Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotoradar w śmietniku przekłamuje prędkość?

Utworzony przez HOOLIGAN, 21 października 2009 o 16:50 Powrót do artykułu
a ja powiem dwie rzeczy H.W.D.P. oraz J.P.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wow aleś ty elokwentny HOOLIGANIE prawdziwy gangsta raper mada faker.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
N apiszcie wyraźnie że chwycili kogoś ważnego i próbują się jakoś z tego wymigać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i teraz MPOlicja może se te 1300 mandatów wsadzić.... do tego właśnie śmietnika hahahahahaha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A mnie ciekawi czyj kosz został zniszczony? i kto poniesie odpowiedzialność za zniszczenie mienia. przecież policjanci nie kupili go za swoje prywatne pieniążki w to nie uwierzę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dodaję że ten sam "śmietnik" wcześniej sprawdzany był w Chełmie na ul. Lubelskiej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie rozumiem o co cała afera. Gdyby każdy jeździł zgodnie z przepisami ruchu drogowego to nie było by żadnego problemu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jako to nie było by afery ??????? a wpływy do budżetu ??? napewno wymyślili by coś nowego aby nas wydoić !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To "ustrojstwo" musi być legalizowane jako cał0ść i dopuszczone do pracy przez właściwy Urząd. Bo skoro maszty jako miejsca wstawienia fotoradaru muszą mieć stosowny certyfikat określający wysokość i kąt pomiaru to i taki "śmietnik policyjny" musi podlegać takowym rygorom. I bardzo ważnym jest że w załączonym /ewentualnie/ do urządzenia certyfikacie dopuszczającym to do użytkowania musi być podany kąt pracy urządzenia oraz informacje o błędzie w pomiarach wynikających z niewłaściwego kąta ustawienia.W tzw suszarkach kąt pracy wynosił 0 stopni a już przy ustawieniu np 15 stopni błąd pomiaru mógł wynosić do 20 procent.Nietrudno wyliczyć że zatrzymany za prędkość 100 km/h mógł naprawdę jechać 80 km/h. Zwracajcie na to uwagę i odmawiajcie przyjęcia mandatu, zaś przed Sądem żądajcie od "właścicieli" takich urządzeń certyfikatów-bowiem KAŻDY ma prawo do obrony!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To zrozum , albo jestes podstawiony z policji albo odnich z rodziny.. Jakby każdy jeździł przepisowo -- czyli rzuć pierwszy kamieniem jak jesteś nie winny. Takie działania Policji są śmieszne CAŁA POLSKA SIĘ Z TEGO NABIJA JAKĄ MAMY POLICJE I CO ONI WYPRAWIAJĄ , PANOWE uspokoujcie sie i nie róbcie z siebie STRAŻY MIEJSKIEJ. TO JEST ZWYKŁE WYŁUDZANIE PIĘNIĘDZY pomijając fakt że za jedno wykroczenie są 2 kary - Punkty Karne i Zapłata Pieniężna a za jedno wykroczenie można ukarać tylko RAZ. WY POLICJANCI I STRAZ MIEJSKA ROBICIE SOBIE MNÓSTWO WROGÓW ZA CO JAK WSZYSTKIE PIENIĄDZE ODDAJEDZICIE I kazdy ma waas gdzies. pozdro, MAM NADZIEJE ZE NIEJEDEN POLICJANT I STRAZAK MIESJKI (służbista) STRACI PRAWKO NABIJAJĄC SIĘ NA FOTORADARY.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: