Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Flaszka to łapówka, czy nie?

Utworzony przez niepijący, 27 sierpnia 2008 r. o 20:26 Powrót do artykułu
Kto nie jest bez winy - niech rzuci.....butelką wódki, Pan Prokurator też.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem zatem, że teraz prokuratorzy zasypią sądy pozwami przeciwko nauczycielom, którzy przyjmują kwiaty i bombonierki w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego. Bo to przecież też zaprzecza idei bezpłatnej oświaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swego czasu znajomy prokurator (rzecz działa się w Lublinie) wręczył mi butelkę alkoholu po zakończonym leczeniu. Gdy wzbraniałem się mówiąc, że za to jego koledzy ani chybi mnie oskarżą zaśmiał się, że to tzw. "wziątko" i żebym nie przesadzał. Przecież to nic nagannego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZY LEKARZA NIE STAĆ KUPIĆ SOBIE BUTELKI WÓDKI.TYLKO MUŚI BRAĆ OD PACJĘTÓW------WSTYD .BIEDAKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd Najwyższy w uzasadnieniu uchwały z dnia 20 czerwca 2001 r., I KZP 5/2001, stwierdził, że <> Tłumacząc to z polskiego na nasze, oznacza, iż zdaniem SN nie powinno być karalne zwyczajowe wręczanie lekarzowi podziękowania za efekty leczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest tradycja, takie imie miało dziecko bohatera filmu Barei, czy o to chodzi ? Czy w Polsce działa Prawo, czy Tradycja ? Bo chyba czegoś nie rozumiem, chyba jakiś głupi jestem, czy co ? Polska i przestrzeganie w nim prawa, to jeden Wielki Burdel .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wciskajmy lekarzom prezentów czy kopert z pieniędzmi.A jeśli wciskamy to nie oskarżamy bo to jest wyjątkowe chamstwo i obłuda!!Najpierw zginamy się uniżenie. Prosimy o wzięcie prezenciku a później biegniemy po policję itp..OHYDA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Flaszkę ???? A kopa w d*** nie wystarczy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było było wtym filmie takie imię Tradycja, to prawda, było też -"panowie pozwolą, moja żona Zofija" a może to w innym nie pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...