Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Food Trucki zaparkowały w Lublinie. Serwują nie tylko burgery (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 sierpnia 2016 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Wczoraj przed rozpoczeciem zjazdu bardzo dobry kierowca takiego auta przyjezdzajac na nocleg na Slawin tak zaparkowal samochod ze zastawil mi wjazd na posesje oraz caly chodnik I trawe.Jezeli tak robia jedzenie jak przestrzegaja przepisow KD to ja dziekuje za takie jedzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne to jakieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za idiotyczna nazwa: Food Truck ?. Kto to wymyślił ? Idiota a dziennikarze po nich małpują. Pokory trochę i kultury!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zjazd czego przepraszam? "ford tracków" :D takiej nazwy jeszcze nie słyszalam, redaktorzy sprawdzajcie co wrzucacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ mają wyżerkę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większy utarg mieliby jakby się zainstalowali na błonaich przy zamku. Przecież trwał Jarmark Jagieloński i było tam trochę ludzi. A że w tym roku nie było straganów z jedzeniem to na pewno mieliby klientów. Jaki jest sens robijać się w tak ukrytym i mało uczęszczanym miejscu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
impreza fajna by była, ale.. ciężko trafić, brak odpowiednich przyłączy (korki wylatują po włczeniu urządzeń kuchennych ), brak odpowiedniego miejsca do siedzenia, może za rok będzie prąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam dziś o 11:40 , wszystko było zamknięte a klientów już sporo kręciło się po placu. W jednym z food tracków poinformowano mnie, że od południa będzie można już wydawać zamówienia. Będąc ostrożną i głodną (choć nie było czuć żadnego apetycznego zapachu) poczekałam do 12 i zaczęłam pytać i zamówienia i czas realizacji. Usłyszałam 40 minut. Czyli na dobrą sprawę zam,ówienia były realizowane koło 13. Nie były to posiłki za darmo więc raczej spodziewałam się większej dyscypliny.BA! ceny w stosunku do porcji były wysokie ale można było się tego spodziewać na takich imprezach. No ale ta obsługa ... Jakość też taka sobie. Nie wybiorę się w następnym roku jeśli w ogóle będzie powtórka z rozrywki. Kiepsko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...