Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Frankowicze: Mamy żal do prezydenta, bo nie dotrzymał obietnicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2016 r. o 10:00 Powrót do artykułu
widze ze same trolle bankowe komentuja i bzdury wypisuja, wiec ja jako osoba niemajaca kredytow ale znajaca temat powiem krotko: banki wyplacily i udzielily konkretnej kwoty zlotowek i same sobie wedlug swojego uznania indeksowaly tylko ksiegowo do kursu waluty franka. nie bylo zadnej wymiany waluty bo gdyby byla to by wyplacaly walute klientom a nie zlotowki. jak ktos zna definicje kredytu to doskonale wie ze kredytobiorca ma iddac tylko pozyczony kapital plus odsetki oraz ew. prowizja i tutaj kropka. nie ma zadnej podstawy ani w umowach ani w regulaminach kredytowania zeby kapital kredytu mogl zalezec od kursu waluty i to w kazda strone zarowno w gore jak i w dol. zatem gdyby frank byl dzisiaj po 1 zl to i tak banki otrzymalyby w calosci to co pozyczyly np. przy swoim kursie 2zl za 1 chf. i tak samo klienci oddaja tyle ile otrzymali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet!! jeżeli bank powiedział ci, że nie masz zdolności kredytowej w pzl, to winieneś przyjąć ten werdykt z pokorą, przyjąć do wiadomości, że jesteś goło***c,  czyli, jak mawiają anglosasi: take it for granted. jako goło***c, nie pchać się z żadne apartamenty, za obce waluty, zamieszkać u teściowej i odkładać w sakarbonce, na własne mieszkanie.  jeżeli zignorowałeś to co ci bank oznajmił, uznałeś, że jesteś rockefelerem i będziesz mieszkał na 100m2, to teraz becaluj bankowi odsetki, albo komornik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Najrozsądniejsza wydaje się być propozycja byłego pana prezydenta: utworzenie specjalnego funduszu do spraw frankowców. W zarządzie funduszu należy zatrudnić samych przydupasów z PO z pensjami po 20 patoli miesięcznie. Myślę, że dużo lepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie specjalnego "Ministerstwa do spraw Frankowców". W ministerstwie owym, wszelkie etaty obsadzić przydupasami z PO i PSL. Najniższa pensja też jakieś 25 patoli. Ministerstwo decydowałoby, czyj kredyt spłacić, a komu dać kopa z mieszkania. Łapówki mile widziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Przestańcie spłacać już dzisiaj i o to chodzi!Komornicy wyp.erd.lą was z tych apartamentów i o to chodzi! Wtedy ktoś taki jak ja sobie tanio kupi, na licytacji i o to chodzi!!  A wy pod płot, lub pod most i o to chodzi!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej lemingi, nie róbcie paniki! Nie świrujcie!! Za chwilę przyjdzie belka i zrobi franka po 20 groszy!! Musi tylko dopić koniak w knajpie "sowa i przyjaciele". Taka to ona jest ta belka!Banki będą wam płacić raty, a nie wy im!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁY P I S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no trzeba wam umorzyć cały kredyt i wtedy będziecie zadowoleni ,a ja powiem tak widziały gały co brały ,Tego kredytu nie udzielali każdemu. Tylko dobrze sytuowanym wykształconym ludziom Jakoś nikt sie nie przejmuje kredytami z pronwidentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje ja też brłem kredyt w złotówkach na mieszkanie i bulę do tej pory ijeszcze kilka lat będe ale nikt za mnie nie spłaca mieszkanie kupiłem na rynku wtórnym taki na jakie mogłem sobie pozwolić żebym był w stanie spłacić a nie apartament  hulaj dusza pokaże naco mnie stać a teraz niech państwo mi spłaca a bólcie tak jak inni a nie to zwrócie bankom a sami do kawalerek jak większośc młodych lub do rodziców na kupe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna z mądrzejszych decyzji - ja za was fankowicze płacić nie będę, widziały gały co brały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wcześniej inni brali kredyty euro albo w pln to "Frankowicze" ich wysmiewali,teraz sytuacja jest odwrotna.he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kredyt wzięty we frankach w 2008r nadal jest tańszy od tego w złotówkach, może trzeba oddać tym co wzięli w złtówkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja płacę we frankach i nie mam zamiaru dołączać do tego wydarzenia. Nadal moja rata jest niższa i kredyt w całości bardziej opłacalny niz w złotówkach, zaciągnięty w 2007 roku po kursie 2,71 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacę kredyt we frankach. Nie popieram pomocy "frankowiczom". Każdy, kto ma kredyt walutowy musi liczyć się z wahaniami kursów walut. Poza tym jak do tej pory mój kredyt jest tańszy niż złotówkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego jadlem pyszny makaronik w sosie czosnkowo - smietanowym , popilem pysznym winkiem a jesli mowisz o seksie przynajmniej raz na dzien , widocznie masz z tym problem skoro mowisz o bzykanku raz na tydzien.w kazdej bajce jest troche prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ bankowy trollu na bezrobociu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spłacam, po prostu trzeba. Z tym, że CHF kupuję sam, płacę w walucie i tak wychodzi taniej. Jak weszła w życie ustawa antyspreadowa każdy może tak robić. Ja przez pluskantor.pl kupuję, porównajcie sobie kurs franka w tym kantorze z bankowym oraz wysokość spreadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...