Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://urlwebtool.com/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ladnie utopili saloniki i nawet sasiadce sie dostalo :)no ale tam wystarczy faktycznie tylko wejsc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Inspektorzy sanepidu wypisali 11 mandatów na łączną kwotę 1250 złotych" Ho ho ho, 113 zł mandatu na jeden gabinet kosmetyczny/fryzjerski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
yam sie nie zarabia kokosow, sa salony i salony. a w moja sasiadke na pewno to uderzy nawet te 100zl. a kij z tym
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To bądźmy konsekwentni - gdzie nie stwierdzono nieprawidłowości??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zobaczcie jak sa prowadzone zakłady za granica , tam nie czepia sie ich sanepid! a na pewno maja sto razy wiekszy syf niz u nas!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak można podawać do publicznej wiadomości listę salonów, które były kontrolowane??? Przecież nawet jeśli kontola zauważyła jakieś nieprtawidłowości, to po to przyszła, żeby niaprawidłowości zostały usunięte. Nie zawsze zastrzeżenia są spowodowane brudem czy podobnymi zanidbaniami, często jest to poprostu niezachowanie pewnych procedur. Współczuję właścicielom wymienionym na liście, którym sanepid i prasa zrobili piękny przezent tydzień przed świętami w okresie wzmożonego ruchu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobrze że takie informacje zostały podane publicznie! Dobrze wiedzieć w których gabinetach nie dba się o klienta. Może to nauczy właścicieli takich placówek dbać nie tylko o swoje interesy ale również o zdrowie swoich klientów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na samej Głębokiej jest z 5 gabinetów kosmetyczno-fryzjerskich. Dlaczego tu nie zaglądano ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to za dziadostwo,Paniusie z Sanepidu kontrole przeprowadźcie tam gdzie naprawdę jest syf np:Państwowe Salony Fryzjersko-Kosmetyczne w Lublinie,dalej wymieniać nie trzeba,ja zwykły szaraczek widzę co się dzieje a wielmożne panie NIE???????????A wrzucanie wszystkich do tego samego wora też nie bardzo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jaki syf jest u nich,ciekawe czy ktoś ich kontroluje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drodzy czytelnicy!Muszę Wam oznajmić iż kontrole Sanepidu dla wielu gabinetów były bardzo krzywdzące a to z tego powodu,że stwierdzały niedostateczną sterylizację w sterylizatorach kulkowych.W roku 2010 Powiatowy Sanepid zatwierdzając procedury postępowania w gabinetach kosmetycznych/był obowiązek opracowania procedur przez gabinety do 2010/ zaopiniował pozytywnie sterylizację narzędzi w sterylizatorach kulkowych/mam na to dokument/.W ciągu roku przepisy prawne nie zmieniły się a gdyby się zmieniły to Sanepid mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo ludzi powinien powiadomić gabinety o zaostrzeniu procedur podać termin wdrożenia w życie i dopiero dokonać kontroli.Myślę że mieli plan i musieli wykazać się statystyką,szargając dobre imię gabinetów ,nakładając na właścicieli mandaty i opłaty za czynności kontrolne w przypadku stwierdzenia nawet minimalnej nieprawidłowości,bo nie wiem czy wiecie,że jest to jedyny Urząd ,który pobiera opłatę za kontrolę?Sanepid w Lublinie wyprzedził ustawę bo nie ma do niej przepisów wykonawczych i nie mając podstawy prawnej żadnej placówce kontrolującej nie napisał w protokóle,że ma zakupić autoklaw lub podpisać umowę ze stomatologiem o sterylizacji w autoklawie,tylko sugestia ustna.Uważam,że jest to skandaliczne postępowanie Sanepidu,bo to właśnie nam zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie naszych klientów i oczekujemy współpracy i porady,niestety po lubelskim Sanepidzie nie możemy tego oczekiwać.Publikacja listy gabinetów kosmetycznych kontrolowanych podważa ich dobre imię i kwalifikuje się do sądu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: