Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie wszystko.   MKK została przymuszona przez WSA do udzielenia informacji na wniosek, MOTOR został ukarany grzywną za nieprzekazanie skargi do WSA na bezczynności wobec zapytania w trybie dostępu do informacji publicznej, a na wokandę czeka SPR.   Obie sportowe "spółki" nie składały w terminie sprawozdań finansowych oraz nie ujawniały dokapitalizowań. Obie osiągnęły wartość ujemną kapitału zakładowego i utraciły płynność finansową, co oznacza, że zarządy powinny były złożyć do sądu wnioski o upadłość.   Wszystkie trzy spółki w ramach pomocy Gminy Lublin otrzymały w gotówce lub barterze więcej niż przewiduje PE w ramach de minimis, co oznacza, że naruszono unijne zasady pomocy publicznej.   Analiza akt w KRS wskazuje na przesłanki tzw. fikcji gospodarczej, nierównej konkurencji i praktykowania tzw. mechanizmów korupcjogennych.   Popatrzmy teraz personalnie: 1)Prezes jednej ze spółek jest prawnikiem 2)Przewodniczący rady miasta jest prawnikiem 3)Przewodnicząca komisji sportu jest prawnikiem 4)Prezydent sprawujący jednoosobowy nadzór nad tymi spółkami prawa handlowego jest doktorem ekonomii.   Z wyżej wymienionych osób tylko jedna potrafiła w powyższych sprawach założyć długie spodnie i to w sytuacji kiedy pozostałe trzy powinny czynić to z natury, a nie odwrotnie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu będzie dziękować że wreszcie ktoś się wziął za ten burdel!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa ta fundacja... jakoś jednak nie jestem przekonany że jest to cokolwiek więcej niż bicie piany coś czuję w kościach że to kolejny homo faber ... wyjasnię o co mi chodzi w fundacji przewarzają pr-owcy i jej dzialańia są w gruncie rzeczy rowniez wyłacznie pr-em np co to za skarga niby? jaki to tryb postępowania? :-) jakie wymierne cele zamierza ekipa fundacji osiągnąć? ech... ... moim zdaniem bicie piany to jest... przynajmniej jak na razie
Ostatnio edytowany 13 czerwca 2014 r. o 22:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto i co to jest ta Fundacja Wolności i pan Krzysztof Jakubowski to tacy ludzie jak pan i A Filipowicz TYLKO Opisują prezydenta Lublina stawiaja go w najgorszym Świetle wobec mieszkańców Lublina regionu i całej Polski .Ci panowie poza oskarzeniami nic konkretnego nie robią dla tych panów ,najlepiej aby Lublin był najgorszym miastem w Polsce zapominajac że kazda skarga to niszczenie radości młodych Lublinian ,ktorzy kochaja Sport i cieszą się z każdego meczu i sukcesu sportowego miasta.Pisze to jako mieszkaniec Poznania ,gdzie w tym mieście i regionie nie ma takicg ludzi ani skarg choćby uzasdnionych .Jestem ciekawy czy p.Jakubowski i Filipowicz byli i sa Kryształami w swoim życiu ,czy stanowiska nie dopracowali sie poprzez tz.Kablowanie czy ich rodzina jest kryształem .Wsze skargi nie kopią Spółek tylko bezpośrednio  kopią biednych i biernych Lublinian ,tak jak ta pani z PISU od wycinki drzew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto i co to jest ta Fundacja Wolności i pan Krzysztof Jakubowski to tacy ludzie jak pan i A Filipowicz TYLKO Opisują prezydenta Lublina stawiaja go w najgorszym Świetle wobec mieszkańców Lublina regionu i całej