Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przez takich cwokow to miasto dalej bedzie zadupiem ! najlepiej nic nei rozbierac, nic nei budowac ! a ulice przerobic na pola uprawne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten budynek nic sobą nie reprezentuję, to zwykły komunistyczny prostokąt. Niedługo na tą listę wpiszą wszystkie blaszaki typu Tesco, Leclerc itp. Ci ludzie nie mają ze grosz poczucia estetyki. Ręce opadają !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie to. "Tubtin miasto inspiracji" gdy pojawia się jakiś inwestor i chce coś zrobić pożytecznego dla mieszkańców robi sie wszystko aby udupić. Ma być grajdoł w którym nic się nie dzieje. Proponuję wpisać na listę zabytków szalet na placu litewskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dawny pedet (zbudowany w latach 60-tych) nie powinien być wyburzony - uznali lubelscy urbaniści. I wpisali budynek na listę dóbr kultury" 1. Wpisać na listę dóbr kultury Kino "Kosmos" (rok powstania 1969) 2. Wpisać na listę dóbr kultury Teatr w Budowie (budowany od 1974 roku - ponad 37 lat) 3. Wpisać na listę dóbr kultury dzielnice LSM, Kalinowszczyzna (budowane w latach 1957-1980) Ogrodzić Lublin wstęgą z napisem : NIE DOTYKAĆ - EKSPONAT MUZEALNY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***IZM i nic więcej !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahhhaahhah Myślałem, że lublinianie już mnie niczym nie zaskoczą, a tu taka ot niespodzianka. Zakaz imprezy w piątek bo grzech. Zakaz wyburzania betonowego klocka, bo to dobro kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie to. "Tubtin miasto inspiracji" gdy pojawia się jakiś inwestor i chce coś zrobić pożytecznego dla mieszkańców robi sie wszystko aby udupić. Ma być grajdoł w którym nic się nie dzieje. Proponuję wpisać na listę zabytków szalet na placu litewskim
E tam, szalet w centrum miasta nikomu nie jest potrzebny. Przeciez wszyscy i tak chodza lac na wydzial politologii .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czemu się dziwicie? Nie oglądaliście spotów lubelskich? Przecież Lublin i Lubelskie, to teren agroturystyczny, nie miejsce gdzie mają powstawać biurowce i miejsca pracy. Nie, nie, nie! To wszystko ma być skansenem, by Warszawiacy mieli gdzie się w weekendy relaksować po ciężkim tygodniu pracy w korporacji za europejskie stawki - taki park rozrywki, w którym można swojsko i tanio zjeść, pochodzić po łąkach i lasach, oraz podziwiać relikty przeszłości tej dalszej i bliższej.. Ktoś Was/Nas Lubelacy wprowadził w błąd, jeśli myśleliście, że to miasto ma się rozwijać. To nie jest nikomu na rękę.. no chyba, że coś na tę rękę komuś wpadnie - wtedy może szanowne grono nagle zmieni zdanie... Dlatego pozostaje wierzyć, że inwestor ma na łapówki przewidziany budżet. Bo inaczej to tego nie widzę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest przykład szkodnictwa i nic więcej. Grupka ludzi uważa, że może decydować o rozwoju miasta. PEDET to anachronizm, a nie dobro. Jeśli ktoś chce zainwestować kilkaset milionów złotych w coś nowoczesnego, to nie tylko trzeba mu na to pozwolić, ale maksymalnie pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmózgowców decyzja ...!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owe 'gremium" doskonale zna się na tym co robi i wie,że w ten sposób działając blokuje budowe galerii, za co zapewne dostali grubą kasę od konkurencji. Innego racjonalnego wytłumaczenie nie ma, bo nie ma żadnych przesłanek by ową 3 piętrową bude wpisać na jakąkolwiek liste na której jest słowo kultura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!!Róbta tak dalej. Najlepiej ustanowić w granicach miasta ścisły rezerwat i wtedy z całej europy będa hordy turystów podziwiały ten skansen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasto tacy eksperci. Proponuję do tej listy "dóbr kultury" dodać jeszcze kilka budynków: a) staropolskie chałupy przy Nałęczowskiej, za tym kebabem obity klasyczną blachą budynek Internatu przy Magnoliowej (przeznaczony o zgrozo do rozbiórki ale może jeszcze uda się uratować) c) modernistyczny budynek z czerwonej cegły na pasie zieleni między Północną a Solidarności w pobliżu ronda Kuklińskiego d) eklektyczna konstrukcja niewybudowanej nigdy hali sportowej bodajże przy ul. Jutrzenki i wiele wiele innych pereł architektury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zburzyć to jak najszybciej, jak nam przepadnie taka inwestycja to chyba sie wybiore do tego ratusza!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, doskonale wpisuje się to w decyzję o wstrzymaniu budowy S17, W końcu do wiochy jedzie się polną drogą a nie autostradą. Co za miasto, ja nie mogę. nie dość że przemysłu nie ma, dróg nie ma, zarobki najgorsze w polsce, to jeszcze to miasto zohydzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy tylko komu zależy na tym aby tu nic nie powstało ? I czyich interesów broni ta grupa ludzi zwana "lubelskimi urbanistami" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ma przyjemność patrze jeszcze na to ohydztwo?! Burzyć to szybko!!! Janie tęsknię za symbolami PRL-u , Reksia mam na DVD i to mi wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak wy ale ja radze uciekać z tej wsi. Nie ma co się oszukiwać że się Lublin rozwinie kiedykolwiek. zaczynam się zastanawiać kiedy Lublin zostanie odłączony od Polski i przyłączony do Ukrainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać wasze ograniczenie. Wszystko co z PRL to zburzyć i zakopać. Tylko po co? Co powstałoby w jego miejscu? Jakiś beznadziejny budynek pokroju tej śmiesznej galerii Plaza? Uważam, że jest dużo terenu który wymaga doinwestowania, niekoniecznie burząc ten modernistyczny budynek. Teraz pytanie, co chcielibyście widzieć w jego miejscu gdyby go zburzono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i kolejna inwestycja UWALONA !!! Ale to Lublin u nas to normalne przecierz to bogate miasto. I teraz ta ruina będzie sobie stała aż się sama rozpadnie bo nikt przy zdrowych zmysłach nie włoży w tą kupę złomu nawet złotówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...