Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Jamiołkowska! Najwyższy czas odejść i ustapić miejsca młodszym. W ten sposób nie da się nic zrobić. Najlepiej byłoby gdyby spółka otworzyła PDT na oścież i wpuściła tam menelstwo z całego Lublina na jakiś czas. Oj działo by się! I zanim stworzy się kolejne grono" obronców architektury " warto pomyślec naprzód a nie do tyłu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojawiły się 2 posty, a ja dalej nie wiem, co Wy lublinianie widzielibyście na miejscu Galerii Centrum? Proszę o odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JArek napisał:
nie wiem jak wy ale ja radze uciekać z tej wsi. Nie ma co się oszukiwać że się Lublin rozwinie kiedykolwiek. zaczynam się zastanawiać kiedy Lublin zostanie odłączony od Polski i przyłączony do Ukrainy.
A za co tak nie lubisz Ukrainy, że chcesz jej rzucić kłode pod nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci obroncy architekci najprawdopodobniej stare komuchy tak polubili swoje czasy ze byle gowno to jest wspomnienie ich studiow na ktorych ich wiecej sie chyba niczego nie nauczyli.Oni jeszcze zyja w tamtych czasach.Tylko popatrzec a w Lublinie prawdziwe zabytki popadaja w ruine a oni czepili sie PDT-u.Czas Obywatele obroncy na emeryturke bo Luublin zaplesnieje do dna.A piekny on jest jak te domki jednorodzinne z tamtych lat.iezapomnijcie przy okazji wciagnac je tez na ta WASZA liste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH TU W KONCU ZAWITA CBA!!! to co dzieje się w Lublinie przechodzi ludzkie pojecie, jak ten betonowy kolos ma byc wpisany na liste? w takim razie 90% blokow w miescie tez, nawet ocieplenia nie zrobisz bo ktos sie doj.bie! kto ma w tym interes by nie powstało nowe centrum handlowe? konkurencja? ciekawe ile trzeba zaplacic łapówki za takie rozstrzygniecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucić tych urbanistów, darmozjady, podkładają tylko kłody ludziom pod nogi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Pojawiły się 2 posty, a ja dalej nie wiem, co Wy lublinianie widzielibyście na miejscu Galerii Centrum? Proszę o odpowiedzi
Pasaż Victoria. Z choinki się urwałeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat już chroni dobry modernizm, tylko lubelska wiocha myli dobrą architekturę z "komuną". A miasto na życzenie inwestora Victorii wyprowadza do bloków socjalnych mieszkańców kamienic, które chcą zburzyć, chociaż setki ludzi czekają na te mieszkania od lat. To jest dopiero skandal! I temat dla gazet! Świadome swojej wartości miasta potrafią dbać o dziedzictwo. Lublin to zadupie mentalne i wiocha zamieszkana przez niezorientowanych w świecie ludzi. W Poznaniu inwestor, który chce w Lublinie zburzyć PDT remontuje podobny jeśli chodzi o historię budynek tzw. okrąglaka. No ale tam umieją się cenić, nie to co lubelskie półgłówki, którym wystarczy zaświecić paciorkami i już łykną każde gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historyk napisał:
A miasto na życzenie inwestora Victorii wyprowadza do bloków socjalnych mieszkańców kamienic, które chcą zburzyć, chociaż setki ludzi czekają na te mieszkania od lat. To jest dopiero skandal! I temat dla gazet!
Z tego akurat to się najbardziej cieszę. W centrum miasta nie ma miejsca na mieszkania komunalne i socjalne. W centrum jest miejsce na sklepy, kafejki, restauracje, apartamenty, punkty usługowe, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historyk napisał:
Świat już chroni dobry modernizm, tylko lubelska wiocha myli dobrą architekturę z "komuną".
Dobry modernizm" "dobra architektura" Przecież to wygląda jak hitlerowski bunkier przeciwpancerny, albo sowiecki schron przeciwatomowy. A w środku zapyziałe ledwo dychające dziadowskie butiki i płatny śmierdzący kibel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...