Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie kupić okna?

Utworzony przez Juego, 23 marca 2014 r. o 20:07
Chwalę sobie okna OknoPlus a zwłaszcza te HST – konstrukcje przesuwne. Proste sterowanie, można dość dużym i ciężkim skrzydłem manewrować sobie wedle potrzeb bardzo lekko i płynnie. Przy starych oknach to czasem musiałem dwoma rękami klamką obracać, żeby sobie uchylić, czy otworzyć skrzydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy w Krakowie salon firmy OknoPlus i u nich kupowałem okna balkonowe. Duży wybór deseni i kolorów, różne kształty wykończeń, obsługa dobrze zorientowana w temacie, byli w stanie faktycznie podpowiedzieć, a nie tylko wcisnąć najdroższy z możliwych modeli. Także ja mam z nimi pozytywne doświadczenia, ale firm od stolarki jest teraz multum, można znaleźć różne półki cenowe, w zależności od budżetu, ja akurat na oknach nie chciałem oszczędzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesną stolarkę produkują w OknoPlus. Dobra alternatywa na tle innych systemów alu czy pcv, które poza tym, że są w miarę solidne i szczelne to niestety często źle wyglądają. Tutaj łączą modny design z wysokimi parametrami stricte technicznymi. Jak mam bardziej oryginalny projekt aranżacji wnętrz do zrobienia to głównie korzystam z ich stolarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało jest okien które poza tym, że izolują jeszcze dobrze wyglądają i można coś z nimi zrobić w kwestii wystroju wnętrz. Nie tylko ja mam takie zdanie, ale jak rozmawiam ludzi z branży projektowej to się taka opinia powtarza. Z takich okien które rzeczywiście estetycznie są fajnie niebanalnie wykonane to na pewno OknoPlus mogę polecić. Duża funkcjonalność, szeroka paleta kolorów, okuć, formatów itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okna OknoPlus można kupić również w Lublinie. Regionalnym przedstawicielem jest firma BARTAL z Diamentowej. Okna naprawdę dobre, trochę długi czas oczekiwania, ale moim zdaniem warto poczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ul. Rusałki 12 jest firma Lux Dom, która ma w asortymence okna Vidok. Mam takie u siebie w domu już drugi rok i sprawdzają się bardzo dobrze. Trzymają temperaturę, sprawnie się otwierają. Montaż bardzo profesjonalny, a cena usługi rozsądna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka uwag do komentarzy: 1. "cena ok" - co to znaczy? Jaki problem podać cenę przykładowego okna? 2. "brak izolacji podczas montażu"? Jeśli dopiero grzyb pokazał problem to dlaczego brak wskazówki ci to ta izolacja? W Lublinie jest kilku producentów okien ale ceny są jedne z najwyższych w kraju. To cecha naszych "przedsiębiorców" dlatego proponuję nie zawężać poszukiwań do tego regionu.  Już niedługo odpali S17 i jak wjedzie konkurencja to wreszcie zrobi się normalnie, a lokalnych "byzmesenów" pozamiatają. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vidok??? Nie polecam! Nie polecam! Nie polecam! Zeby wstawiac okna, to trzeba najpierw umiec je zmierzyc. Okna do wykuszu mi tak zmierzyli, ze w otwor okienny mi weszly na plasko. Malo tego, upierali sie , ze okna byly dobrze zmierzone I powinny byc wstawione w wykusz a szpary ( wychodzilo na to, ze kilkucentymetrowe ) powinienem wypelnic pianka I zaszpachlowac. O uczciwosci I rzetelnosci nie chce mi sie nawet pisac. Omijac szerokim lukiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, moj komentarz nie byl o oknach Vidok, a o firmie Luxdom z Rusalki w Lublinie, ktora jest przedstawicielem okien Vidok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma Astra Lublin oferuje wysokiej jakości produkty stolarki okiennej i drzwiowej, spełniające najwyższe standardy. Zapraszamy.  oknadrzwi-lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychodzimy z założenia, że , dobra firma to solidna firma. dlatego kładziemy szczególny nacisk na to, aby byli zadowoleni z naszych okien w lublinie . ***oknadrzwi-lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wcześniej wspominał o firmie Atos - ja również mogę ich śmiało polecić. mają bardzo dobre okna wysokiej jakości i w niskich cenach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o jakość, to warto polecić okna na profilach Schuco, to wysoka półka jeśli chodzi o precyzję wykonania i trzymanie parametrów, a to ważne w przypadku inwestycji na lata. Na terenie województwa lubelskiego znajdziesz dwie firmy Argo i Oknostyl , które są partnerami Schueco. Co ważne, te firmy naprawdę dbają o szkolenia ekip wykonawczych, bo bez profesjonalnego montażu nawet najbardziej szczelne okna będą do niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juego napisał:
tak jak w temacie. noszę się z zamiarem wymiany okien w całym domu i chciałbym się dowiedzieć, gdzie teraz w lublinie najbardziej się to opłaca? już jakiś czas nie korzystałem z tego typu usług i jestem zdezorientowany. może firma vidok z ul. lubartowska? słyszałem całkiem niezłe opinie na ich temat, ale jak zawsze liczę też na waszą pomoc.
  witam państwo.  zapraszam na stronę oficjalną projektu ***s://kredytoff.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest coraz więcej sensownych producentów stolarki w Polsce, ale chyba nigdy nie było z tym problemu. W domu mam zainstalowane okna Okno Plus i najbardziej mi się w nich podoba izolacja, raczej dość dużo wydawałem na opał przy starych oknach, teraz w końcu nie czuję tych kosztów, sporo złotówek zostało mi po zimie w kieszeni...a właściwie na koncie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zajrzeć do Firmy Lux Dom na ul. Rusałki. Wymieniają okna, mają duży wybór i mini żurawia z przyssawką, co znacznie ułatwia montarz dużych okien. Sam zamawiałęm u nich wymianę starych okien na nowe i jestem bardzo zadowolony. Od pomiaru po montaż, wszystko bardzo profesjonalnie i w dobrym tempie. Spokojnie mogę ich dalej polecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa słowa Okno Plus, najlepsze okna jakie w Lublinie znalazłem jak budowałem dom. Na oknoplus.com.pl jest kontakt do ich salonu przy Diamentowej. Miła obsługa, a przy tym fachowa – bez lania wody i wymijających odpowiedzi na pytania, udało się szybko dostać dokładnie te PCV których potrzebowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naszym celem jest dostarczanie plastikowych okien, które spełniają wysokie standardy jakości, a także indywidualne oczekiwania każdego z naszych klientów. zapraszamy do lublina . ***oknadrzwi-lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem pcv marki Okno Plus i pierwsze wrażenia po montażu są dobre, a nawet bardzo dobre. Okna lekko chodzą, szczelne, wiatr nie hula jak w poprzednich. Całe zamówienie złożyłem w Radomsku, sklep jest przy Krasickiego – mają oryginalnego Okno Plus, dobrze doradzają, można się było porozumieć co do ceny, jasne warunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dobrym profesjonalnym podejściem spotkałem się w Krośnie w Sigmie, kupowąłem u nich drzwi Okno Plus i też mam zamiar za jakiś czas wziąć parę okien, bo niestety ale stare już ledwo co chronią przed zimnem. Już mi potrafi tak nieraz firanka latać przy większym wietrze, że nie wygląda to za dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...