Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pracuję cięzko od rana do wieczora, a stać byłoby mnie tylko na tę sałatkę może. Co za ceny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest artykuł sponsorowany? Bo chyba nie dodali tego przez pomyłkę. Albo powinni podać wszystkie restauracje, albo nie wymieniać z nazwy żadnej. No chyba, że oregano i bida dofinansowują gazetę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie stac cię? to kondolencje, tylko głupek by pracowa za kilka groszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marq napisał:
Pracuję cięzko od rana do wieczora, a stać byłoby mnie tylko na tę sałatkę może. Co za ceny....
Są też ludzie którzy mają pieniądze, i nie mają z tym problemu. Ale i Ty i ja mój przyjacielu się do tego towarzystwa nie zaliczamy:) Ja sobię zrobię barszcz z torebki (NIE BĘDĘ TAKIM LIZUSEM JAK DZIENNIK WSCHODNI i nie podam marki firmy. Zobaczymy tylko czy te firmy w przyszłości na tym nie stracą, dali by mniejszą cenę to by był większy zbyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no normalnie artykuł został zasponsorowany przez wyżej wymienione w artykule restauracje jak zwykle ten co pisał artykuł dostał trochę wody ognistej i zagrychę i artykuł gotowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.freshexpress.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo smaczne potrawy świąteczne sa tutaj ******rozanna.pl/. juz kilka razy u nich zamawiałam catering i zawsze było ok. w tym roku już złożyłam zamówienie i mam przynajmniej część rzeczy z głowy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karp po żydowsku to karp z ... pieca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...