Polski .Ci panowie poza oskarzeniami nic konkretnego nie robią dla tych panów ,najlepiej aby Lublin był najgorszym miastem w Polsce zapominajac że kazda skarga to niszczenie radości młodych Lublinian ,ktorzy kochaja Sport i cieszą się z każdego meczu i sukcesu sportowego miasta.Pisze to jako mieszkaniec Poznania ,gdzie w tym mieście i regionie nie ma takicg ludzi ani skarg choćby uzasdnionych .Jestem ciekawy czy p.Jakubowski i Filipowicz byli i sa Kryształami w swoim życiu ,czy stanowiska nie dopracowali sie poprzez tz.Kablowanie czy ich rodzina jest kryształem .Wsze skargi nie kopią Spółek tylko bezpośrednio  kopią biednych i biernych Lublinian ,tak jak ta pani z PISU od wycinki drzew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fundacja nie korzysta z dotacji z budżetu miasta :-) ale nie świadczy to bynajmniej o niezależnosci od władz miasta prezes fundacji jest doradcą prezydenta Żuka dla przykladu :-) w skladzie osobowym widzę oszoloma rowerowego czyli jakby nie bylo osobę podległą etatowemu pracownikowi TNN ktory jest samorzadową instytucja kultury czyli po ludzku mówiąc osrodkiem wladzy biurokratycznej w Lublinie ... hmm... z głównej strony fundacji nie da się dostać do listy członków zarządu i pracowników ale ona jest ( szkoda że linki tu nie dzialają ale cóż administracja forum ma nas w dupie) fundacjawolnosci.org/o-nas/ludzie/ powiązanie z towarzystwem dla natury i czlowieka to powiązanie z Chorosiami - Choroś to główny antifowy oficer polityczny Żuka a jego żona Justyna to szycha w Tdnicz Towarzystwo to znane jest z wytępienia kolonii susła perełkowanego i rozdawania różnym urzędnikom statuetek susła ze śmigielkiem :-) korumpowali również urzędników rumiankiem :-) oczywiscie celem byly dotacje - zlecenia indoktrynacji uczniów szkół etc etc ... z kolei porozumienie rowerowe to jedna z agend TNN-u jej szefem jest znany urzędnik lobbysta firm produkujących asfalt Marcin Skrzypek ostatnio po licznych aferach zwiazanych ze scieżkami rowerowymi i torem rowerowym zajął sie chodnikami dla pieszych -plotki gloszą że chce zalać smołą kazdy lubelski skrawek zieleni wliczając w to doniczki balkonowe... ... jest też uczeń tej szkoły od zwalczania religii... ale sami faceci ciekawe czy klonki knajpy o nazwie wyrko :-)
Ostatnio edytowany 13 czerwca 2014 r. o 23:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propos slowa skarga ono jest użyte jako zagrywka pr-owa od strony prawnej nic nie wiadomo o formie tego dzialania :-) ... w moim odczuciu fundacja jest bytem okolo tnn-owym a jej główną funkcją wydaje się być kontrowanie pracy głównej miejskiej instytucji demokratycznej czyli rady miasta... trudno powiedzieć jednoznacznie i ostatecznie ale jak na razie nie wzbudzili niczym mojego zaufania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fundacja nie korzysta z dotacji z budżetu miasta :-) ale nie świadczy to bynajmniej o niezależnosci od władz miasta prezes fundacji jest doradcą prezydenta Żuka dla przykladu :-) w skladzie osobowym widzę oszoloma rowerowego czyli jakby nie bylo osobę podległą etatowemu pracownikowi TNN ktory jest samorzadową instytucja kultury czyli po ludzku mówiąc osrodkiem wladzy biurokratycznej w Lublinie ... hmm...
