Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fundacja Wolności chce prześwietlić finanse Motoru Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2016 r. o 08:32 Powrót do artykułu
Co to za śmieszna fundacja prowadzona przez "Wiesia" z Przemyśla ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo bardzo dobrze bo coś za dużo mówi się o tej 4 ligowej drużynie jakby co najmniej grała extraklasie a to przecież zespół prowincjonalny który powinien na tym poziomie grać tylko na zasadach amatorskich gdzie ta kasa wyników brak kolejny sezon zmarnowany do 3 ligi zwanej drugą awansuje ktoś z mojrzeszowa dokładnie sprawdzić na co kaskę zmarnotrawiono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto również prześwietlić finanse fundacji wolność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
finanse fundacji wolności możesz prześledzić tutaj: ***fundacjawolnosci.org/bip/index.php?id=137. w odróżnieniu od motoru, publikują sprawozdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bardzo dobrze, nie od wczoraj ma się wrażenie, że ktoś to doi solidnie miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykończyć ten Motor !!, to nie są prawdziwi Patrioci. PIS RULEZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin to chyba jedyna w Polsce drużyna czwartoligowa, która gra na pięknym 15,5-tysięcznym stadionie. Stać nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Warto również prześwietlić finanse fundacji wolność
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
finanse fundacji wolności możesz prześledzić tutaj: ***fundacjawolnosci.org/bip/index.php?id=137. w odróżnieniu od motoru, publikują sprawozdania.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
haha i jak w dziubku trollu:-D Szkoda, że już nie podają IP... pewnie by się okazało, że to jakiś klakier z urzędu:-) Do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem jakaś niby fundacja sobie żąda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem? Zdaje się, że na podstawie Konstytucji (art. 61) - polecam lekturę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a takim prawem że klub jest tłumoku instytucją użytku publicznego a nie prywatnym folwarkiem bierze publiczne miejskie pieniądze i je marnotrawi bo wyniku brak mam nadzieje że zainteresuje się tym klubikiem NIK a potem CBA bo chyba jest po co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest problem, bo od pół roku sprawozdanie za za 01.07.2014 do 30.06.2015(rok obrachunkowy dla Motor S.A) powinno być dostępne w KRS, a kolejny już zresztą raz nie jest... Oznacza to, że zarząd Motor S.A. kolejny już raz narusza Ksh. Czy jest tam czego szukać? Oczywiście, że tak, bo poza dotacjami z miejskiej kasy, korzystali z pomocy de minimis państwa w postaci składek ZUS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się nie mają czego czepić pisdzielcu popaprańcy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie jestem z pis-u i nie lubię pis ale uważam że ten wiejski klub grający w dużym mieście muszą i powinny sprawdzić instytucję do tego powołane bo jakiej tam fundacji to oni się nie przestraszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niektorych komentarzy to smiac mi sie chce myslicie ze jestescie anonimowi pewnie zaden z was ani razu nie byl na meczu bo kibicujecie takiej Barcelonie przed telewizorem co wy wiecie o Motorze nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odprasuj kolego dresik i jedź na meczyk na wioskę do nowatańca czy gdzie tam jeszcze ale trzeba sprawdzić gdzie są pieniążki bo w wynikach i grze to ich nie ma (byłem na meczu z mojżeszowem) i gdyby motorek przegrał 0-4 to nie było by krzywdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze co musi zrobić Motor to ZWOLNIĆ pseudotrenera Brzozowskiego. Robi kiboli z dzieci z rocznika 2008. Dobrze by było żeby zajęło się nim kuratorium albo wydział sportu UM....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogonić motor z lublina!!!! mamy Górnik!! i w końcu ekstraklase dzięki górniczkowi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiorki z Fundacji Wolności znowu jątrzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuje żeby motorem zajęły sie pisiorki z Urzedu Kontrloli Skarbowej oraz pisiorki z CBA i NIK bo już czas do tego dojrzał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...