Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Futureheads zagrają w Lublinie

Utworzony przez nick, 12 kwietnia 2009 r. o 00:08 Powrót do artykułu
że kto to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że kto to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to jest za zespół. jakiś konkurs młodych talentów czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie to przykre że stać tylko takie miasto na taki zespół ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ze jakaś muzyka nie leci non stop w radu eska nie znaczy ze jest zła. Woleli byścię Dodę albo inne kiczowate zjawisko pseudo muzyczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie spokojnie na felinie rolnicza zafunduje coroczne dozynki w stepie zwane rowniez diskopolem,tam sie bedzie mozna napic i odchamic jak co roku zeszta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy 2 lata temu zagrał Reamonn cieszyłem się jak dziecko że ktoś w końcu o światowym formacie wystąpi w moim Lublinie. Gdy rok temu zagrał Mattafix tez byłem szczęśliwy co prawda artysta co najmniej 2 ligowy, ale rozpoznawalny i nawet był przyzwoity koncert. Gdy dowiedziałem się że w tym roku wystąpi Gwiazda w postaci Futureheads dostałem szału. Wszyscy piszą że to znany brytyjski zespół ! Przecież to lipa wejdźcie na youtube i zobaczcie ile ludzi obejrzało ich klipy max 30-40 tysięcy. I to mam być gwiazda? jestem fanem indie rock , to przecież angielskia 4 liga ! Zespół wystąpił w tamtym roku w jednym z Warszawskich klubów i było to wydarzenie odnotowane przez media na poziomie występu Boysów w remizie strażackiej w Pcimiu Dolnym. Przykro mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...