Przemku,   Pomieszałeś do kupy kilka spraw, inicjatyw i kompetencji.   Tak się składa, że w tym samym dniu miałem z Fundacją w WSA na wokandzie sprawę o odmowę dostępu do informacji publicznej. Efektem naszej obecności na tych sprawach było przymuszenie MKK do ujawnienia informacji na wniosek oraz poprawa o 10 milionów złotych wyniku finansowego ZTM.   Gdybyś nie wiedział, to dla większości radnych i samego prezydenta do dnia posiedzenia Wysokiego Sądu MKK była spółką prywatną, a nie miejską.   Młody człowiek w osobie k. Jakubowskiego w ciągu jednego dnia zrobił nieodpłatnie coś, czego sowicie wynagradzani radni nie potrafili zrobić przez ostatnie dwie kadencje.   Dobrze, że przyglądasz się bacznie działalności Fundacji Wolności i jej prezesowi ale pamiętaj, że ustawową funkcję kontrolno-stanowiącą i wykonawczą w naszym mieście ma ktoś zupełnie inny i to otrzymując każdego miesiąca pieniądze, o których ta fundacja może tylko marzyć.   To co pokazał K. Jakubowski, moja skromna osoba i wielu innych bezpartyjnych mieszkańców naszego miasta, to, że mając w ręce Konstytucję otwartą na art. 61 można zrobić dla społeczeństwa  więcej niż wszystkie partie, związki i stowarzyszenia do kupy wzięte.   Zaręczam, że sprawa istotnego naruszenia prawa poprzez brak BiP na stronach wymienionych wyżej spółek jest tylko wierzchołkiem góry z działalności na szkodę finansów publicznych, spółek prawa handlowego i lokalnej społeczności.   Tej lawiny już nikt nie zatrzyma, bo każdego dnia z wnioskami o dostęp do informacji publicznych występują kolejne osoby.   Z racji tej, że są to indywidualne wystąpienia i bez żadnej koordynacji przekroczona została masa krytyczna, której już nikt ani nic nie jest w stanie zatrzymać.   W dniu kiedy na wokandzie WSA była jedna ze spraw z mojego powództwa widziałem tyle innych spraw, że z wrażenia aż oniemiałem.   Masz uzasadnione zastrzeżenia do publicznych instytucji, to nie dawaj pożywki jej szefom w postaci podstaw do prywatnego pozwu o naruszenie dóbr osobistych tylko zacznij od KRS, a zakończ wnioskiem o udostępnienie interesujących Cię informacji. Jeżeli będą bezczynni powyżej 15 dni lub odmówią udzielenia informacji publicznej, to skontaktuj się z Fundacją Wolności, a ona na bazie swoich doświadczeń podpowie jak wyegzekwować informacje nawet od "prywatnej" firmy, bo za taką MKK nawet ją prawnik uważał - prawnik wynagradzany przez MKK ;)   Pozdrawiam, af:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masą kretyniczną to mnie Andrzeju nie przekonasz raczej ja nie cenię rozróby dla samej rozróby ... pilnowanie radnych? wolałbym pilnowanie urzędników np takich jak Choroś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dawna przyglądam się niedemokratycznym - mafijnym wręcz metodom sprawowania w Lublinie władzy ... pod tym kątem patrzę też na tę fundację ... hmm w sumie mogę zrobić dość prosty test ich niezależnosci :-) ciekawe czy byliby w stanie wydobyć od Żuka informację na temat podstaw prawnych do blokowania użytkowników facebooka na profilu ngo prowadzonym w godzinach pracy przez Piotra Chorosia i podleglych mu urzędników? ... wiesz chodzi o uznaniową urzędniczą dyskryminację obywateli w dostępie do informacji i usług które są wytwarzane w rama h obowiązków służbowych przez pracowników ratusza ... napiszę do tej fundacj opisując problem i podając nawet odpowiednie opracowqnia dotyczące takich praktyk ciekawe czy ciekawość fundacji będzie równie duża w przypadku Chorosia z ktorym są mocno powiązani jak w przypadku spółek z ktorymi mam odczucie powiązani by chcieli być :-) pzdr ps opiszę ci ich reakcje :-) tak czy siak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto i co to jest ta Fundacja Wolności