Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gang przemytników rozbity, 17 osób zatrzymanych

Utworzony przez xz, 22 listopada 2012 r. o 10:54 Powrót do artykułu
ty przecież wiesz kto napisał:
Ty Gosciu powiedz mi gdzie Ty jestes na codzień ? Bo na ulicy Cie nie widac a w internecie cwany? Takich cwaniaczkow najwięcej a jak co do czego to sprawę zakładasz
durniu ty mamy 21 wiek jak bys nie wiedzial!!!!!! HAHAHAHAHAAH smieszny jestes:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu....hahahaaha obronca muszkinow hahahahahaahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu....hahahaaha obronca muszkinow hahahahahaahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozaki przez kabelek hehehe ;D Tato i michal wyjda i to szybko ! a wam wspulczuje inteligencji Wszystko wam w oczy . a jak ich widzeliscie to s*******cie a teraz jak ich zamkneli to kozaki heehe Anonimki pokarzcie swoja twarz jak takie kosy jestescie ale podejrzewam ze was na to nie stac sracie pewnie zeby przez neta napisac cos na nich ale coz dzisiejsi kozacy pruja sie a co do czego to na psy ida buahahhahah Bywa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty a mam ci przypomniec jak jeden z braci zostal przetrzymany przez jakis durni z tomaszowa.....i co zrobil jeden z braci?????? poszed na policje sie poskarzyc:) i to dobre chlopaki sa ???????haahahahahahahahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HTA napisał:
Kozaki przez kabelek hehehe ;D Tato i michal wyjda i to szybko ! a wam wspulczuje inteligencji Wszystko wam w oczy . a jak ich widzeliscie to s*******cie a teraz jak ich zamkneli to kozaki heehe Anonimki pokarzcie swoja twarz jak takie kosy jestescie ale podejrzewam ze was na to nie stac sracie pewnie zeby przez neta napisac cos na nich ale coz dzisiejsi kozacy pruja sie a co do czego to na psy ida buahahhahah Bywa .
ty baranie z patologicznego domu przez te ruskie pety juz mozgu nie masz!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co wyjda i co beda robic na bazarku handlowac przez reszte zycia hahaahahhahaahahahahahahahahahahahahah..............to ich czeka juz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to jest te muchy?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to jest te muchy?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu g*wno wiesz i sie przedstawiasz. Pamiętaj nikt nie siedzi wiecznie . Tylko wtedy pewnie pewnie zamiast komentować to na ulicy bedziesz mowil dzien dobry a w internecie zajmiesz się czymś na gej czat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a kto to jest te muchy?????????
dwa male brudasy z zamoscia prawie gagstiery hahahahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty przecież wiesz kto napisał:
Gosciu g*wno wiesz i sie przedstawiasz. Pamiętaj nikt nie siedzi wiecznie . Tylko wtedy pewnie pewnie zamiast komentować to na ulicy bedziesz mowil dzien dobry a w internecie zajmiesz się czymś na gej czat.
hahahahahahahah jaki ty jestes glupi ja mam im mowic dzien dobry ??????to dwa brudasy z patologicznego domu baranie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu złam p*zde i uważaj na słowa jak się do dziecka odzywasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz ci powiedzialem kariera sie skonczylawyjda za pare miesiecy beda w domu i co???????beda handlowac do konca zycia na bazarku hahaahahah i tak sie skonczyla kariera do konca zycja juz beda GOLODUPCAMI!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
riko napisał:
Gosciu złam p*zde i uważaj na słowa jak się do dziecka odzywasz.
TY BURAKU MASZ RACJE DO DZIECKA:) wiesz co wydaje mi sie ze chyba ty masz pizde:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ty baranie z patologicznego domu przez te ruskie pety juz mozgu nie masz!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uwazaj co mowi bo zle sie dla ciebie moze to skonczyc . Z patologicznego domu mozesz ty byc nie wiesz jak bylo wiec stul pysk . A oni wyjda i to szybko uwierzcie a wy bedziecie wtedy kozaczki kanalami chodzili heheeh a na bazarku nie beda stali ee tam w sumie na bazarku lepiej stac niz stac pod latarniami jak wy heee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grozisz mi??????? chyba musisz ostro muszkinom brudna d*** z gowna lizac haha......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dwa male brudasy z zamoscia prawie gagstiery hahahahahahahahah
Hahahahhahahahhahaha nie pograzaj sie . Brudasem to jestes ty smieciu . To jak "dwa male brudasy: to czego na stoo procent uciekasz przed nimi , albo nie wiadomo moze im reke podawales a teraz konfitura wyszla .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
grozisz mi??????? chyba musisz ostro muszkinom brudna d*** z gowna lizac haha......
Nie groze Tylko jestem jego corka i wiem lepiej niz ty wiec stul pysk i sie nie udzielaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HTA napisał:
Hahahahhahahahhahaha nie pograzaj sie . Brudasem to jestes ty smieciu . To jak "dwa male brudasy: to czego na stoo procent uciekasz przed nimi , albo nie wiadomo moze im reke podawales a teraz konfitura wyszla .
ty wiesz co piszesz????? a moze nie rozumiesz jak czytasz?????? NO IDIOTA BARAN I DUREN :0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...