Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotoradary w nowych miejscach w Lublinie. Lista ulic

Utworzony przez kierowca, 14 kwietnia 2014 r. o 10:04 Powrót do artykułu
Wyciąganie kasy! i nic więcej. Gdybym wiedział że jest 25% szansy że fotoradar jest gdzieś za znakiem "kontrola prędkości" to jeździłbym wolniej - duża szansa na fotkę, a teraz co zrobili? Co druga ulica na Czubach i przyległych oznakowana a fotoradaru tam nie ma. Z tego co wiem to lista ulic ma wynosić 15, fotoradar mierzy tylko auta zbliżające się, a znaki stoją w dwóch kierunkach czyli masz 1/30 szansy na fotkę o ile w ogóle radar tego dnia jest używany... Dla mnei to wystarczy by móc spokojnie jeździć 70-90 po zewnętrznych arteriach miasta (jp2, filaretów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje postawić 20km/h i ruch.. pieniądze do kasy miasta, chwała Bogu, że lada moment wyjdzie ustawa i zabierze tym pasibrzuchom uprawnienia z zakresu kontorli prędkości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś koło 8 jak jechałam stali z fotoradarem Na ul Roztocze koło sklepu LSS SPOŁEM Jak wracałam ok. 10 juz ich nie było pewnie przegonił ich deszcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje ustawić na wjeździe do Lublina jeden (poczatek), a na wyjeździe drugi (koniec).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE !!!! Ktoś...pomyślał i ustawi radar na JPIIod Grafitowej... do Armii Krajowej, gdzie po drodze jest 3 przejscia i korzystanie z nich w godz. 6.30 - 8.00 to prawdziwa "loteria" uda sie przejść czy nie ....Ograniczenia nic nie dają.....niekiedy trzeba odstać nawet 10min....No i te "bus pasy", które kuszą cwaniaków do ominiecia ronda !!!   PS. A od godz, 14.00 - 16.30 na pasie powrotnym w kierunku Kraśnika !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cmoknijcie mnie w pompke i tak się będę wściekał,mine radar i mam go gdzieś,albo tam gdzie tych łajz ze Straży miejskiej nie uświadcze,powinni wozić leżących pijaków do izby a nie pchać sie do koryta i nabijać kase dla bandy złodzieji,fachowcy się znalezli,a jak przyjdzie co do czego to uciekają,stfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeb.. policyjne panstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem ciekawy jak zlikwidowanie radarów (chodzi o te co tyle czasu workami były zakryte, a teraz zniknęły) wpłynęło na bezpieczeństwo w tych miejscach.   Obawiam się, że nie wpłynęło to na zwiększenie ilosci wypadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się podziała policja, kiedyś tylkooni moglikontrolowac i było ok Teraz każdy to chce robić. To co w takim razie robi rch drogowy? Jeżeli nie jest potrzebny to w patrole piecze w centrum i na obrzeża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my sobie zyczymy na ul Wołynskiej ciemno jak w buszu niema nic tylko Straz Miejska ma bez prawa pisac mandaty Byłoby o wiele bezpiecniej i łatwiej zyc jakby taki Fotorader był w naszym wąwozie Kazdy by czuł ze musi zachowywac sie normalnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dziury w drogach nie maja pieniędzy, a na fotorarady już tak...? tu już nie chodzi o bezpieczeńswo, ale o naszą kasę, dlatego bez yanosika nie jade w trasę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dziury w drogach nie maja pieniędzy, a na fotorarady już tak...? tu już nie chodzi o bezpieczeńswo, ale o naszą kasę, dlatego bez yanosika nie jade w trasę 
Janosk,Janosikiem, jak ten kaszubski żyd z komuchami nie odejdzie to w tym kraju nic się nie zmieni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że iCoyote mam bo teraz się inaczej bezpiecznie przedrzeć nie sposób dosłownie. Szkoda że co 5 metrów nie ustawią wtedy by się chyba tylko na rowerze opłacało jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam rozumieć, że na ul. Romera SM ma zgodę właścicieli domków i SM Nałkowskich na rozstawianie fotoradaru na wjazdach do posesji i wjazdów na parkingi. jak rozumię, niszczenie zieleni nie przyzwoi SM i jest to karalne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech wreszcie usuną to... więcej szkody przynosi niż pożytku. bez yanosika w trasie już bym tyle razy dał się złupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janosk,Janosikiem, jak ten kaszubski żyd z komuchami nie odejdzie to w tym kraju nic się nie zmieni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janosk,Janosikiem, jak ten kaszubski żyd z komuchami nie odejdzie to w tym kraju nic się nie zmieni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z yanosikiem łatwiej na ulicach :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...