i pan Krzysztof Jakubowski to tacy ludzie jak pan i A Filipowicz TYLKO Opisują prezydenta Lublina stawiaja go w najgorszym Świetle wobec mieszkańców Lublina regionu i całej Polski .Ci panowie poza oskarzeniami nic konkretnego nie robią dla tych panów ,najlepiej aby Lublin był najgorszym miastem w Polsce zapominajac że kazda skarga to niszczenie radości młodych Lublinian ,ktorzy kochaja Sport i cieszą się z każdego meczu i sukcesu sportowego miasta.Pisze to jako mieszkaniec Poznania ,gdzie w tym mieście i regionie nie ma takicg ludzi ani skarg choćby uzasdnionych .Jestem ciekawy czy p.Jakubowski i Filipowicz byli i sa Kryształami w swoim życiu ,czy stanowiska nie dopracowali sie poprzez tz.Kablowanie czy ich rodzina jest kryształem .Wsze skargi nie kopią Spółek tylko bezpośrednio  kopią biednych i biernych Lublinian ,tak jak ta pani z PISU od wycinki drzew
Szanowny "poznaniak-u z lb" racz pamiętać, że obywatel ma nie tylko obowiązki ale i prawa. Prawem obywatela jest pytać, a obowiązkiem władzy odpowiadać.   Gdyby nie dano ku temu podstaw tio nikt by czasu nie angażował w to, co nie daje żadnych finansowych zysków, a tylko pochłania mnóstwo czasu i pociąga za sobą kupę koszów.   Pamiętaj również, że nikt łaski nie robi, bo każdy  przez Ciebie wymienionych poza mną i Krzysztofem każdego miesiąca inkasuje pieniądze z naszej podatkowej krwawicy.   Jak nie pasuje, to do Anglii na "zmywak" albo niech firmy zakładają, płacą pełny ZUS i pokażą jacy są operatywni, bo trwonić publiczne pieniądze każdy głupi by potrafił.   Gdyby prezydent Miasta Lublin i radni wypełniali swoje ustawowe obowiązki, to byliby całkowicie poza moim zainteresowaniem, bo mam wystarczająco dużo własnych spraw na głowie.   To prezydent z przewodniczącym rady miasta ponoszą główną i bezpośrednią odpowiedzialność za spadek do III ligi MOTOR-u , finansową katastrofę spółki nim zarządzającej oraz niewypłacalność SPR.   Wróć jeszcze raz do materiału, podlicz wszystkie dokapitalizowania i zapytaj na ten przykład w Lubliniance czy Starcie gdzie i jak by grali przy tylko 1/3 takiego budżetu.   Największa krzywda z rąk tych dwóch panów nie spotkała zresztą tych dwóch spółek, a całe miasto, bo rzetelność i odpowiedzialność zastąpiona została kłamstwem i cwaniactwem tuszowanym plebiscytami, na które głosy były oddawane na koszt podatników.   Kolorowych snów życzę i refleksji kto tu czyni zło, a kto dobro.   Pozdrawiam, af:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masą kretyniczną to mnie Andrzeju nie przekonasz raczej ja nie cenię rozróby dla samej rozróby ... pilnowanie radnych? wolałbym pilnowanie urzędników np takich jak Choroś ...
Przemek,   Krytyczna to znaczy już powszechna.   Jeszcze nie skretyniałem żeby propagować działania, które dają pretekst do wyprowadzanie na ulice... czołgów.   Wymienioną przez siebie osobę publiczną możesz w szerokim zakresie odpytać na podstawie ustawy o dostępie do informacji publicznej.   Z doświadczenia wiem, że wszelkie informacje(poza zastrzeżonymi) można uzyskać ale nie warto tego robić z pobudek osobistych, bo wtedy jest to bez najmniejszego sensu i może działać w odwrotnym kierunku.   Jeżeli wymieniony przez Ciebie urzędnik, który jest zarazem osobą publiczną został powołany w trybie pozakonkursowym, to go najlepiej zostaw w spokoju, bo jak on staniesz się niewolnikiem.   Ps. Wiesz dlaczego nie organizuje się czasami konkursów? Konkursów nie organizuje się by mieć po drugiej stronie wdzięcznych do grobowej deski instytucjonalnych niewolników.   Kolorowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MPK dalej jest drenowane przez MKK. Nawet co lepsze narzędzia zakupione z kasy unijnej zabrali do serwisów prowadzonych rpzez MKK. A sytuacje że nie ma czym wyjechać na miasto w MPK stają się codziennością, pomino dużej dawki taboru dzierżawionego od ZTM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dawna przyglądam się niedemokratycznym - mafijnym wręcz metodom sprawowania w Lublinie władzy ... pod tym kątem patrzę też na tę fundację ... hmm w sumie mogę zrobić dość prosty test ich niezależnosci :-) ciekawe czy byliby w stanie wydobyć od Żuka informację na temat podstaw prawnych do blokowania użytkowników facebooka na profilu ngo prowadzonym w godzinach pracy przez Piotra Chorosia i podleglych mu urzędników? ... wiesz chodzi o uznaniową urzędniczą dyskryminację obywateli w dostępie do informacji i usług które są wytwarzane w rama h obowiązków służbowych przez pracowników ratusza ... napiszę do tej fundacj opisując problem i podając nawet odpowiednie opracowqnia dotyczące takich praktyk ciekawe czy ciekawość fundacji będzie równie duża w przypadku Chorosia z ktorym są mocno powiązani jak w przypadku spółek z ktorymi mam odczucie powiązani by chcieli być :-) pzdr ps opiszę ci ich reakcje :-) tak czy siak
O niezależność K. Jakubowskiego i kierowanej przez niego Fundacji Wolności możesz być spokojny,.   Co do FB, to administruje i zarządza nim za grube pieniądze firma zewnętrzna - nie jest wykluczone, że realizuje również podmiotowe wytyczne zlecane przez kogoś z ratusza.   Osobiście i pomimo tego, że Komisja Rewizyjna jak i większość rady miasta wyrzekła się swoich uprawnień kontrolno-stanowiących, zwróciłbym się równolegle do Fundacji i komisji rewizyjnej RM, bo pierwsza ma prawo tylko pytać, a druga zobowiązać.   Będziesz miał okazję przetestować czy z za węgła wymierzony w radnego S. Podgórskiego sierpowy powalił na deski tylko jego - czy też całą radę miejską.   af:)   .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam sobie Andrzej i mi smutno sprzedaleś się staruszku... cóż bywa... ... w sumie dobrze że oszczędziłeś mi zachodu z molestowaniem fundacji ... hmm jednak wiesz co kurewsko mi smutno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju.F Tylko wycinkowo?10procent zgadzam sie z panem .Natomiast smutne jet to że na Wybrzeżu czy w Wielkopolsce mieszkańcy pod władze regionalna nie podkładają tz świni a szczególnie pod kluby SPORTOWE JAK MKS SELGROS 17 tytuł mistrzyń Polski .Z MOTOREM Dużo racji .?NIE ODPOWIEDNI TRENERZY i PILKARZE -Efekt 3 liga .Szkoda że Lublinianka nie była traktowana finansowo ? jak Motor.Gdyby nie MKS to o LUBLINIE ZERO W TV o Sporcie a tak Tylko oni bronią honoru Lublina na pustyni sportowe w grach zespolowych.Dzięki tej drużynie  i Górnikowi Łęczna kupiłem dekoder.Z dalekiego Poznania widać rozwój inwestycyjny szczególnie Lublina.Nagonki na kulture nie widać na Sport tak.Czemuś biedny bo?czemuś biedny bo donoszą na Ciebie prawda lub nie ?,czemuś biedny bo jesteś nadgorliwy ?czemuś biedny bo nie szanujesz patriotyzmu lokalnego ?czemuś biedny bo nie umiesz własne dobro poświęcić dla spoleczności miasta regionu czy POLSKI ?.Czemuś biedny bo wolisz np latać z Rzeszowa czy Warszawy bo tam taniej np20 zl ,nie wspierając swoje lotnisko .,czemuś biedny bo nie kupujesz produktów z regionu czy nie idziesz do sklepu gdzie siedziba marketu jest w Lublinie Stokrotka i większe podatki zostaja w Lublinie niż z Biedronki gdzie podatki idą do Kostrzynia WLKP.Panowie ZGODA BUDUJE LUBLIN REGION .Mam nadzieje że p.Jakubowski żyje od 1 klasy  wzorowo .,i u tego pana wszystko czytelne jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam sobie Andrzej i mi smutno sprzedaleś się staruszku... cóż bywa... ... w sumie dobrze że oszczędziłeś mi zachodu z molestowaniem fundacji ... hmm jednak wiesz co kurewsko mi smutno...
