Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fontanna na pl. Litewskim w rytmie "Powrotu do przyszłości". Trwają testy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2017 o 12:21 Powrót do artykułu
Zróbcie coś tylko z gołębiami bo optane chodniki nie wyglądają efektownie, ani fruwające gołębie nad głową nie zachęcają do spacerów. To samo dotyczy dróg rowerowych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gadżet za 50 milionów. Niegospodarność. Za to mogły powstać 2 szkoły.
0
kiczowate
0
Gadżet za 50 milionów. Niegospodarność.  Za to mogły powstać 2 szkoły.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
I co ja bym miał z tych szkół?
0
cala inwestycja jest warta 48 mln, fontanna to ok 10 mln, wiekszosc kosztów będzie refundowana ze środków UE
0
Zmarnowane 48,8 milionów złotych. Totalny kicz.
0
już przyleciał płatny pisowski troll i zacznie się śpiewka o niegospodarności, sikawce za 50 mln, chińskim kamieniu i paru innych rzeczach które mu w instrukcjach przysłała warszawska centrala
0
już przyleciał płatny pisowski troll i zacznie się śpiewka o niegospodarności, sikawce za 50 mln, chińskim kamieniu i paru innych rzeczach które mu w instrukcjach przysłała warszawska centrala
0
Hehe dokładnie. Pod każdym artykułem opłacony podnóżek prezesa wkleja te same wypociny. I co lepsze, chyba naprawdę sądzi, że ktoś łyknie te jego hurtowo produkowane wpisy.
0
Kicz to ty masz w głowie baranku. Wolę fontannę niż milionowe datki na Rydzyka, z których to mieszkańcy Lublina nic nie mają. Tutaj mamy porządny i długo wyczekiwany remont najbardziej reprezentacyjnego placu w mieście.
0
ciekawe ile to bedzie sprawnie działało? Niektórzy tam przychodzili tylko poto żeby patrzeć jak ich dzieci wrzucają tam kamienie. POMIMO ZAKAZU
0
Czy te tryskawki z wodą nie spowodują zardzewienia ukochanej Kasztanki Pilsudskiego? Pomnik metalowy, wilgoć w powietrzy i będzie rdza jak ta la la
0
ej pisowskie tłumoki słyszałem że fontannę jednak zburzą a w tym miejscu powstanie wspaniała świątynia taka jak w licheniu
0
Szok! Betonowa pustynia z sikawką.
0
Rozumiem - fontanna, ale po cholerę ta muzyka? Spodziewałem się trochę ciszy, ale pycha urzędników nie pozwoli na jej zachowanie. Do 23h hałas. Tuz po 22h zadzwonię na policję z prośbą o interwencję.
0
No i super, a muzyka ok. Cieszy.
0
Szok! Betonowa pustynia z sikawką.
Szok! cebulak pierwszy raz na oczy widzi fontannę!
0
fajnie, że remont dobiega końca
0
pięknie :)
0
Gadżet za 50 milionów. Niegospodarność.  Za to mogły powstać 2 szkoły.Tia a ile pomników Smoleńskich by było.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: