Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Flaszka to łapówka, czy nie?

Utworzony przez niepijący, 27 sierpnia 2008 o 20:26 Powrót do artykułu
Kto nie jest bez winy - niech rzuci.....butelką wódki, Pan Prokurator też.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rozumiem zatem, że teraz prokuratorzy zasypią sądy pozwami przeciwko nauczycielom, którzy przyjmują kwiaty i bombonierki w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego. Bo to przecież też zaprzecza idei bezpłatnej oświaty...
0
Swego czasu znajomy prokurator (rzecz działa się w Lublinie) wręczył mi butelkę alkoholu po zakończonym leczeniu. Gdy wzbraniałem się mówiąc, że za to jego koledzy ani chybi mnie oskarżą zaśmiał się, że to tzw. "wziątko" i żebym nie przesadzał. Przecież to nic nagannego.
0
A CZY LEKARZA NIE STAĆ KUPIĆ SOBIE BUTELKI WÓDKI.TYLKO MUŚI BRAĆ OD PACJĘTÓW------WSTYD .BIEDAKI.
0
Sąd Najwyższy w uzasadnieniu uchwały z dnia 20 czerwca 2001 r., I KZP 5/2001, stwierdził, że <> Tłumacząc to z polskiego na nasze, oznacza, iż zdaniem SN nie powinno być karalne zwyczajowe wręczanie lekarzowi podziękowania za efekty leczenia.
0
Co to jest tradycja, takie imie miało dziecko bohatera filmu Barei, czy o to chodzi ? Czy w Polsce działa Prawo, czy Tradycja ? Bo chyba czegoś nie rozumiem, chyba jakiś głupi jestem, czy co ? Polska i przestrzeganie w nim prawa, to jeden Wielki Burdel .
0
Nie wciskajmy lekarzom prezentów czy kopert z pieniędzmi.A jeśli wciskamy to nie oskarżamy bo to jest wyjątkowe chamstwo i obłuda!!Najpierw zginamy się uniżenie. Prosimy o wzięcie prezenciku a później biegniemy po policję itp..OHYDA!!!!!
0
Flaszkę ???? A kopa w d*** nie wystarczy ???
0
było było wtym filmie takie imię Tradycja, to prawda, było też -"panowie pozwolą, moja żona Zofija" a może to w innym nie pamiętam.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: