Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotograf na wesele w Lublinie, kogo polecacie?

Utworzony przez wiola, 2 kwietnia 2014 r. o 15:21
Hej wszystkim! Poszukuje fotografa i kamerzysty na wesele w Lublinie. Dotychczas zainteresowały mnie tylko usługi firmy redge.pl.   Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać:   foto-video.gdziewesele.pl/Fotograf/redgepl-tylko-najlepsze-zdjecia.html   Co myślicie? A może macie jakieś inne propozycje?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdę powidzaiwszy prezentowane zdjęcia na zalinkowanej przez Ciebie stronie nie prezentują się za dobrze. Cena jak za fotografowanie/filmowanie wzbudza również spore podejżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy w tej branży jest Tomek Szymczyk z Kraśnika   centrumfotovideo.pl/about.html   Najnowocześniejszy sprzęt i doskonali fachowcy do jego obsługi to gwarancja sukcesu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiało mogę polecić firmę 2f.com.pl z Lublina. Robili mi sesję ślubna w plenerze, zdjęcia są przepiękne! Naprawdę warto. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej polecam. Mam doświadczenie z tą firmą i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Profesjonalnie i rzetelnie. Deb0308 - Polecam:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam sprawdzić smok studio, jak dla mnie zdjęcia, które robi ten Pan są świetne ;) Klimatyczne, naturalne, nie ma się do czego przyczepić ;) Nie jest pdoobno najtańszy, no ale sorry - albo niska cena albo wysoka jakosć, co kto woli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mogę polecić  ***fotozdrojewska.pl/  . robi świetne zdjęcia, nieszablonowe, przepiękne a przy tym pełen profesjonalizm. osobiście jestem bardzo zadowolony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od siebie polecam ******wymarzonekadry.pl byliśmy mega zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam fotografów ślubnych duet Perfect Sense Studio.  Robili zdjęcia na naszym ślubie, efekty przeszły nasze oczekiwania. Zdjęcia są naturalne, niewymuszone. Uchwycili tyle świetnych momentów, z których do tej pory się śmiejemy :) w pełni profesjonalne podejście do klienta oraz cała obsługa. Warci swojej ceny. Polecam na prawdę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
usługi fotograficzne Łukasz szeremeta - profesjonalna firma, świetne pomysły, miła obsługa! ***szeremeta.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam świetnego fotografa, który zajmuje się fotografią ślubną: ***szymonprzybylkafoto.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dokładnie lublin, ale z okolic zamościa warty polecenia jest ******fotografiafilm.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam fotografa lukegood: ***s://***facebook.com/lukegoodphotography/ robił zdjęcia na naszym weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni. potrafi uchwycić emocje i najważniejsze chwile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy fotograf ślubny Lublin to bielakstudio.com.pl robią śliczne zdjęcia i filmy. Wybrałam ich na mój ślub i moja koleżanka, obie jesteśmy bardzo zadowolone. Ta ekipa nie robi zdjęć ze schematu, mimo tego samego fotografa mam całkowicie inne zdjęcia niż moja koleżanka. Koniecznie sprawdźcie ich portfolio na stronie, zdjęcia są piękne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również polecam  ******fotografiafilm.eu/  . wynajęłam ich na móje wesele. dynamiczne zdjęcia, bardzo wesołe. najbardziej jesteśmy zadowoleniu z sesji plenerowej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to tylko Bielak Studio, są najlepsi. Sprawdzie portfolio ana ich stronie lub fejsie, są świetni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Poszukaj tutaj gdziewesele.pl/fotovideo/lublin/fotograf, na pewno kogoś znajdziesz bo są tam najleeepsze fiirmy!! :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z mojej strony moge poleci ć  pana ***s://krzysztofkozminski.pl/fotografia-slubna-wroclaw/ . jest najlepszy w tym co robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli szukasz sprawdzonego fotografa z pasją to ja polecam ci  sorkowska fotografia  ***sorkowska.com/ , robiła u nas zdjęcia na weselu i jesteśmy zachwyceni. widać ze robi to z pasją , jest kreatywna . zresztą sprawdź sobie jej portfolio i sama oceń:)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z mojej strony polecam ci ***uwiecznij.pl grupa młodych fotografów, z pomysłami i sporymi umijetnosciami.  dyskretnie towarzyszyli nam na ślubie robili zdjecia prawie niezauważeni co dla nas było ważne. szybko dostaliśmy obrobioe zdjęcia czs oczekiwania ok 2 tygodni. a i co najwazniejsze cena, niska jak na taka jakosc - no ale pewnie dlatego, że się dopiero rozwijają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...