatego wiele osób mogło się znać A tym którzy tylko narzekają polecam ruszyć tyłki i samemu coś zorganizować i nie być biernym może w tedy docenicie jak trudno cokolwiek jest zorganizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do aaaKKK czytać może, ale nie ze zrozumieniem, w tym problem, bo obrażasz innych, a glównie siebie w swoim ostatnim zdaniu. Mój post odnosił się do tego, że takie działanie terminologicznie, nie powinno nazywać się flash mobem, bo nim nie było, dlaaczego? Juz napisalem, ale powtórzę, to przedstawienie nie maiło charakteru spontanicznego, było wcześniej przygotowane, a osoby biorące udział, znały w taki lub inny sposób, zresztą był za długi.Nie mam nic przeciwko takim działaniom i gratuluje, bo faktycznie w Lublinie jest ciężko coś zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ol napisał:
flash trwa 30 sek, pojawia sie jak grom z nieba i tak samo znika. Tu 2 osoby zaczely a reszta sie jeszcze wstydzi:P powodzenia w przyszlosci, brawo za pomysl.
Dziękujemy za opinię. Nawiązując do wypowiedzi chcielibyśmy zaznaczyć, że nigdzie nie jest sprecyzowane ile trwać ma FM, bo to zależy tylko i wyłącznie od uczestników Z resztą nie spotkaliśmy się jeszcze z 30-sekundowym Flash Mob'em [taneczne trwają gł. ok 3 min...] Teoretycznie każdy miał tremę, jednakże Wg mnie wszystko wyszło tak jak sobie wyobrażaliśmy Gorąco pozdrawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nana ania napisał:
Moim zdaniem to zalosnie troche wyszlo: 1. za dlugie 2. jak ktos pow 2 zaczely reszta sie chwile powstydzila 3.malo zgrane to bylo 4. w uj sztywne przy tym sie trzeba bawic a nie krepowac ;D no ale i tak gratuluje czekam na kolejny ;p moze ja do was dolacze dajcie wiecej info gdzie co i jak ;D mam kolezanki ktore tez b. chetnie by sie przylaczyly
Chcielibyśmy się odwołać do powyższej wypowiedzi: 1. taneczne flash mob'y naprawdę nie są krótsze, z resztą niektóre [np. bitwa na poduszki] ciągną się do momentu, gdy wszyscy opadną z sił czyli np. 10 min 2. zawsze zaczyna 1-3 osoby aby potem mogła dołączyć się reszta 3. punkt trzeci wyklucza 4 bądź 4 wyklucza 3 Czy można zgrać coś idealnie i sprawić by dalej była to czysta zabawa? Niestety, jest to nie realne Dlatego jednak postawiliśmy na ZABAWĘ [czyli najważniejszy punkt każdego prawdziwego flash mob'a] Chciałbym zauważyć, że kiedyś raz przetłumaczona definicja z angielskiego na polski na Wikipedii nie uległa w ogóle zmianie [mimo że na anglojęzycznych stronach już dawno zmieniono definicję]. Jeśli chcielibyście więcej informacji o organizowanych Flash Mob'ach to zapraszamy do polubienia "My Fresh Mob" na FB. Pozdrawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FlashMob ma trwać krótko. Jeśli nie jest, to najzwyczajniej nie można nazywać go FlashMob'em. Pojęcia tego słowa w słownikach nie dacie rady zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arti napisał:
FlashMob ma trwać krótko. Jeśli nie jest, to najzwyczajniej nie można nazywać go FlashMob'em. Pojęcia tego słowa w słownikach nie dacie rady zmienić.
Ale on trwał krótko, 3:30 min nie jest długie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zna ktoś tą czarną w krótkich spodenkach na pierwszym planie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta napisał:
To ja ;p
Daj fona mała czarna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem kto ten występ nazwał flash mob'em , ale jest on w "mylnym błędzie" jakby to powiedział Ferdek Kiepski flash mob tworzą nieznani sobie ludzie znający jedynie termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem Internetu lub SMSów. Ludzie występujący na Placu Litewskim znali się ... co więcej spotykali się by ćwiczyć układ. I gdzie tu spontan? Rada na przyszłość: wybierzcie znany układ z jakiegoś filmu i niech każdy ćwiczy sobie w zaciszu domowym, a potem ustalcie czas i miejsce na flash mob.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...