Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie dostanę dobry kredyt na auto?

Utworzony przez Gość, 4 czerwca 2010 r. o 14:03
Gdzie dostanę dobry kredyt na auto? ######kredyt-na-auto.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrą ofertę kredytów dostaniesz w Inbank. To ci nowi, którzy pojawili się w tym roku. Zobacz sobie jakie oferują RRSO, a nie wymagają zabezpieczenia i to jest najdziwniejsze. Fakt - odpadają nowe auta, bo kredyt na max 50 tysięcy, ale nie zmienia to faktu, że sami jesteśmy właścicielami i jeśli przyjdzie nam ochota, to samochód możemy sprzedaż przed momentem spłaty kredytu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem tą ofertę. Ale to wszystko prawda? Bo nie widziałem w innych bankach opcji kredytu na samochód bez zabezpieczenia. Nie ma żadnych haków, dodatkowych kosztów? Sprawdzałem regulamin oferty Inbank i nie widzę tam niczego na ten temat. A wy coś znaleźliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wymagania odnośnie do zdolności? Duże, małe? Przy jakich dochodach otrzymaliście jakie środki? Mniej więcej?  Czy wykazując w sumie 5 tysięcy na rękę miesięcznie, dostaniemy od Inbanku 40 tysięcy na samochód? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzałem w ostatnim czasie kilka ofert. Póki co nikt nie da wam bardziej elastycznej oferty niż Inbank. Chodzi głównie o brak zabezpieczenia. W sumie to dziwne, że się na coś takiego zdecydowali. Ryzykowne. Teraz inne banki muszą jakoś zareagować. 50k przy RRSO na poziomie 8 proc. to dobra oferta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Sprawdzaliśmy wiele ofert - nikt nie miał porównywalnej, nawet nie widzę, żeby ktokolwiek oferował coś zbliżonego. Nie widze, żeby ktoś poza Inbankiem w ogóle dawał kredyt samochodowy bez zabezpieczenia. Tzn. formuła kredytu jest taka, jakby był gotówkowy - ale koszty jak samochodowego. Dziwne, ale widocznie im się opłaca. Ważniejsze, że ja dostaję lepsze warunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...