Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Futureheads zagrają w Lublinie

Utworzony przez nick, 12 kwietnia 2009 o 00:08 Powrót do artykułu
że kto to jest?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
że kto to jest?
0
a co to jest za zespół. jakiś konkurs młodych talentów czy co?
0
kto to??
0
jakie to przykre że stać tylko takie miasto na taki zespół ;(
0
To ze jakaś muzyka nie leci non stop w radu eska nie znaczy ze jest zła. Woleli byścię Dodę albo inne kiczowate zjawisko pseudo muzyczne?
0
Spokojnie spokojnie na felinie rolnicza zafunduje coroczne dozynki w stepie zwane rowniez diskopolem,tam sie bedzie mozna napic i odchamic jak co roku zeszta.
0
Gdy 2 lata temu zagrał Reamonn cieszyłem się jak dziecko że ktoś w końcu o światowym formacie wystąpi w moim Lublinie. Gdy rok temu zagrał Mattafix tez byłem szczęśliwy co prawda artysta co najmniej 2 ligowy, ale rozpoznawalny i nawet był przyzwoity koncert. Gdy dowiedziałem się że w tym roku wystąpi Gwiazda w postaci Futureheads dostałem szału. Wszyscy piszą że to znany brytyjski zespół ! Przecież to lipa wejdźcie na youtube i zobaczcie ile ludzi obejrzało ich klipy max 30-40 tysięcy. I to mam być gwiazda? jestem fanem indie rock , to przecież angielskia 4 liga ! Zespół wystąpił w tamtym roku w jednym z Warszawskich klubów i było to wydarzenie odnotowane przez media na poziomie występu Boysów w remizie strażackiej w Pcimiu Dolnym. Przykro mi
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: