Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MOSiR ma na głowie budowę basenu olimpijskiego, na który chyba wciąż nie ma finansowania ? A tu jeszcze ma dorzucić do żeglarskiej mariny kilka-kilkanaście milionów ? Kolejna mrzonka. Wygląda, jakby ktoś jednak na siłę chciał zrealizować marzenie p. Kawy o ośrodku żeglarskim. Choć akurat tego Pana stać na to, żeby samemu spełniać swoje marzenia... Ale jakie miasto, taki filantrop.   Przy okazji następnej rozmowy z p. Kawą podpytajcie go też gdzie rozliczał się z podatków, gdy otrzymywał sowitą dywidendę z Emperii (po sprzedaży Tradisa, który teraz zwalnia ludzi na potęgę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te próby zmiany lubelskiej rzeczywistości? Nad zalewem zawsze śmierdziało i widocznie taki stan większości odpowiada. Żeby tylko na walkę z glonami i sinicami wystarczyło....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi biznesmeni zapomnieeli że tylko pierwszy molion należy ukraść.Następne trzeba już zarabiać.Pogonić towarzystwo wyegzekwować kary umowne i samemu budować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych pieniędzy dla jakiś fundacji. Miasto wyłoży kasę a potem zarządzać będzie ktoś inny ??? Chcemy marinę to sobie wybudujmy sami, od tego jest MOSIR. A nie fundacja nam wybuduje ale dajmy jej miejską kasę. To ja też tak chcę , jest problem z podzamczem to niech miasto da mi kasę to ja wybuduję tam galerię albo aquapark i jeszsze dwa muzea a potem będę tym zarządzał i ciągną zyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni nie  dajcie się nabrać oszustowi!   Facet, który podobno ma kilkadziesiąt milionów złotych zachowuje się jak pętak.   Chce teraz , by miasto wybudowało mu przystań , a on będzie zgarniał kasę za   prowadzeni ośrodka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...