Przemku,   Wypraszam sobie!   Jakby to nie wyglądało, to żadnego handlu nie było i nie będzie.   Powołaj fundację, która będzie robiła 10% tego co Fundacja Wolności, a również Twoją nazwę niezależną.   Z K. Jakubowskim poznałem się przed salą rozpraw WSA, w którym tego samego dnia były wyznaczone rozprawy w/s dostępu do informacji publicznej.   Tak poza tym cóż zmienia to co zobaczyłeś w sytuacji doprowadzenia przez fundację do "nacjonalizacji" spółki, która w całym mieście uchodziła za prywatną, bo 1% udziałów ma poza samorządowy podmiot prawa handlowego.   Tak poza tym z każdym się będę identyfikował, kto odważy się pójść pod prąd temu co się dzieje w naszym mieście.   Nie oceniaj na podstawie jednego elementu, bo się może okazać, że to nie ta układanka ;)   af:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju.F Tylko wycinkowo?10procent zgadzam sie z panem .Natomiast smutne jet to że na Wybrzeżu czy w Wielkopolsce mieszkańcy pod władze regionalna nie podkładają tz świni a szczególnie pod kluby SPORTOWE JAK MKS SELGROS 17 tytuł mistrzyń Polski .Z MOTOREM Dużo racji .?NIE ODPOWIEDNI TRENERZY i PILKARZE -Efekt 3 liga .Szkoda że Lublinianka nie była traktowana finansowo ? jak Motor.Gdyby nie MKS to o LUBLINIE ZERO W TV o Sporcie a tak Tylko oni bronią honoru Lublina na pustyni sportowe w grach zespolowych.Dzięki tej drużynie  i Górnikowi Łęczna kupiłem dekoder.Z dalekiego Poznania widać rozwój inwestycyjny szczególnie Lublina.Nagonki na kulture nie widać na Sport tak.Czemuś biedny bo?czemuś biedny bo donoszą na Ciebie prawda lub nie ?,czemuś biedny bo jesteś nadgorliwy ?czemuś biedny bo nie szanujesz patriotyzmu lokalnego ?czemuś biedny bo nie umiesz własne dobro poświęcić dla spoleczności miasta regionu czy POLSKI ?.Czemuś biedny bo wolisz np latać z Rzeszowa czy Warszawy bo tam taniej np20 zl ,nie wspierając swoje lotnisko .,czemuś biedny bo nie kupujesz produktów z regionu czy nie idziesz do sklepu gdzie siedziba marketu jest w Lublinie Stokrotka i większe podatki zostaja w Lublinie niż z Biedronki gdzie podatki idą do Kostrzynia WLKP.Panowie ZGODA BUDUJE LUBLIN REGION .Mam nadzieje że p.Jakubowski żyje od 1 klasy  wzorowo .,i u tego pana wszystko czytelne jasne
Chyba śnię, a może tylko żyjemy w całkiem innym świecie?   O jakim podkładaniu świni mowa i komu? Bierność społeczna prowadzi do wynaturzeń, a nie społeczna kontrola.   To tyle w temacie ujawnienia naruszeń prawa i interesów mieszkańców - resztę z wrodzonej kultury przemilczę.   Tak poza tym, to wolnego rynku i społecznej kontroli władzy wykonawczej uczyłem się poza zachodnimi granicami naszego kraju, a nie na dalekim wschodzie.   af
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampanię wyborczą czas zacząć. Poraża mnie ilość kasy wydawanej na Spr. Drużyna gra w półamatorskiej lidze głównie w miastach 3-5 kategorii średnio dla 200-400 osób. Puchary  przegrywa notorycznie. MP jest tyle warte co zeszłoroczny śnieg. Na Motor wydaje się 1 milion na rok gdy w Olsztynie 3 miliony, Kielcach ponad 5 milionów.A jest krzyk że to dużo. To jest śmieszna kasa. Na  parking pod  teatrem w budowie wydano 25 milionów (10 lat utrzymania Motoru). Więc przestańcie szczekać że to dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nikt nie jest aż tak naiwny że kilka miesięcy przed kampanią wyborczą nagle komuś te spółki zaczęły przeszkadzać. Żuka nie mogą pokonać na lepsze oferty to próbują go oczernić. Każdy wie jaka partia za tym stoi. Organizacje, fundacje rady dzielnic itd. medialnie nazywane przedstawicielami społecznymi a w rzeczywistości to w dużej części partyjne przybudówki działające w danym celu. Bez problemu można wskazać ludzi którzy na robieniu zadym osiedlowych weszły do polityki lokalnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...