Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotograf na wesele w Lublinie, kogo polecacie?

Utworzony przez wiola, 2 kwietnia 2014 o 15:21
Hej wszystkim! Poszukuje fotografa i kamerzysty na wesele w Lublinie. Dotychczas zainteresowały mnie tylko usługi firmy redge.pl.   Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać:   foto-video.gdziewesele.pl/Fotograf/redgepl-tylko-najlepsze-zdjecia.html   Co myślicie? A może macie jakieś inne propozycje?  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawdę powidzaiwszy prezentowane zdjęcia na zalinkowanej przez Ciebie stronie nie prezentują się za dobrze. Cena jak za fotografowanie/filmowanie wzbudza również spore podejżenia.
0
Najlepszy w tej branży jest Tomek Szymczyk z Kraśnika   centrumfotovideo.pl/about.html   Najnowocześniejszy sprzęt i doskonali fachowcy do jego obsługi to gwarancja sukcesu.  
0
Śmiało mogę polecić firmę 2f.com.pl z Lublina. Robili mi sesję ślubna w plenerze, zdjęcia są przepiękne! Naprawdę warto. 
0
Jak najbardziej polecam. Mam doświadczenie z tą firmą i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Profesjonalnie i rzetelnie. Deb0308 - Polecam:
0
Polecam sprawdzić smok studio, jak dla mnie zdjęcia, które robi ten Pan są świetne ;) Klimatyczne, naturalne, nie ma się do czego przyczepić ;) Nie jest pdoobno najtańszy, no ale sorry - albo niska cena albo wysoka jakosć, co kto woli 
0
ja mogę polecić  ***fotozdrojewska.pl/  . robi świetne zdjęcia, nieszablonowe, przepiękne a przy tym pełen profesjonalizm. osobiście jestem bardzo zadowolony. 
0
od siebie polecam ******wymarzonekadry.pl byliśmy mega zadowoleni
0
A ja polecam fotografów ślubnych duet Perfect Sense Studio.  Robili zdjęcia na naszym ślubie, efekty przeszły nasze oczekiwania. Zdjęcia są naturalne, niewymuszone. Uchwycili tyle świetnych momentów, z których do tej pory się śmiejemy :) w pełni profesjonalne podejście do klienta oraz cała obsługa. Warci swojej ceny. Polecam na prawdę. 
0
usługi fotograficzne Łukasz szeremeta - profesjonalna firma, świetne pomysły, miła obsługa! ***szeremeta.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: