Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie kupić okna?

Utworzony przez Juego, 23 marca 2014 r. o 20:07
Tak jak w temacie. Noszę się z zamiarem wymiany okien w całym domu i chciałbym się dowiedzieć, gdzie teraz w Lublinie najbardziej się to opłaca? Już jakiś czas nie korzystałem z tego typu usług i jestem zdezorientowany. Może firma Vidok z ul. Lubartowska? Słyszałem całkiem niezłe opinie na ich temat, ale jak zawsze liczę też na waszą pomoc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupowałem niedawno stolarkę w firmie na ul. Mełgiewskiej Eurocolor. Naprawdę profesjonalne podejście do klienta. Doradzą, wytłumaczą i nie naciągają na produkt najdroższy. Z tego co pamiętam mają kilkanaście profili , mnie osobiście przekonali do Rehau. Zajrzyj tam a na pewno coś dla siebie wybierzesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Vidok na Lubartowskiej to solidna opinia - nie będziesz miał z nimi żadnych problem. Działają szybko i profesjonalnie - ja tam byłem zadowolony zarówno z samych okien, jak i z montażu, który według mnie jest równie ważny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właśnie szukam dobrej firmy. Muszę szybko wymienić okna. Jakoś w Lublinie nie mogę trafić na solidną firmę ;/ Już zastanawiałem się czy nie poszukać w innych miastach. Znajomi polecają mi np. z Wrocławia euro-windows .pl Myślicie, że to się opłaca tak kosztowo? Z poza naszego miasta brać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomyślałeś co z gwarancją i ewentualnym serwisem. Proponuję lokalną firmę. Wstąp do Oknoplastu, czy firmy Eurocolor. Super salony godne polecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma znaczenia której firmy kupisz profil. Ważne kto będzie Ci je wstawiał. Jak spartolą to będziesz miał grzybek jak i ja mam u siebie, bo zawalili izolację wokół profilu partacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe ceny na okna mają w sklepie Best Okna – bestokna.pl. Mam od nich okna od Veka, taniej nie umiałem w innych sklepach znaleźć. Można w łatwy sposób na ich stronce wycenić sobie okna pod wymiar, bardzo przejrzyste narzędzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry kontakt jest z firmą Wojbud -oknopol.com.pl. Oni sprzedają i montują okna, drzwi, ale też bramy garażowe. Ja akurat zamawiałem okna do salonu od nich. Elegancka stolarka, pięknie wykończona. Na duży plus też praca monterów – szybko, solidnie. Polecam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że ktoś poruszył ten temat. Mam podobny problem: trzeba mi wymienić drzwi balkonowe, bo poprzednia firma to (jakby) spartaczyła. Drzwi są krzywe i w zimie wiele przez uszczelki oraz można (przy futrynie) słuchać przez nie, jak przez słuchawkę. Którą firmę/sklep z Lublina polecacie? -w miarę niedrogo i solidnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję salon okienny na Mełgiewskiej. Dobre doradztwo, a przede wszystkim profesjonalny montaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okna to mam od Avante, a kupowałem je od firmy Budexpol i też mi zamontowali wszystko w dobrej cenie. Mają doświadczoną brygadę, na rynku w ogóle firma jest już od 20 lat. Jeszcze w domu moich rodziców montowali okna, także firma z tradycjami. :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o okna to ja mam vidok energo z luxdomu (w salonie na rusałki). Zamawiałem właśnie okna pcw wraz z parapetami wewnętrznymi z konglomeratu. Warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale także montaż. U mnie na szczęście było wszystko ok. – montaż odbył się sprawnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalne okna produkuje suwalska firma Euro Okno. Współpracowałem z nimi przy kilku inwestycjach i nie narzekam. Terminowi, uczciwi, okna zawsze były na czas i w idealnym stanie. Systemy mają różnorakie – skandynawskie, dachowe, balkonowe, aluminiowe, można u nich dobrać okno pod konkretny budynek bez problemów z dostępnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mogę polecić firmę lub-hand, dziłają ponad 20 lat i rzetelnie doradzają bez naciskania,polecam ***oknadrzwilublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, nie zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Osobiście korzystam z innych rozwiązań i póki co się nie zawiodłam. Nie wiem, dlaczego przedmówcy mają tak złe doświadczenia… Deb0308 - To jest dobry temat:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie okna wymieniała firma Lux Dom z ul. Rusałki. Robili to w zeszłym roku na wiosnę. Od tamtego momentu nie stwierdzam żadnych mankamentów co do realizacji. Nie ma się do czego przyczepić, więc myślę, że mogę ich polecać. Sam montaż dosyć szybki i sprawny. Cena całkiem ok, można coś na pewno wytargować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam firmę Atos. Mają oni szeroką ofertę okien, a dodatkowo ich ceny sa bardzo atrakcyjne. Szybka realizacja oraz montaż okien przez profesjonalną firmę również warto zaliczyć jako spory plus. Jeśli szukasz okien to będzie to dobry wybór :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vidoku  na Lubartowskiej juz nie ma kiedyś to była jakość. Potem chwile LuxDom  handlowal przeniósł się na Rusalke. Ale odradzam, ludzie się skarżą ja też nie mam dobrych doświadczeń z drzwiami przesuwanymi. Problem z reklamacja niekompetentni ludzie. Poza tym coś jest nie tak dwie firmy  w jednym miejscu jakieś dziwne interesy. Może dlatego miałem problem z rozliczeniem. Lepiej się nie angażować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zadowolony z współpracy z firmą Lux Dom. Realizacja przebiegła bardzo sprawnie. Wszystko tak jak się umawialiśmy. Okna mam zamontowane przez nich od ponad roku i nie mam żadnych uwag. Wszystko w najlepszym porządku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja okien z Lux Domu nie mam, ale kupowałem od nich drzwi i parapety. Firma solidna, całe zamówienie zrealizowane na czas. Cena dobra. Nie było problemu zapytać o parę rzeczy. Jak najbardziej polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...